Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seminārā «Pieredzei vienmēr būs vērtība!»

Ceturtdien, 13. septembrī, plkst. 9 Bauskā, «Rixwell Bauska Hotel», Slimnīcas ielā 7, Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību aicina valsts institūciju, pašvaldību un uzņēmēju darbiniekus – vadītājus, vadītāju vietniekus, personāla vadības speciālistus, darba aizsardzības speciālistus un citus interesentus piedalīties seminārā «Pieredzei vienmēr būs vērtība!».

Seminārā tik sniegta informācija par ESF projektu «Atbalsts ilgākam darba mūžam», kura ietvaros  uzņēmējiem būs iespēja izmantot finansējumu, uzlabojot darba vietas gados vecāku nodarbināto grupai, darbiniekiem – saņemt atbalstu dažādiem veselības uzlabošanas pasākumiem u. tml.

Seminārus vadīs Vita Brakovska, kurai ir 7+ gadu starptautiska pieredze radošās domāšanas rosināšanā Baltijā un NVS, 15+ gadu praktiska pieredze darbā ar cilvēkresursu attīstību, 1000+ pasākumu vadīšanas pieredze indivīda uzņēmējspēju aktivizēšanai (kopš 2009.gada). V.Brakovska ir Britu padomes radošās domāšanas metodes «Nākotnes pilsētas spēle» vadītāja. Praktisko pieredzi uzņēmējdarbībā Vita ieguvusi, nodibinot un vadot koka gludināmo dēļu ražošanas uzņēmumu. V. Brakovska ir saņēmusi Eiropas Komisijas atzinību par nacionālā konkursa «Ideju kauss» (LIAA) ieviešanu.

Dalība seminārā ir bezmaksas. Semināri plānoti ar praktisku ievirzi.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide