Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nenormālās bedres

Kad vienreiz sāks aizlāpīt bedres pie SUPERNETO,izbraucot no RIMI laukuma,kā arī Salātu ielā???Nerunāsim jau par jaunu asfaltu,kuram nekad nebūs līdzekļu-vismaz aizlāpiet!

bedres

nav laika lāpīt,pašiem kungiem nauda jābāž zeķēs

pirms 2 gadiem, 2017.04.28 20:26

i

Jā,visās šajās vietās ir šausmīgas bedres.Un Pilskalna ielā ap stadionu arī ir ārprāts.Katru dienu visās šajās vietās jāmēģina lavierēt,lai pasargātu mašīnu no tik dziļām bedrēm.
Un tas ir pašā pilsētā,tik intensīvās vietās.

pirms 2 gadiem, 2017.04.28 21:42

resnā Berta

es jau piedāvojos bedres aizlāpīt ar puķu dobēm,neviens man nepalīdz

pirms 2 gadiem, 2017.05.06 16:43

i

Ir jau jūlija vidus(!!) un tikai tagad ,iespējams,taisīs ciet tās bedres ,izbraucot no Rimi.Pilnīga nerēķināšanās ar to,ka cilvēkiem jādomā,kā pasargāt savas mašīnas.

pirms gada, 2017.07.15 12:40

Aha

Bedres pie rimi un eilas/superneto ir privātīpašumu teritorijās. Tās par nodokļu maksātāju līdzekļiem netaisīs. Pilskalna ielu mazais napiks solīja noasfaltēt jau sen. Tagad jājautā lielajam napikam- Voldim :)

pirms gada, 2017.07.15 16:49

Baltā pele

Es teiktu, ka tās bedres ir ne tikai nenormālās, bet pat trakas! Pašas lien zem riteņeim! Normāliem cilvēkiem nav kur izbraukt!!! Un tas pa visu valsti!!! Glābiet!!!

pirms gada, 2017.07.17 08:33

Pievieno komentāru