Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jūsu viedoklis par bauskas advokātiem....

Kādas ir Jūsu domas par advokāti Ināru Bedānovu? Kurš vēl ir labs advokāts nekustamo īpašumu jomā?

Jurists

I.Bedānova normāla advokāte, bet viņas meita Elīna vēl labāka. katrā gadījumā, ja sola, tad arī cenšas darīt, arī samaksa samērīga salīdzinoši ar dažām citām bauskas advokātēm.

pirms 8 gadiem, 2010.05.25 12:39

Zinaīda

Inārai nav ne vainas, cenas samērīgas. Pa lēto neviens advokāts tevi neņems,jo pietiekami jaiegulda, lai par advokātu kļūtu.Cik atminos Mārai Bitei nekustamie īpašumi un mantojumi bija jājamzirdziņš.

pirms 8 gadiem, 2010.05.25 16:01

:)

.. cik te kompetenti komentētāji:) Kāda starpība-Māra, Māris vai Sarmīte... ka tik glupi pagvelzt par tēmu, re, cik es zinošs...

pirms 8 gadiem, 2010.05.25 20:44

mirla

Bites .. ja tie ir "lieliski" advokāti, savās interesēs jau nu strādā no sirds..bet tas arī viss

pirms 8 gadiem, 2010.05.26 12:38

opā opā

advokāti mēdz arī dažreiz pazust .. un tad pēkšņi atrasties kaut kur ..dīvainā "iepakojumā"..:(( tāda nu ir tā dzīve dzīvīte

pirms 8 gadiem, 2010.05.26 17:29

Bitenieks

Par advokaatu bishu paariiti runaajot... No sirds neiesaku griezties pie vinjiem. Es nesaprotu, kur vinji iemantojushi to labo slavu, bet darbos vinji ir nulles.

pirms 8 gadiem, 2010.05.28 22:21

...

Neiesaku nevienu Bauskas advokātu (vienīgais pa krimināllietām Gaili,bet nezinu,vai viņš tagad vairs praktizē).Pārējie-vairāk un/vai mazāk lašu pumpētāji(principā pie kājas,ka tikai klients maksā).

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 17:59

trans

Bites? .. nu jā tuvu tam līmenis,bet medu nosmelt protas

pirms 8 gadiem, 2010.05.29 19:22

neesmu Bites fane

pazinu kādreiz normālu veci- Māri Biti, tā šķita un tad sieva kļuva par advokāti un pārējos sāka uzskatīt par ubagiem. Ilgi būvēto māju žigli vien pārveidoja, kritiku izteica un vīru savlaicīgi pagrāba prom no prokuratūras, jo bija 90 gadu sākumus, kad st...iem bija jātzīstas vai arī...., viņš arī kļuva par advokātu.
neteikšu, ka zināšanas pārāk sliktas, bet, ja sagrābj klientus no pretējām pusēm, tad tik skaties kurš var vairāk samaksāt, tā intereses aizstāvēs. Vēl tur tai bariņā bija arī Tūmane Inta un tagad jau tiesnese Bogdanova Irina. kas tad vēl, - vēl šodien atliek māksla sadarboties ar lemjošām iestādēm- prokuratūru un tiesu un šķiet, ka šai jomā jau laiakm veicas reizēm rajona līmenī, bet tālāk jau gan nē

pirms 8 gadiem, 2010.05.31 19:03

klients

Kāds sakars ar 90 tajiem,un vispār.... Kā advokāts -LIELISKS!!!! Reaģē momentāli un tādā darbā jau nu noteikti gali ir vajadzīgi!!! Super vecis!!!!

pirms 8 gadiem, 2010.06.01 21:39

Jurists2

Man ir bijusi saskare ar visiem Bauskas advokātiem. Viszinošākais un spēcīgākais Bauskas advokāts - I.Tūmane, visdārkākais un arī zinošs - M.Bite. Par civilajiem jautājumiem - labākā ir S.Bite. Arī I.Bedanova ir laba advokāte par samērigu cenu. Pārējie, nu tā, gadījumā, ja vajag advokātu pie sāniem.

pirms 8 gadiem, 2010.06.02 08:59

opāopā

dārkākais - tas no nozīmē ? - lāsumāinākais .. par zirgem saka -- dārks zirgs

pirms 8 gadiem, 2010.06.02 17:55

jurists2

Man ieviesusies drukas kļūda, tāpat kā tev - 1.teikumā. (tas no nozīmē)

pirms 8 gadiem, 2010.06.03 00:12

opōpā

tas nozīmē, ka taisnība nav ne Tev, ne arī man

pirms 8 gadiem, 2010.06.03 07:23

asmens

Labākā no labākajām ir Tumane - tas ir faksts!

pirms 8 gadiem, 2010.06.03 13:28

iksa

Ne vienmēr, kad advokāts nevar līdzēt, šis advokāts ir slikts (tāpat arī otrādi). Ja cilvēki, jau slēdzot vai nepildot līgumus, ir kaut ko "sačakarējuši", tad ne reti arī labs advokāts vairs nevar līdzēt un panākt klientam vēlamo rezultātu. Advokāts jau vadās tikai pēc tā, kas ir, un pēc likumiem, nevis rada jaunas patiesības:)

pirms 8 gadiem, 2010.06.03 16:17

ute

Mans advokātiņš stāstija -likums tavā pusē,līdz iepazina otru pusi!!!!! BAUSKA!!!:((((

pirms 8 gadiem, 2010.06.04 01:44

Pievieno komentāru