Vecumnieku novada domes darbinieki

Dīvaini gan sanāk, ka mūsu novadā likumi un taisnība jāievēro tikai iedzīvotåjiem! Jaunā izpilddirektore Saldābola ar saldo runāšanu un "braukšanu" iedzīvotājiem pa ausīm, gan izvairās no savā mājsaimniecībā nodarbibātās personas oficiālas nodarbināšanas, bet cik nu tādam parastam łautiñam vajag mazliet dzirai un pāris kapeikas!
Vai reiz kauna var prasties.. nākamreiz pirms runāt, jāapdomā gan cik es pats esmu godīgs un taisns, lai runātu un spriestu par citu! Bumerags reiz nāks atpakał divtik ātri un stipri sitīs pa sānu!
Otrai lielsaimniecei Līgai Škiliñai ar piena bigness zeł un plaukst.. un arí stāsts par "oficiālu" nodarbināšanu
Kauns!

Trakais

Kāds atkal ar dzīvi neapmierinātais kurš ir kārtējais godīgākais pilsonis novadā.... Neslēpies un pasaki kas esi, vai aizej aci pret aci pasaki savas pretenzījas...

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.18 11:44

Vērotājs

Labrīt!
Man personīgi, kā Vecumnieku novada iedzīvotājam, interesē, kā Saldābolas kundze norēķinājās ar Agro Bārbele par piemājas dīķa izrakšanu?!

pirms 3 mēnešiem, 2017.09.10 09:45

Atbildi jau zinu

Viņi to darīja no darba brīvajā laikā ar savu personīgo tehniku un pilnīgi par velti !!!

pirms 3 mēnešiem, 2017.09.10 11:37

Dārznieks

Pēc manām domām, Saldābola norēķinājās ar pretlikumīgiem lēmumiem lagūnas būvniecības atļaujai.

pirms 3 mēnešiem, 2017.09.10 14:04

Nu jūs dodiet

Kad lagūnu uzcēla?

pirms 3 mēnešiem, 2017.09.10 22:34

...

Interesanti kadus darbus un pienakumus veic izpilddirektore Saldabola? No malas verojot, algu sanem par meles kulstisanu un galvas kratisanu. Lidz sim bridim neko jedzigu nevar redzet!!!

pirms 2 mēnešiem, 2017.10.10 19:50

Jānis

Kolhozu centrus tipa Vecumnieki sen vajadzēja likvidēt

pirms 2 mēnešiem, 2017.10.10 20:06

Pievieno komentāru