Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

filma LTV 1 par Hitleru

Tikko noskatījos filmas 1 daļu, laba un interesanta filma, jo līdz šim Hitleru rādīja tikai sakarā ar otro pasaules karu, bet izrādās ka sākums jau bija stipri agrāk, brīžiem likās ka tādu stingru un saviem uzskatiem uzticīgu cilvēku vajadzētu arī mums-latviešiem. Neslēpšu, filmā bija arī notikumi, kas man galīgi nav pieņemami. Gribētu zināt vēl kāda cilvēka domas, kurš redzēja filmas 1.daļu

rr

Nēsu redzējis,bet labprāt noskatītos..kāds ir filmas nosaukums???

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 23:41

skatītāja

filmu rādīja vakar vakarā, nosaukums: Hitlers, ļaunuma dzimšana.Tagad noskatījos visu filmu, nu ārprāts, bet Hitlera lomas atveidotājam "Oskaru" iedotu, ļoti labs darbs.

pirms 8 gadiem, 2011.06.12 08:20

rr

Es redzējis vairākas dok.filmas par Hitleru..Tās ir ļoti interesantas,bet nevinā filmā netiek konkrēti stāstīts par viņa īsto likteni,jo esmu redzējis filmu,kurā tika minēta ļoti iespējama versija,ka kara beigās A.Hitlers slepeni aizbēga uz Brazīliju un tur nomira tikai 70ajos gados..

pirms 8 gadiem, 2011.06.12 22:42

kāpēc

Jauki! Pareizie secinājumi no filmas un vispār vēstures. Par filmu kā mākslas darbu neko neteikšu, jo neskatījos, bet izskatās, ka skatītāja ne par to grib apmainīties domām, bet par Hitlera personību. Tad lūk mans viedoklis.
Ja šis teksts nav kāds muļķīgs joks vai dīvaina provokācija, tad
1. atvainojiet, bet šajās Jūsu pāris frāzēs...kā lai pieklājīgāk izsakās... švaka izpratne par dzīvi(par vēstures izpratni Jūsu gadījumā,acīmredzot, vispār nav runa) pilnīgi apstulbina. Vai līdz šim uzskatījāt, ka Hitlers uzradies ne no kurienes līdz ar 2.pasaules kara sākumu?Nekad nebijāt dzirdējusi, lasījusi vai vismaz aizdomājusies, ka viņš ne uzreiz kļuva par to, kas bija dzīves beigās?
2.Cilvēks, kurš apgalvo, ka mums vajag tādu cilvēku kā Hitlers(ja tas, protams, nav muļķīgs joks)patiesībā ir krimināli sodāms.Ir jābūt atlidojušam no Mēness, lai nezinātu, pat ja esi šausmīgi slikti mācījies skolā, ka Hitlera personībai un viņa paveiktajam jau sen ir dots starptautisks tiesiskais novērtējums, kurš nav apspriežams un pārsūdzams.
3.Patiešām neticu, ka šis nav joks, jo lai vēlētos tādu vadoni kā Hitlers, ir jābūt galīgi aptaurētam. Es nemaz nerunāju par to, ka mums kādu laiku līdzīgs vadonis ir bijis, kam sekas mēs joprojām pieminam 14.jūnijā un 25.martā. Bet šādu faktu zināšana jau laikam būtu par daudz prasīts no autores, spriežot pēc viņas teksta.

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 00:18

rr

Nezinu kā skatītājai,bet man A.Hitlera tēma liekas ļoti interesanta no vēsturiskā aspekta..Zinu,ka A.Hitlers neradās ne no kurienes,zinu viņa (visiem zināmo dzīves stāstu)..zinu, ka viņš pats piedalījās WW1..zinu to,ka vins bija cietumā par saviem politiskajiem uzskatiem..zinu arī to,ka viņš bija gleznotājs..bet šaubos vai kāds zin patiesi to kā un kur viņš noimra..Vēsture ir ļoti interesanta..

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 02:01

smecernieks

Tā piegriezušies šitie paštaisnie cilvēki. Ja Jūs vēlaties paust savu viedokli- lūdzu, bet iemācieties neaizskart otru un neapkrāmēt. Arī Jūsu izglītības līmenis acīm redzot nav nemaz tik augsts, jā tā rakstāt. Cilvēks, interesējas par lietām, par vēsturi- bet citiem, kas jau piedzimuši ar zināšanām, tas liekas muļķīgi. Un par vadoni- Jūs pat nepainteresējāties, kas ar to domāts. Varbūt cilvēks runā par spēju apvienot masas un vest tās uz kopīgu mērķi, un nevis par tām šausmām vēlākā periodā? Varbūt, arī Jums vēl ir daudz ko mācīties...

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 10:50

kāpēc

Nevēlējos izlikties paštaisna. Iespējams, atbildēju pārāk asi. Tikai tāpēc, ka mani šis teksts nošokēja. Godīgi,nebiju iedomājusies, ka kādam Hitlera personība varētu būt atklājums un vēl jo vairāk , ka varētu raisīties vēlme to ņemt par piemēru. Tieši tas, ka Hitlers tiek izvēlēts kā etalons vadonim, kurš "spēj apvienot masas un vest tās uz kopīgu mērķi" mani arī šokē. Vai Jūs tikpat iecietīgi izturētos, ja kāds vēlētos padiskutēt par Staļinu kā lieliskāko vadoni un organizatoru? Tādas socioloģiskās aptaujas plāksnē interesanti uzzināt vai latvieši tiešām uztver Hitleru kā noziedznieku kā tiek zvērēts no augstām tribīnēm , vai arī ne bez pamata ir dažu aizdomas, ka Latvijā Hitleru un viņa paveikto ir tendence attaisnot, vismaz zemapziņā.

pirms 8 gadiem, 2011.06.13 19:06

Guntis Auziņš

Vācijas satelīttelevīzijas kanāls PHOENIX ļoti bieži
rāda dokumentālas filmas par fīreru Ādolfu. Filmu veidotāji ar vācu pedantismu izsekojuši viņa gaitām,nelietībām un arī dižajiem darbiem (jā,jā - tādi tiešām ir !)no dzimšanas līdz nāvei un pat vēl tālāk - viņa ietekme pasaules attīstībā pēc kara.
Tāpat iespējams redzēt citu tautu režisoru dok.filmas
par Ā.H. Iesaku,nenožēlosiet - uzzināsiet patiesību,
jo vairumam joprojām viss balstās uz padomju propogandas materiāliem.

pirms 8 gadiem, 2011.06.14 12:54

rr

Tas,ka mūsdienās daudzi joprojām tic psrs tā laika propogandai-es Tev pilnībā piekrītu,bet tam,ka noskatoties citu valstu režisoru filmas par fīreru-uzzinās patiesību???Tam gan es neticu!Jo nav skaidru un konkrētu pierādījumu viņa nāvei..Kauli,kas tika izņemti 1945.ajā Berlīnes bunkurā,pēc dns izrādās nav viņa un Evas Braunas kauli..Tad padomā pats, vai tik gudrs un taktisks cilvēks būtu tā vnk noindējies???vēl,jo vairāk ir versijas,ka A.Hitlers 70.ajos gados nomira Brazīlijā..Bet mēs šā vai tā nekad neuzzināsim īsto patiesību..

pirms 8 gadiem, 2011.06.14 23:40

ķāpēc

Man gan nešķiet, ka viņa nāves noslēpums būtu tas būtiskākais. Manuprāt viņa dzīve ir svarīgākais. Jā, arī Staļinam bija diži darbi.

pirms 8 gadiem, 2011.06.15 12:47

skatītāja

Tikko noskatījos filmas 1 daļu, laba un interesanta filma, jo līdz šim Hitleru rādīja tikai sakarā ar otro pasaules karu, bet izrādās ka sākums jau bija stipri agrāk, brīžiem likās ka tādu stingru un saviem uzskatiem uzticīgu cilvēku vajadzētu arī mums-latviešiem. Neslēpšu, filmā bija arī notikumi, kas man galīgi nav pieņemami. Gribētu zināt vēl kāda cilvēka domas, kurš redzēja filmas 1.daļu

pirms 8 gadiem, 2011.06.11 23:12

kaspars

Putlers. ))

pirms mēneša, 2019.12.13 00:07

hmm

jaaaaaa taja laika maniem vecvecakiem hitlers apsolija atgriest zemi un maju ipashuma, bet sanaca gluzhi savadak, vecvecfaters devas uz vaciju, vecvecmuteri izsutija uz sibiriju, un ka jus domajiet kas bija izsutishanas organizatori? zhidi kuriem bauska vajag pieminekli ka lielakajiem cietejiem

pirms mēneša, 2019.12.13 01:30

Mirdza

Hitleram tāpat kā daudziem arī šodien, kuri raujas pie varas nebija bērnu, tādiem cilvēkiem neinteresē nākotne tik ietekme, nauda, vara... Kas notiek pasaulē, par kādām ietekmēm iet cīña? Nav svarīgi, kas būs rīt, svarīga ir šodiena, rītdiena mums nepieder! Mēs skatāmies filmas par Hitleru, tā bija vēsture! Kā zināms vēsturē visbriesmīgākās lietas taisija maza auguma garīgi nelīdzsvaroti, varas pārñemti psihopāti, kuri prata paraut milzīgas tautas masas... Taisīsim savu pasauli šodien, mīlēsim savus tuviniekus, rūpēsimies par saviem bērniem un pateiksimies Dievam par to, kas mums ir!

pirms mēneša, 2019.12.14 07:41

Pievieno komentāru