Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slaktera maciņš

Vakar TV dzirdēju un redzēju ziņu - mūspuses Slakteris, klausot sava tēva padomam, ņemšot plāno maciņu. Padomāju, Finanšu ministrs, dzīvo Bauskā, darbs Rīgā, pašreiz budžeta pieņemšanas aizstāvēšanas process. Man liekas, ka viņš ir āksts, kuram jumts ir pacēlies .. man kauns viņa vietā. Kā domājāt Jūs, līdzpilsoņi?

zinātājs

tāds nu viņš ir pazīstu no pamatskolas laikiem ir un bija un paliks priekšnieku dēliņs

pirms 11 gadiem, 2008.11.07 16:54

labvēlis

Ja kādam kauns cita vietā, tad neviens neaizliedz iet un pieņemt gudru budžetu. Āksti ir tie, kas desmit gadus pēc kārtas raud par sliktajiem laikiem, bet paši ne reizes nav izlasījuši kaut vai Satversmi.

pirms 11 gadiem, 2008.11.07 17:12

zuupa

tu skaties sevi,nav ko te ap*** citus.pašu žaba duši nost,skauģi tu.es domaju kad tu esi stulbs....

pirms 11 gadiem, 2008.11.07 18:32

,,,

protams ,ka nedelu izdivos..aizies maja sleduskapis pilns,jus domajat ka vins dzivos pusbada...smiekligi...es saprastu ielikt dzivokli ,kur dzivo vieni bez sievam utt..lai sak ka mes citi ka japabaro gimene pa tiem 22.ls,tad redzetu,bet ja ta sava maja utt ...tas viss sovs manuprat ir smiekligs

pirms 11 gadiem, 2008.11.07 20:26

WTF

Jā tāda sajūta, ka tauta ir priekš Slaktera nevis viņš priekš tautas...

pirms 10 gadiem, 2008.12.23 09:10

Latiņš

Vakar TV dzirdēju un redzēju ziņu - mūspuses Slakteris, klausot sava tēva padomam, ņemšot plāno maciņu. Padomāju, Finanšu ministrs, dzīvo Bauskā, darbs Rīgā, pašreiz budžeta pieņemšanas aizstāvēšanas process. Man liekas, ka viņš ir āksts, kuram jumts ir pacēlies .. man kauns viņa vietā. Kā domājāt Jūs, līdzpilsoņi?

pirms 11 gadiem, 2008.11.07 16:12

Pievieno komentāru