Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

1. jūnijā - pašvaldību vēlēšanas

Jau sestdien jādodas pie urnām un jāievēl cilvēki, kuri turpmāk lems par Bauskas novada attīstību, par to, kā dzīvos cilvēki mūsu mazpilsētā un pagastos. Grūti izdarīt izvēli ...... Žēl, ka nevar no katra saraksta atzīmēt kādu par ko gribas atdot savu balsi . Ja varētu nokomplektēt domi šādi, tad gan būtu labi un demokrātiski. Kā citi domā?

Doma

Ja ar vēlēšanām kaut ko varētu ietekmēt, tās būtu aizliegtas

pirms 6 gadiem, 2013.05.27 21:57

vēlētājs

Nebija grūti izvēlēties, vispirms noteikti atmetot vienotību, faktiski palika trīs saraksti, TB, Reformas un Zaļie.Paliku pie TB, dažus gan pasvītrošu, bet visumā ir ok.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 09:58

Zinu

Es par reformistiem, protams arī pasvītrojot dažus. Viņiem ir krampis, viņi varētu kaut ko mainīt mūsu pīļu dikī.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 10:18

Vēlētāja

Tikai ne vienotība! Viņi jau sevi ,,parādījuši''.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 10:37

Vēlētāja

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 11:25

lila

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 13:20

zemnieks

Es par zemniekiem,bet ņemšu pa saraksta vidu un beigām

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 14:31

es par sevi

nedomāju, ka tērēšu savu dārgo laiku un vispār balsošu par kādu. Tāpat mūsu pīļu dīķī nekas nemainīšos. Labāk iešu uz dārzu vai kapiem, no tā būs vairāk labuma.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 14:35

nu,nu

Kur tu to krampi redzi, kurā cilvēkā tieši, visi tādi caurkrituši?Vai Nr.1 un 2. ir tie kramjainie, vai 3. un 4.kultūra un tamlīdzīgi, 5. un 6.arī nodarbinātības aģentūra un kaut kāds uzņēmējs vai līdzīgs,Nr.7 un 8. plaši pazīstama novada ceļu speciāliste un ugusdzēsējs- SIA darbonis, tālāk bernudārzs un pārējie tamlīdzīgie, tā var turpināt līdz beidzamajam. Tur nav darboties spējīgi, tur ir tikai līdzi runātāji un pašlabuma meklētāji.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 15:37

arī vēlētājs

Katrā sarakstā ir pa kādam normālam cilvēkam un speciālistam. Tāpēc ar sarakstiem ir jāstrādā, jāizsvītro nevēlamie vai mazpazīstamie, bet krutstiņi jāpieliek foršajiem. katrs krustiņš ceļ kandidātu uz augšu, katrs svītrojums gremdē. Un vēl partijām būtu jādeleģē savi novērotāji vēlēšanu iecirkņos un tieši uz to brīdi, kad skaita balsis, īpaši, kad skaita krustiņus un svītrojumus par katru kandidātu. Kā izteikusies kāda deputātu kandidāte, kas iepriekš bija vēlēšanu komisijā, ka tieši tad komisijas locekļi ir vilkuši krustiņus sev izdevīgiem cilvēkiem. mums kopā izdosies! Un vēlēt ir jāiet!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 16:11

vēlētājs

Es arī balsošu par Reformistiem, jo vienkārši nav jau vairs par ko!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 16:25

arī vēlētājam

Ko tad tā deputātu kandidāte nereaģēja uz tādu atklātu vēlēšanu rezultātu viltošanu, vai arī pati to darījusi? Dari tautai zināmu šīs varones vārdu!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 16:59

aipā strādājošais

Balsošu par reformu partiju,jo tie ir vienīgie kas neklanīsies lielmātes priekšā!

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 17:40

Esmu

Nu tad sevišķi pavaktējiet to komisiju, kas būs Kultūras centrā, silti iesaku.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 17:54

deforma

Balsojiet, balsojiet par reformistiem.Tie ir tie,kuriem neizdevās šī sasaukuma deputātus pārliecināt par to,ka viņu jau tā lielās algas jāpaaugstina par vairākiem simtiem.Ja ievēlēsiet,tad jau ar to varēs sākt.

pirms 6 gadiem, 2013.05.28 19:46

Pievieno komentāru