Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ieeja vīriešiem.....liegta

Ieja viriesiem liegta..,sievietem no 30g.un talak...
Elvija

29. oktobris, 2008, 22:13
Atbilde: Visiem Gribu parunat par musu viriesiem,kadi vini ir?Vai katra sieviete tada vecuma,var pateikt,ka blakus vinai ir miloss,labsirdigs un atbildigs virietis,uz kuru var palauties grutaja bridi,kurs tevi aizsargas un ne nodos?

fora

29. oktobris, 2008, 22:34
Atbilde: Elvija ...nu ko pateikt,un nodot vini prot,un iesist pareizi mak,lai zilumi ne paliek,un saka,ka ta ir milestiba.Bet tadu istu,gudru,godigu un vel atbildigu par gimene un berniem,es ari neesmu satikusi,vismaz Bauska,ne:((

Dafnija

30. oktobris, 2008, 07:32
Atbilde: Visiem Mums abiem ir pāri 30, kopā esam vairāk kā 12.g.,protams ka ir bijuši visādi konflikti, apvainojumi utt., tomēr gadiem ejot, tu sāc novērtēt, ka grūtā brīdī vienmēr ir blakus kāds uz kuru var paļauties 100%, nodota arī nejūtos, tikai ir tā, ka reizēm arī pašai jāmāk piekāpties,protams, ne jau vienmēr un visā....

Eva

30. oktobris, 2008, 08:38
Atbilde: Dafnija Arī mums ir pāri 30 un kopā esam 14 gadus,tomēr šo gadu laikā nav bijis neviens ievērības cienīgs konflikts. Liekas,ka attiecības uzlabojas ar katru gadu,jūtos mīlēta,cienīta un visādā citā ziņā ļoti labi.Vīņš man bieži sarūpē visādus mīļus un jautrus pārsteigumus,arī es viņam,tā ka garlaicīgi mums nav!

Knipa

30. oktobris, 2008, 15:06
Atbilde: Visiem Ir virieši uz kuriem var paļauties, atbalsties un justies, ka aiz akmens mūra. Tikai viņus ir ļoti maz. Man palaimejas, bet to arī es pati paņemu, nevis gaidīju kad man skries pakaļ. Un esu ļoti laimīga, ka man blakus ir tāds cilveks.

Zane

30. oktobris, 2008, 18:43
Atbilde: Visiem Tur jau tā lieta, ka pašai jāņem. Izvēlies un ķer ciet. Par laimi ir jācīnās. Protams, jāatceras arī, ka uz citu nelaimes savu laimi neuzcelsi!

Evvukks

30. oktobris, 2008, 19:15
Atbilde: Elvija Man nav palaimējies tādu satikt:( Bet ceru ka satikšu:)

AMG

30. oktobris, 2008, 19:30
Atbilde: Elvija Jaa jaa mees tik to daram laizam ar citaam dzeram un sitam savas sievietes !

Evvukkam

30. oktobris, 2008, 20:42
Atbilde: Evvukks Es čalis,gumijniekos līdz padusēm,no mugurpuses ar glītu seju,arī vēl neesmu saticis savu īsto,vai tas nav liktenis,ka mēs te divi brīvi cilvēki satiekamies? P.S.Es tagad izeju Minesotas programmu!:))

Imova

30. oktobris, 2008, 20:58
Atbilde: Knipa Bet man nepalaimejas,esmu vilusies sava vira,kurs loti atri pec kazam saka sist mani,morali pazemot,nelaist majas.Pats budams Bauskas domes deputats un arsts.:((

Avomi

30. oktobris, 2008, 21:25
Atbilde: Imova Vai tik viņu,tavu vīru,bērnībā māte nebija apbižojusi!? Karoč riktīgs mēsls!

Evvukks

31. oktobris, 2008, 01:25
Atbilde: Visiem Čali gumijniekos! Man prieks par Tevi - vismaz viens normāls puisiets Bauskā! Kad satikšu Tevi - noteikti piemiegšu Tev ar aci, tālāk jau Tu pratīsies...:):):)

Gumijnieku čalis

31. oktobris, 2008, 08:06
Atbilde: Evvukks Ooo,pēc tādiem tekstiem es pie zemes,aiz laimes,vairs neturos!:) Pratīšos,pratīšos!

ENTONIJS SOPRĀNO

31. oktobris, 2008, 08:35
Atbilde: Elvija Kur jūs sev tādus killerus atrodat kas jūs klapē!!! Varbūt jūs pašas esat to pelnijušas!?

vasja

31. oktobris, 2008, 08:39
Atbilde: ENTONIJS SOPRĀNO Ja tu gribi,lai jebkura sieviete tev būtu pie kājām,tev vienkārši viņai jāiedod pa žokli!:)

kika

31. oktobris, 2008, 10:35
Atbilde: Visiem Jaa,arii man ir palaimeejies,kaut ar otro piegaajienu. pilniigi noteikti ir vel forshi viirieshi,tikkai pashaam jaabuut vienkarshaakaam......

Evvukks

31. oktobris, 2008, 10:36
Atbilde: Visiem Čalim gumijniekos! Labbi ka Tev gumijnieki kājās - vismaz tur pie zemes:):):) Uzvilks' es ar, lai nepalidoju no laimes Tev garam:):):)

Terra

31. oktobris, 2008, 11:53
Atbilde: Visiem Vajag to deputātu un ārstu saukt vārdā, jo es negribu ārstēties pie sieviešu sitēja!

Lauciniece

31. oktobris, 2008, 12:22
Atbilde: Elvija Pašlaik esmu kopā ar ļoti mīļu cilvēku, kuru satiku negaidot un iepriekš neparedzot. Abi esam uz viena viļņa. Turklāt visādā ziņā brīvi, bez apgrūtinošas pagātnes. Tas ir ļoti atvieglojoši.

Cenšos izdzīvot katru mirkli. Neļaujos slinkumam, palaižot visu pašplūsmā. Atgādinu sev, ka kopīgie laimes mirkļi var beigties negaidīti, jo dzīvē daudz kas notiek neparedzēti un nenovēršami.

Piekrītu, ka labais jāņem pašai! No malas kāds vīzdegunīgi spriež, ka skrienu pakaļ. Taču labāk es paskrienu mazu gabaliņu pēc savas laimes, nekā ļaujos dažādu "purvu bridēju" smacējošiem skāvieniem visu mūžu. Zinu vairākus lieliskus piemērus dzīvē, kad no svara izrādījās sievišķīgā gudrība un intuīcija.

Lai visām veicas! :))

vrl

31. oktobris, 2008, 17:26
Atbilde: Terra Bauska ir tikai viens arsts,kursh ari ir deputats.:(((Un tas ir loti skumji,ka ir tadi arsti...

Sokrāts

Super!Atkal parādījās "aizslēgtā"tēma!Tas ir ļoti pareizi,ka pamazām sievietes atļaujas sākt runāt par vīriem-varmākām.Cik ilgi izliksimies neredzam šo problēmu?Cik ilgi mums būs neprofesionāla,vārga un ietekmējama policija,kura izvairās reaģēt uz tādiem izsaukumiem?Cik ilgi sadistus-mocītājus piesegs viņu kolēģi?Atliek novēlēt vienu:katram,kas aizstāv tādus necilvēkus,ir māsa,meita,mazmeita u.tml.,-lai viņu ceļā trāpās tādi varmākas!

pirms 11 gadiem, 2008.11.06 16:54

Aristotelis

ka Tev nau kauns njemt viriesha vardu ,kurs sen ir mirsi, Tev tagad naktiis mociis murgi,vinsh to taa neatstaas !!!!

pirms 11 gadiem, 2008.11.06 17:47

....

Turies.Imova:)Ej paceltu galvu un sāc visu no jauna,bez viņa!!!!:)

pirms 11 gadiem, 2008.11.19 10:59

....

Turies.Imova:)Ej paceltu galvu un sāc visu no jauna,bez viņa!!!!:)

pirms 11 gadiem, 2008.11.19 10:59

es.el

Par šitā Bauskas ārsta izdarībām var palasīt internetā,-meklēt laikrakstu www.chas; pie sadaļas"Kriminal",saucas "Moi muž-vļijateļnij čelovek".

pirms 11 gadiem, 2008.11.19 12:14

...

Te pat nav jaaziilee kas sho raksta, vienkaarshi smiekliigi un tai pashaa laikaa nozheelojami... Ja taa buutu tu savaaktu mantinjas un aizvaaktos no taada viira... bet redz nee...taatad tas velns nemaz nav tik melns kaa vinju maalee. PRETIIIIIGI!

pirms 11 gadiem, 2008.11.19 21:01

Aprēķins

Apriebušās tās rūpes par bērniem un vīru. Gribu tikt prom no visa tā.
Vīrietis...Viņš deva mājienu. Un vēlreiz, un vēlreiz, un vel... Jā, no kautrīgajiem viņš nav. Kāpēc gan nē? Jā, tagad man būss viss, ko gribu. Turīgs vīrietis, laba māja utt... Protams arī kāzas. Viss notiek pilnīgi kā pēc scenārija. Sapņu zemē dzīvoju veselu gadu. Riebīgās ikdienas problēmas visu izjauca. Esmu pie tās pašas sasistās siles. Nu, tagat gan es viņam atriebšos.

pirms 11 gadiem, 2008.11.25 23:48

xy

Vienīgais ārsts .Žēl vajadzētu vēl vienu.Vienam ārstam tākā par daudz varbūt? Poliklīnikā pieņemšana ,nodaļā darbs,poliklīnikas vadītājs,DEPUTĀTS ,vēlos vakaros konsultē nodaļās pacientus.Vai tā kā nav par daudz? Unikāls dakteris.

pirms 10 gadiem, 2008.12.26 15:22

xxx

Jaunais neirologs driz bus,ka ta savadak.Ja shito ieliks cietuma,hi-hi !

pirms 10 gadiem, 2009.01.07 20:39

yx

Nu tagad pat bistami iet pie tada uz pienemsanu,ja paklausies,ko stasta apmekletaji par vina uzvedibu pedeja laika,10 reizes japadoma,varbut meklet palidzibu citur,ja ir darga sava veseliba.

pirms 10 gadiem, 2009.01.13 13:19

ilze

ticiet man - skolotaaji neatpaliek...........

dienas gaismaa - pagastaa visiem gatavs izdabaat un pieliist, lai citi domaati - enjgjelis.
Tikai es izjutu, kad enjgjelis katru vakaru naaca maajaas ap 22 vai 23 pilniigaa "tapaa", tad saakaas pazemojumi, piekaushanas. Kaadu dienu kad luudzu paliidziibu skolas direktorei - sanjeemu noraidoshu atbildi. Veelaak izraadiijaas ka "maneejais" salaizj ar vienu no koleegjeem skolaa, varbuut direktore to visu pat atbalsta?
Izraadaas ka taadi cilveeki joprojaam maaca Juusu beernus!
Interesanti kaadu izgliitiibu sanjem Juusu beerni, maacoties amoraalaa videe?
Sveicieni Baarbeles pamatskolai!

pirms 10 gadiem, 2009.01.13 16:13

SEdy

Nu tad sauc vinu varda,lai rajons zin savus varonus,skolotajus,neirologus!

pirms 10 gadiem, 2009.01.13 16:20

Ilze

nupat uzrakstiiju un peec piecaam minuuteem portaala administrators izdzeesa!
Interesanti kaapeec?
Laikam jau nepatiik patiesiiba un aviizjele izlemj ko driikst zinaat cilveeki un ko nee - NOZJEELOJAMI!
BAARBELES PAMATSKOLA RULLEE SAVAA IZLAIDIIBAA UN AGRIS UN DINA ARII!

pirms 10 gadiem, 2009.01.13 17:14

ess02

Man uznāk smiekli lasot šo bezjēdzību..sieviņa grib izspiest naudu, no godīga cilvēka un mēgina to panākt ar visiem ieročiem, pat apmelodama, kā nav kauns,izlikdamās par mocinieku,jo divreiz nevajag minēt kura šeit par to baumas palaida!!!!!!!Ir Dievs, bet tev būs velnu redzēt!!!

pirms 10 gadiem, 2009.01.25 15:48

UNA

Piedalies un laimē 500 LATUS šopingam! Reģistrējies http://una.lv
Spicais Šopings!

pirms 10 gadiem, 2009.05.25 15:25

Vizma

Una vēlas taisīt lezbišovu?
Bet pietrūkst LVL 500.

pirms 10 gadiem, 2009.05.25 19:23

Pievieno komentāru