Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielīgošanas pasākums Pilsrundālē

Piektdien, 22. jūnijā, Pilsrundālē pie «Baltās mājas» ielīgošanas noskaņas R. Blaumaņa 155 gadu un Ā. Alunāna 170 gadu godēšanā «Ko sirds man teic ar pukstēšan'».

No plkst. 11 līdz 15 – cepļa atvēršana.

No plkst. 14 līdz 15 – Ā. Alunāna klātu būšana caur Alunāna muzeja vadītāja Mika Viļņa stāstiem, teijātera kopspēlēšana maziem un lieliem. Ģīmju bilžu taisīšana.

No plkst. 15 – 15.40 – Līgo dziesmas un rotaļas ar folkloras kopu «Svitene», cepļa zupas ēšana.

Plkst. 19 – koncerts «Dod savu rociņ' jeb iekš to smalk jušan!» ar kori «Runda», deju kopu «Ir
varianti», VPDK «Rundāle», senioru deju kopu «Magnolijas», amatierteātri «Stella» un Jelgavas ebreju kopienas deju kolektīvu «Simha».

Plkst. 20.15 – Tērvetes amatierteātra «Trīne» izrāde vienā daļā ar daudziem pārpratumiem «Skolotāja tupeles» (Ā. Alunāns).

No plkst. 21.40 līdz 22.20 – «Muzikāla atpūta iekš to jaunībs gar'» kopā ar Rundāles jauniešu mūzikas grupu «Jumts».

No plkst. 22.30 līdz 22.50 – teātra studijas «Savējie» uzvedums «Ziedu sapņi» lāpu gaismā.

Plkst. 23 – sveču stāsti un ēnu teātris kopā ar Kristīni Baltu un pilnīgi neformāli dvēselīga kopā būšana pie ugunskura dziesmās un ģitāras skaņās kopā ar Vladimiru Berezinu.

Būs apskatāma «Baltās mājas» radošās studijas izstāde «Uzziedēšana».

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide