Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seminārs «Stresa un profesionālās izdegšanas profilakses treniņš ar mākslas terapijas metodēm» Svitenē

Ceturtdien, 22. novembrī, Svitenes saieta namā veselības veicināšanas projekta ietvaros ir iespēja piedalīties stresa menedžmenta un profesionālās izdegšanas treniņā, ko vadīs sertificēta mākslas terapeite Ilze Plūme.

No plkst. 13 līdz 15.15 un no plkst. 15.45 līdz 18.30
Šīs dienas mērķis ir dalībnieku izpratnes par izdegšanas profilaksi veidošana, izmantojot gan individuālus, gan grupu darba radošos uzdevumus. Dalībniekiem tiks piedāvātas arī vairākas apzinātības un vizualizācijas metodes, lai praktiski pamēģinātu un pieredzētu šīs prakses, kas ir ļoti nozīmīgs instruments stabilas psihoemocionālās veselības profilaksei.

Tēmas, ar kurām strādāsim:
Izdegšana, mans stāsts, elpošana, spēka avots, apzināta ikdiena, meditācijas nozīme, palīdzība sev.
Dienas noslēgumā notiks atgriezeniskās saites diskusija par apgūtajām tehnikām un piedzīvoto radošumu.

Dalībnieku ieguvumi: Praktisku pieredzi mākslas terapijā, kas palīdz apzināties dzīvesveida, personības spēka, kolēģu un darba vides ietekmi uz stresa līmeni, emocionālās veselības stāvokli. Praktiskas tehnikas stresa mazināšanai ikdienā un profilakses paņēmieni cīņā pret izdegšanu.

Dalība seminārā: bez maksas (seminārs tiek īstenots projekta «Pasākumi Rundāles novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei» ietvaros (ID Nr. 9.2.4.2./16/I/060). Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds).

Pieteikšanās:
Savu dalību semināram lūdzu pieteikt Laurai Ārente, Rundāles novada domes projektu speciālistei (tālrunis: 25622180, e-pasts: laura.arente@rundale.lv).

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide