Zīlnieces

Sveiki! vai Jūs nezināt,kas zīlē un noņem lāstu 100%???Zinu,ka daudzi uzskata,ka tas ir sviests,bet es tam ticu un zinu ka liek cilvēki lāstus,kā tas ir uzlikts man un manam bērniņam un vīram.Lūdzu palīdziet.

Paldies jau iepriekš!

?

http://www.bauskasdzive.lv/forum/posts.html?fid=35&tid=64&pid=0
Te palasi.

pirms 8 gadiem, 2008.10.16 15:30

?

http://www.bauskasdzive.lv/forum/posts.html?fid=35&tid=64&pid=0
Te palasi.

pirms 8 gadiem, 2008.10.16 15:30

ārprāc

Ieskaties poliklīnikas mājas lapā, tur tu atradīsi psihiatra E.Lauča pieņemšanas laiku. Lai tev veicās tikt galā ar vajātāju.

pirms 8 gadiem, 2008.10.16 22:16

Dila

mana draudzene iet pie Vizmas Lazdiņas ziileet,nezinu ,iespejams,ka vel kaut ko var.

pirms 8 gadiem, 2008.11.04 00:55

Zīlnieks

Pie vecās aptiekas ārdurvīm tās durvis pa kreisi.Dr.Rūta Grava.

pirms 8 gadiem, 2008.11.04 13:31

xL

Ieteiktu aiziet uz bazniicu un vairaak piekkerties shij novirzej ar meeru !

pirms 8 gadiem, 2008.11.05 22:27

gramatvedis

Ņirgāties par cilvēku nevajadzētu. Ja nav ko atbildēt, tad nav ko savu atpalicību izrādīt. Lāstu uzlikt var. Noņemt ir sarežģītāk. Zīlēšana un lāsta noņemšana gan nav viens un tas pats. Jūtams, ka rakstītāja ir pārlieku emocionāli uztvērusi savas problēmas+draudzeņu greizie komentāri par šo tēmu. Rakstītājai: tas nav lāsts. Nav lāsta ne bērnam, ne tev, ne vīram. Tu esi pārāk kūtra, lai tiktu galā ar savām problēmām, kur nu vēl palīdzētu citiem,t.i. bērnam un vīram.

pirms 8 gadiem, 2008.11.06 11:58

...

iecava ir sieviete loti laba...tiesi uz lastiem un veselibu..

pirms 8 gadiem, 2008.11.06 13:03

prieks

Es īsti nesaprotu, ja tu apgalvo ka lāstu var uzlikt. Tad tu ko pat bez bildēm un visa pārējā, esi afigenijs gaišreģis, ka zini ka šis nav tas gadījums ka lāsts ir uzlikts???????????????????

pirms 8 gadiem, 2008.11.06 15:27

Maigo

Var tikai līdzet dziedniecei tepat Bauska.Daktere nepalidz,visu mužu dzer tablete.

pirms 8 gadiem, 2008.12.04 09:37

prieks

Nu ja jau cilvēks neiet pats pie zīlnieka(ļaunā gara izdzinēja) tad, pēc kaut kā taču nosaka kas šim kaiš? Un ja tu gribi iestāstīt, ka kāds var lāsta uzlikšanu noteikt tikai no attāluma,neieskatoties pat bildē, tad atvaino tādu eksemplāru parādītu visas pasaules televīzijas. Tāda kadra Latvijā nav.

pirms 8 gadiem, 2008.12.05 15:35

ute

Tu no jebkura lāsta vari tikt vaļā paša spēkiem!!! Tie '***" ir tavās smadzenēs! Tiec skaidrībā ar sevi un viss nokārtosies! Ja esi ticīga tad aizej uz baznīcu,bet galvenais padomā vai ir vērts gruzīties par to,par ko tu tagad esi iegruzījusi citus!!! Neviens tev nepalīdzēs vairāk,kā tu pati spēj sev palīdzēt, un ir jātic sev nevis Vaņas onkulim aiz kalna,viņš tev pateiks to-ko tu gribēsi dzirdēt,tas ir -tev ir lāsts,un es zinu kā to noņemt... tik maksā:)) Neesi losene! mīli savu ģimeni,lai izpaliek viņiem tie *** uz kuriem tu esi gatava!

pirms 8 gadiem, 2008.12.06 01:06

gnīda

klausi viņu,jo šeit mudž citas radības,skuķis zin ko saka!

pirms 8 gadiem, 2008.12.06 02:47

elva

aizej uz baznicu,ziedo kadu latinu un paludz macitajam aizlugties par savu gimeni.ari pati panem lugsanu gramatu,sameklee attiecigo lugsanu,apnemies Dieva prieksa katru dienu teiksim,vienu menesi,so lugsanu noskaitit,veltot domas par savu gimeniti.esmu katolticiga,par luteranu lugsanu gramatam gan neesmu kursaa.ticu,ka tev viss izdosies,ko ari novelu.

pirms 8 gadiem, 2008.12.06 08:07

pelva

Var redzēt cik daudz tu zini no lūgšanān, ka pat nezini, ka katoļi un leteri ir kristieši, un viņiem ir vienas lūgšanu grāmatas. Tā ka pirms iesaki pamācies, aita tu.

pirms 8 gadiem, 2008.12.06 21:59

Pievieno komentāru