Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas novada svētki un pilsētas jubileja

Notikumiem bagāta būs Bauskas pilsētas 410. jubilejas un Bauskas novada svētku noslēdzošā diena – sestdiena, 22. jūnijs.

No plkst. 10 līdz 16Korfa dārzā notiks jaundzimušo sveikšana, koncerti, atrakcijas bērniem, disenīte un burbuļu ballīte līdz plkst. 16.

Rātslaukumā – pilsētas svētku gadatirgus.

No plkst. 10 laukumā pie Bauskas novada domes norisināsies 3×3 turnīrs basketbolā.
Laukumā aiz domes būs iespēja apskatīt fotoizstādi «100 Latvijas izcilāko sportistu portretu galerija».

No plkst. 11
Bauskas muzeja pagalmā līdz plkst. 13 pasākumā «Vasaras saulgrieži Latvijā 1920. – 30. gados» būs apskatāma Ērenpreisa velosipēdu izstāde, 20. un 30. gados darinātu rokdarbu izstāde no Bauskas muzeja krājuma, kā arī būs iespēja uzzināt un paņemt starpkaru perioda ēdienu receptes, apgūt 30. gados populāru angļu deju lambetvoku un baudīt improvizētus modes paraugdemonstrējumus.

«Fotomiks» pagalmā
– Codes pagasta amatierteātris demonstrēs «Tobiass ir miris, lai dzīvo Tobiass», bet Vecsaules amatierteātris ļaus ielūkoties Bauskas tirgus etīdēs.

«RIMI» laukuma skatuvē notiks Bauskas novada tautas deju kolektīvu koncerts «Krāšņos tērpos dejosim, kad Bauska 410 svin», kur uzstāsies viesu kolektīvi no Ukrainas, kā arī Bauskas novada deju kolektīvi – VPDK «Mēmele», TDA «Jandāls» studija, VPDK «Līdums», kā arī citi dejotāji.

Plkst. 19no Korfa dārza uz Bauskas pilskalna parka estrādi vedīs svētku gājiens «Kad Bauska 410 svin, tās atspulgos mēs uzplauksim».

Plkst. 20Bauskas pilskalna parka estrādē notiks svētku oficiālā daļa – uzrunas un iedzīvotāju godināšana. Muzikālie viesi – Laima Jansone un DJ Monsta.

Plkst. 21 – īpaši pilsētas un novada svētkiem radīts laikmetīgās dejas multimediāls uzvedums «Starp trijām upēm un debesīm».

Plkst. 22 – svētki turpināsies kopā ar folkmūzikas apvienību «Jauno Jāņu orķestris» un «Tautumeitas» muzikālajām dāmām, bet par svētku balles mūziku rūpēsies «Lauku muzikanti».

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide