Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cirks Bauskā

Šodien eju uz RIMI un pa ceļam redzu plakātus, kas aicina uz cirka izrādēm, solot dresētu dzīvnieku šovu!!! Gribu atgādināt, ka 2017. gadā stājas spēkā grozījumi Dzīvnieku aizsardzības likumā, kas paredz arī aizliegumu atrakcijās un cirkos izmantot savvaļas sugu dzīvniekus. Tak ne jau suņi lēkās ūdenscirkā! Vai Bauskas pašvaldībai nav saistoši Latvijas valstī pieņemtie likumi???

mika

es ar sodien naacu kalnaa pa Kalna gar bijušo uniiti, un saju tu gaisaa dziivnieku skrementu aromaatu. nabadzini vini tur laikam cieš, es nu gan neesmu gajusi uz tadiem pasakumiem, un ari netaisos iet, un atbalstiit veel, ka nav ta nav. ikdienaa man pietiek ar saviem dzivniekiem, redzu , un var nosmieties, vien , kadu trikus vini dazreiz taisa, nav man vajadzigs šovs. bet cilveki , jau mees dazbbrid esam monstri, kam patiik šovs. brr.

pirms 20 dienām, 2019.07.03 23:57

Lielā brēka, maza vilna...

Cirkā piedalās tikai TRĪS pūdeļi - kādas vēl tur smakas?

pirms 20 dienām, 2019.07.04 08:06

Zinītis

Ap bijušo unīti smakas visos laikos griezušās. Kanalizācijas akas vainīgas. Aizvakar pie picērijas deguns bija jāspiež ciet - vienas kakas.

pirms 20 dienām, 2019.07.04 10:33

Rira

Kā noriebušies tie dzīvnieku mocītāji.tos cirka divkājainos darboņus jāieliek lai lēkā savā ūdens vannā. Tad es noteikti iešu viņus skatīt un labi maksāšu ja labi lēkās

pirms 18 dienām, 2019.07.06 04:22

spira

Biji,skatījies, ko tagad vaidi?

pirms 18 dienām, 2019.07.06 09:04

tira

cirks aizbrauca taalees zilajaas- palika vien atmiņas,.,,,, ))

pirms 15 dienām, 2019.07.09 00:30

klaunam

nepīpē tik daudz tos dadžu kātus!

pirms 13 dienām, 2019.07.10 19:35

Pievieno komentāru