Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lekcija «Spēja sadzirdēt – 21. gadsimta cilvēka spožums un posts» Bauskā

Ceturtdien, 19. septembrī, no plkst. 17.30 līdz 20 (ierašanās no plkst. 17.15) Bauskas kultūras centrā ««LAMPA» sarunu skola» piedāvā lekciju «Spēja sadzirdēt – 21. gadsimta cilvēka spožums un posts».
Ieeja bez maksas, uzrādot bezmaksas festivāla biļeti, ko var saņemt www.festivalslampa.lv.

Šī būs praktiska darbnīca izpratnes un pieredzes vairošanai, kur drošā un atbalstošā vidē gan apzināsim šķēršļus mūsu spējai sadzirdēt, gan attīstīsim aktīvas klausīšanās prasmes jēgpilnām sarunām.

Nodarbību vadīs Ilze Dzenovska. Mediatore, apzinātas un cieņpilnas komunikācijas trenere un sociālu dialogu  fasilitātore. Peace Lab dibinātāja, Sertificētu mediatoru padomes locekle. Mg. Miera un taisnīguma studijās, Mg. Tiesību zinātnē, Starptautisku miera izglītības apmācību vadītāja. Palīdz cilvēkiem, organizācijām un kopienām:
transformēt konfliktus un vadīt grūtas sarunas;
apgūt efektīvu un cieņpilnu komunikāciju;
attīstīt emocionālo inteliģenci līderībā un komandas darbā;
vadīt pārmaiņas un radīt ilgtspējīgas partnerības.

Pievieno komentāru

Dažādi