Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

20. kantrifestivāls.

Te nu mēs esam- 20. reizi atbraukuši uz festivālu. Un šoreiz izdomājuši pārbaudīt rokassomiņas. Nu nekas- rādu ar, vai ta man kas slēpjams. Bet- ak vai! - 4 pīrādziņi man līdzi. Divi pašai, otri divi vīram. Nedrīkstot ar pīrādziņiem iet iekšā. Ko lai dara- jāmet miskastē. Ak jūs no laukiem un nav pieņemams, ka ēdienu met miskastē? Tagad zināsiet, ka tā var. Mēs, pilsētnieki, ne to vien! Likums ir likums, bet kur paliek cilvēcība? Nē, tādu vārdu nezinām... Citus gadus jau nealgoja somu kratītāju, un nekādu problēmu nebija. Ne jau nu kāds puscūci vai kandžas pudeli stiepa līdzi. Bet, ja pa dārgu ēst uz vietas- sēdi mājās, rušini burkānus, nav ko pa festiņiem vazāties! Bet, ko lai dara, ka vismaz reizi gadā gribas kaut ko dvēselei...Stipro alkoholu ar šogad otro gadu izdomājuši tirgot. Un daudz apsargus noalgot, lai pieskata iedzert gribētājus. Labu vietu atraduši blakus mazajai skatuvei, kur vairāk jauniešii uzturās. Lai mācās, viss dzīvē jāizmēģina! Nekur arī nebija minēts kas un cikos uzstāsies uz mazās skatuves, tāpēc atlika vien zīlēt, bet ne visai labi man tas padevās. Tādi nu esam... Veiksmi visiem!

Hhhhh!

Neliels lūgums festinu organizētājiem, nākamreiz esiet lūdzu tik laipni un precīzāk informējiet par ieejas biļetēm,lai pie ieejas nepaliek par muļķi un nekrīt kaunå. Runa ir par biļetēm cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tad varējāt pieminēt ka 3 grupas invalīdi nav tajā sarakstā!

pirms gada, 2018.07.19 13:20

zinošais

Tas jau katram pašam ar 3. grupu ir sen zināms, ka priekšrocības ir stipri mazas. Ja jau te raksti, tad bija iespēja arī izlasīt, ka iekšā bezmaksas tiks ielaisti tikai 1. un 2. gr. invalīdi. Ka tik nu varētu pakašķēties!

pirms gada, 2018.07.19 20:10

Laimis

Kur problēmas?Brauc iekšā ar mašīnu, kasti šņabja ievedīsi, pārtiku, lietussargus un kalašnikovu pa virsu.Mašīnas jau nepārbauda

pirms gada, 2018.07.19 15:11

Aigars

Tik šogad par mašīnu 10 eiro,un firma kas tirgo pierakstīta Vaidelotēs!

pirms gada, 2018.07.20 12:28

Knābis

Vai tik novada domes Jātnieku tēvs nebūs iebraucis interešu konfliktā?

pirms gada, 2018.07.21 13:03

Liene

Ar kādām vajadzībām..Ir redzēts jauns 'čalis ar kruķiem lec iekšā teritorijā, tūlīt pēc kontroles kruķus krūmos un priecīgs.Vai dziesmu svētkos vai teātrī laiž kādu ar grupu vai īpašām vajadzībām bez biļetes.Viela pārdomām organizētājiem.Tad vēl visus afgāņus ,černobiliešus,saigoniešus.uc.

pirms gada, 2018.07.19 19:24

Mēs no Saldus.

Nepatīkami lasīt to vārdu zaņķi.Baušķeniekiem būtu jābūt priecīgiem ka viņiem ir labs alus un festivāls.Kādam laikam skauž.

pirms gada, 2018.07.19 19:33

Resnā Berta

Tie kas neko nedara tiem nepatīk pareizrakstības skolotāji. ..........

pirms gada, 2018.07.19 22:47

Margarita

Esmu ļoti priecīga, ka Bauskā notiek kantrifestivāls. Viss jau it kā labi, tikai nianses... Tā somiņu pārbaude liekas nedaudz pazemojoša un pārspīlēta. Šaubos, vai atrada ieročus vai narkotikas, tik kādus kārumus. Kas gribēs kaut ko sliktu ienest, tas ienesīs... Bet brauksim arī turpmāk!

pirms gada, 2018.07.20 21:24

Piekrītu Margaritai!

Ja visus gadus esmu braukusi uz festifālu,tad braukšu,bet pazemojoši tas bija,ka neļāva ienest bērnam pat limonādes pudeli un sviestmaizītes kastītē! Un lietussargus jau arī sākumā neļāva ienest! Pēc tam skatos-tam ir,tam ir,tas arī mierīgi tura virs galvas un neviens neskrien ņemt nost. Stulbums!

pirms gada, 2018.09.05 11:19

guuguu

pļēgurošana tas festivāls. Es uzskatu jau noiets etaps. Cik var.

pirms gada, 2018.07.20 22:58

Egils

Patiešām ir uzjautrinoši tagad palasīt šī festivāla prognozes BDz,arhīvā janvāra nr.

pirms gada, 2018.07.23 13:28

Salija

Patīk iespēja pēc koncerta satikt māksliniekus, fotografēties.Man tagad ir Saras diska ar autogrāfu.

pirms gada, 2018.07.24 12:32

Valija

Koncerts pie domes varēja būt ilgāk.Vēl tur vajadzēja dakotu un Klaidoni.Vienīgi kājiņu tirinātāji

pirms gada, 2018.07.25 21:01

centis

Pie domes vai Rimi ?

pirms gada, 2018.07.26 01:07

Pie Domes- Klaidonis, Dakota, par brīvu.

Biļetes dārgas

pirms gada, 2018.07.30 19:35

Līksmā

Man gan viss patika. Var taču paēst un tad nākt dejot. Vienmēr īgņojamies, vai tiešām 4 pīrādziņi var sabojāt svētkus?

pirms gada, 2018.12.10 13:19

Pievieno komentāru