Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

mājdzīvnieki piemēslo zālājus

kā cīnīties ar suņu , kāķu fekālijām????
man ir mazs bērns , kas pēc sniedziņa nokušanas apmeklēs tos pašus zālājus , kurus tagat apmēslo kaimiņu suņi... ko darīt???

suņa īpašniece

te nu ir jautājums - kokam divi gali - man arī ir maziņš klēpju sunītis, vācu aiz sava suņa fekalijas,bet vairāk nē, jo diemžēl pilsēta atbildīgie nav padomājuši,ka vajadzētu gar visām ielām uzstādīt atkritumu tvertnes,un lielie suņi skrienot brīvībā noliek tādas čupas,bet neviens nesavāc un kamēr nebūs pašvaldība nodrošinājusi tādus likumus kā Ventspils pašvaldība,tikmēr pilsēta būs vienos mēslos,ne jau tikai dzīvnieku fekālijās.Bet,atvainojos, KOKAM,turpmāk savākšu atkal aiz sava sunīša, jo patiesībā pilnīgi piekrītu teiktajam...

pirms 11 gadiem, 2008.03.23 08:28

Petuhs

Tur jau tā lieta , ka visi skatās uz citiem un domā ja šis nevāc tad es ar nevākšu! Tu kad suni ņēmi neredzēji , ka atkritumu tvertnes nav uz katra soļa!

pirms 2 gadiem, 2017.08.09 11:55

...

Kur paliek nauda, ko maksājam par dzīvniekiem?

pirms 11 gadiem, 2008.03.23 13:30

bērna māmiņa

kad nokūst sniedziņš , zemi klāj visādas drazsa , lielumu jau savāc sētnieki , bet fekāliju kaudzes palie .Aplukojot bērnu laukumiņus , zālājus negribās bērnu laist pat ārā jo visur ir mīļo mājdzīvnieku izkārnījumi...

pirms 11 gadiem, 2008.03.23 13:36

............

vai par sunīšu kakināsanu zālājos , apstādījumos , kā arī bēŗnu laukumiņos nav saimnieki saucami pie administratīvā soda??? tikkai nav jau , kas to dara!!!!!!! .varbūt pašvaldības policija varētu reidus organizēt , un par iekasētiem sodiem izveidot atkritumu tvetrnes , vai laukumiņus , kas domāti sunīšiem.

pirms 11 gadiem, 2008.03.23 13:42

Saule

Cilvēks vairāk piesārņo neka dzīvnieki.Tāds nu ir FAKTS.

pirms 11 gadiem, 2008.03.25 15:02

Petuhs

Tieši tā jo savākt aiz dzīvnieka ir saimnieka atbildība un dzīvnieks tur nav vainīgs!

pirms 2 gadiem, 2017.08.09 11:59

K.

Ir jātaisa parsks priekš suņiem vai arī esošajos uzstadīt speciālās miskastes, kur iekšā ir jau viss, lai suņuka kakiņu savāktu.

Šī ir problēma ko Latvijā vēl nerisina.
Vācijā ir skaisti parki, gan bērni priecīgi, gan suņierm labi :)

pirms 11 gadiem, 2008.03.25 16:38

Petuhs

Bērskalnos ir , ej ar savu suni un skraidi tur!

pirms 2 gadiem, 2017.08.09 12:01

Esselt

Tikai nevejag meklēt iemeslus kāpēc nevācat savu suņu mēslus. Ir teiciens: kas grib darīt-tas meklē iespēju, kas negrib- meklē attaisnojumus. Labs piemērs mana kaimiņiene L.no Kareivju 3. Katru dienu bez sirdsapziņas pārmetumiem ved savu pinkaino draugu d.....āt uz zālāja mājas priekšā, arī tad kad tur spēlējas mazi bērni. Tur pat ir atkritumu konteineri. Cinisms pret maziem cilvēciņiem un pārējiem kaimiņiem! Nu savāc sava mīluļa mēslus,ja reiz apņēmies rūpes par viņu!
Iesaku visiem rakstīt sūdzības pašvaldībai, lai pilda savus lēmumus par sodu piemērošanu apkārtnes piecūkotājiem!

pirms 11 gadiem, 2008.03.25 18:45

Un

man atkal Kareivju ielā 3 bija kaimiņš, kurš vienmēr aiz sava taskīša savāca, es pat brīnijos, cik akurāts cilvēks. Bet gar bērnu laukumiem skraida arī klaiņojošie suņi. Domāju, ka pilsētā pavasarī vajadzētu vairāk kontrolēt tieši klaiņojošos suņus, tie ar liek, kur pagadās. Biržu ielā regulāri skraida apkārt liela auguma, gaiši brūna kuce, kas arī dara ko grib. Varbūt saimnieki vai vetdienests viņu varētu savākt?

pirms 11 gadiem, 2008.03.25 21:29

saimniece

Suņu laukumus un miskastes jāierīko nevis no soda naudām, bet no tām nodevām, kuras maksājam par dzīvnieka turēšanu pilsētā. Par ko tad tiek maksāts?! Citādi daudzviet pilsētā tiešām sanāk, ka jāiziet cauri pusei Bauskas ar suņa kaku kabatā, jo nav kur to izmest. Tie, kuriem nav dzīvnieku, to pat iedomāties nevar.

pirms 11 gadiem, 2008.03.25 21:32

Petuhs

Varbūt uzraksti kur tavs suns noliek kaku , ka tev caur pus bausku jāiziet un es tev nosaukšu tuvāko miskasti!

pirms 2 gadiem, 2017.08.09 12:05

Saule

Man pieņemsim ir pretīgi pastaigāties pa ielām kuras ir pieharčotas... Labāk lai ir suņu fekālijas nekā cilvēka zaļie punķi pielīp pie apaviem .... bēeee, pretīgi!

pirms 11 gadiem, 2008.03.26 14:58

jauniets23

oj nu *** jeelas olas jus visas mammas nu bet taa ir un buus peec ziemas naak fekallijs nekas uz vasaru pazudiis un beerns paspees atpuusties !

pirms 11 gadiem, 2008.03.27 09:10

XXX

iet jau runa kā cīnīties , lai neved suņus kakināt uz bērnu laukumiņiem ...!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.03.27 21:13

Sally

Es mīlu dzīvniekus un uz tiem nav nekādu dusmu. Bet kas attiecas uz suņu saimniekiem, kas apzināti ved viņus kārtot dabīgās vajadzības sabiedriskās vietās mans savs viedoklis: es saskatu, ka TĀS ČUPAS spēļu laukumos , zālājos u.c. ir tas pats, ja liktu PAŠI SUŅU SAIMNIEKI. Par to viņiem jābūt tik pat liels kauns!!!
Savāciet SAVUS sūdus, NEcienijamie suņu īpašnieki, kas liek tos kur pagadās!

Atkritumu konteineri pilsētā ir pietiekoši- ne tur problēma, suņa mēslu var izmest arī parastā atkritumu konteinerā- būtu tikai saimniekam kāds-nekāds kultūras līmenis lai vispār apzinātos , ka tas ir jādara.
Piekrītu , ka ir arī cilvēki, kas to dara, t.i. savāc pēc sava suņa un ir arī tādi, kā "kundzīte" no Kareivju-3, kura arī mani kaitina ar SAVĀM čupām (turklāt pie paša atkritumu konteinera).
Domāju, kā kārtībniekiem laiks pievērst tam uzmanību un sākt likt sodus.

pirms 11 gadiem, 2008.03.30 16:03

čau

Es domāju, ka velosipēds nav jāizgudro. Rietumos katram īpašniekam līdzi ir maza šaufelīte un speciāla turziņa, kur savākt suņu izkārnijumus, bet dižajam kārtībniekam ar savu komandu ķert rokā pārkāpējus, un no katra pārkāpēja - %.

pirms 11 gadiem, 2008.03.30 19:57

Ezis

Diez Domē kāds arī lasa šīs tēmas? Vai viņi reaģē tikai uz oficiāliem iesniegumiem?

Izskatās kā šī problēma Bauskā nopietna...

pirms 11 gadiem, 2008.03.31 08:42

ja

PIEKRĪTU IR PROBLĒMA:
1.Zālājos vēl tā, bet, kad saimnieks skatās un priecājās, ja sunītis un kaķītis kakā bērnu smilšu kastē, tad gribas gāzt!!!!saimniekam, ne dzīvniekam!!!
2. Man kaimiņiene, kas visus visās jomās pamāca kā dzīvot, pēdējā laikā NO OTRĀ STĀVA KAIMIŅIEM KLIEDZ---neveriet ciet durvis!!!!, mans suns iet čurāt!!!!, kad sunītis pačurā, tad nav kas durvis aizver.....1/ durvis vaļā, aukstums nāk manā dzīvoklī 2/ tā kā mums ir sensors, tad arī gaisma deg bez jēgas.
Piekrītu, ka jāveic izskaidrošanas un sodīšanas darbs.

pirms 11 gadiem, 2008.03.31 09:28

koks

kā cīnīties ar suņu , kāķu fekālijām????
man ir mazs bērns , kas pēc sniedziņa nokušanas apmeklēs tos pašus zālājus , kurus tagat apmēslo kaimiņu suņi... ko darīt???

pirms 11 gadiem, 2008.03.22 23:43

Jānis

Ej un satīri

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 20:44

ārds

Mana doma ir tāda-aizsieniet mājdzīvniekam taisno zarnu, tad ..ūdi būs lielāki.(domāšana jāmaina)

pirms 2 gadiem, 2017.08.08 21:36

jāsoda īpašnieki. čipot dzīvniekus vajag, lai zina no kā prasīt atbildību.

pirms 2 gadiem, 2017.08.10 10:12

Pievieno komentāru