Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

rātslaukuma rekonstrukcija

Ir sākusies rātslaukuma rekonstrukcijas projekta publiskā apspriešana. Diemžēl, informācija ir skopa, taču jautājums skar ikvienu Bauskas un ne tikai, iedzīvotāju. Iespēja iepazīties ar projektu un sniegt rakstiskus priekšlikumus ir pieejama Bauskas novada mājas lapā http://www.bauska.lv/. Būsim aktīvi un izteiksim viedokli par to, vai ir gudri ierīkot velojoslu Kalna ielā, vai piekrītam, ka plānots samazināt un likvidēt autostāvvietas, slēgt ielas posmu... Koncepcijas publiskās apspriešanas sanāksme notiks: 09.11.2017. plkst. 16:00 Bauskas novada domē, Uzvaras ielā 1, Bauskā, 2.stāva zālē.

Gatis

Bauskā retais prot braukt velosipedu, nav ne kādi lauķi.
Mēs braucam ar auģikiem.

pirms 2 gadiem, 2017.10.31 12:05

Kāpostiņš

Un darbalaikā atkal, lai Rīgā strādājošie netiktu. Feini

pirms 2 gadiem, 2017.10.31 12:11

burkaans

rīdziniekus vispār Bauskas amatpersonas nemīl, paskat kā grib no Bauskas izkvēpināt. Visās ielās un laukumos salikti laika ierobežojumi. lai rīdzinieki savas mašīnas nedomā noparkot :( it kā kādi noziedzinieki būtu.

pirms 2 gadiem, 2017.11.01 16:56

nu

Tās fotogrāfijas bez atsaucēm ir projekts? Vienīgais, ko var saprast, ir plānotais absurdais guļošais policists (lai palēninātu jau tā pārslogoto satiksmi), tik pat absurdais celiņš velosipēdistiem (mērķis iepriekšējais), un vecpilsētas centra galīga nomirdināšana, ņemot vērā, ka ap laukumu nav paredzēta automašīnu novietošana. Būsim reāli, neviens šeit nenāks no rimlaukuma, lai paskatītos uz rātsnamu (jo cita jau nekā skatāma te nav), paēstu kafe un nopirktu kādu auto lukturi. Nav jābūt dižam pareģim, lai saprastu,ka tie pāris uzņēmēji, kuri vēl mēģina vilkt dzīvību, ar šā projekta svētību būs piebeigti. Aleluja!

pirms 2 gadiem, 2017.10.31 12:52

te

http://www.bauska.lv/allfiles/files/Dokumenti/Koncepcija_prezentacija.pdf

pirms 2 gadiem, 2017.11.06 12:51

Monta

Piekrītu, ka laukums jāsakārto. Bet cerams, ka nebūs tāds pats pliks kā otrpus, bet atstās arī kādu zaļumu, kur acis piesiet. Neizmantoto mega būvi sen bija jānojauc. Jābūt arī kur mašīnas nolikt, jo cilvēkiem tīk ērtības. Arī ekskursantu autobusiem jābūt pieturai kur apstāties. Vietas taču pietiek

pirms 2 gadiem, 2017.10.31 19:37

...

gribētos redzēt, kā tam guļošajam lidos pāri armija vai konvojētie limuzīni :D projekta autora nekompetence ir nepārspējama.

pirms 2 gadiem, 2017.11.06 11:15

Pievieno komentāru