Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalna ielas ūdenskritumi un Uzvaras ielas Baltijas jūra ?

Pec vakardienas lietusgāzēm secināju ka šinīpilsētā nekas nav mainījies.

Nevajadzēja aizbērt dīķi pilsētas centrā!

pirms 28 dienām, 2019.05.29 08:32

Uldis

Tad ko lai saka tas ''laimīgais'',kurš dzīvo blakus stadiona pilsdrupām un kuram lietus laikā mājas priekšu aizlej ar objekta smiltīm un citiem mēsliem?

pirms 28 dienām, 2019.05.29 09:22

nu taču

Nu atkal tracis ne pa ko- ūdens vienmēr tecēs no kalna lejā , tāds ir dabas likums, un nevienam nav pa spēkam to mainīt.

pirms 28 dienām, 2019.05.29 09:37

nutača

paldies Ieva par izsmeļošo un profesionālo atbildi!

pirms 27 dienām, 2019.05.29 11:38

to nutača

Slims vai, kāpēc tu uzskati, ka katrs komentētājs ir Ieva , Mani sauc pavisam citā vārdā.Laikam Ieva ir tava mūža mīlestība, bet man tevi jāsarūgtina - esmu veca pensionēre ar nelielu humora izjūtu un pārzinu dabas likumus un fiziku.

pirms 27 dienām, 2019.05.29 16:59

veca pensionēre

to nevar nepamanīt pēc taviem komentāriem un valodiņas....dabas likumu un fizikas pārzinātāja-administrācijas komentāru klabinātāja!

pirms 27 dienām, 2019.05.30 09:37

to vecā pensionāre

Ej taču ārstējies, kad sāk rādīties, tad līdz nāvei vairs nav tālu! Inteliģentam cilvēkam arī valoda un komentāri tādi ir -veco laiku kalums.Tev, vecā pele, līdz tam ļoti tālu. Neķer taču kreņķi, ne jau administrācijā tikai ir izglītoti cilvēki, Bauskā tādu ir daudz, bet tiem ir darbs un nevajag deldēt bikses visu dienu i-netā. Laimīgu dienu!

pirms 26 dienām, 2019.05.30 15:22

Pievieno komentāru