Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

KUR BAUSKĀ VAR SAREMONTET DATORU??

IESAKIET KUR BAUSKĀ VAR VEIKT DATORA REMONTU??

???

MAN ĻOTI APMIERINĀJA SALATU IELĀ PIE KRASŅIKOVA FORŠA ATTIEKSME UN NEBIJ DĀRGI:)

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 10:22

lol

ja gribat leeti, tad pavisam noteikti pluudonu ielaa, agfas seetaa...

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 10:44

Datorpele

Atkariba kas par vainu ir datorinam. Ja nav nekas dikti nopietns(vienkarsi japarliek sistema, vai japieliek/janomaina kads ,,dzelzitis,,) tad drizak iesaku paintereseties pazinu loka-gan ujau tuvak vai talak atrodas kads kurs no ta visa diezgan labi saprot un visu nepieciesamo izdaris labi un leti :)

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 10:57

bis

tikai nenesiet tur lejaa seetaa kur fotomiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 11:33

lotārs

Jurčiks, kas brauc ar to melno Porsche Cayene, numura burti FA, ciparus nezinu. Dzīvo pie Mūsas upes, tajā krutākajā mājā. Reāls spečuks un labs čalis.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 11:35

Zeltene

Man ātri un lēti salaboja Ivetā uz Dārza ielas.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 12:05

astiite

man atkal Ivetaa daargi baigi paprasiija, tur fotomika sētā esmu dzirdējusi, ka izokšķerē visu kompi- visas bildes izskataas u.t.t. laikam jaameegjina buus nest pie taa krasņikova!

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 12:35

Formula

"Data Teh" Salātu ielā. Feini puiši feini strādā. Par saprātīgām cenām.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 13:12

Esssssssssss

Krasnjikovam laikam neiet un tgd reklamu sev taisa? Naudas nepietiek lai reklametos? Vismaz neap*** citus sheit, ja pasha kantoris ir uz grunts.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 14:20

gut

Data teh knapi dzīvību velk un noliek tagad citus.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 14:26

Arnis

Zēni no Salātu ielas taisa sev reklāmu, dzirdēju, ka vieņiem galīgi neveicas.
Bauskā ir divas remontdarbnīcas IVETA zem ieņēmumu dienesta un datorsalons pie Fotomika, bet ja kādam gribas pa dārgo un "sūdīgi" tad var pakļauties šai reklāmai un nest savu "dārgumu" pie amatieriem uz Salātu ielu :P
Man personīgi viņi gribēja paņemt 150 Ls par portatīvā remontu, noturēja ilgi, izņēmu laukā un atremontēju par 25 Ls.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 14:28

Karīna

Man patīk Fotomiksā, laba atieksme, vienreiz vispār naudu neņēma, biju kautko galīgi saspiedusi, ka kompis neko nerādija.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 14:45

Toms.

Atkarībā kas par vainu. Ja nav nekas traks, tad var uz remontiem, servisiem nenest, bet iedot kādam kas to lietu prot :)

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 14:53

Toms.

Atkarībā kas par vainu. Ja nav nekas traks, tad var uz remontiem, servisiem nenest, bet iedot kādam kas to lietu prot :)

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 14:53

!!

man gan patik salatu ielaa!!Malači puiši taa tik turpiniet:)

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 16:54

!!!!!!!!!!

ja gribiet lai izrakņā visas jūsu foto-droši uz salātu ielu!!vienalga ko vainu uz fotomiku bildes aiznesiet vai nu kompi salabot! izokšķerē pilnīgi visu!

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 12:40

nezinams

fotomiks nav salātu ielā :D

pirms 4 gadiem, 2014.06.25 21:50

guna

Man bijušī vairāi datori. Iepriekš tos laboju IVETĀ, taču mana pieredze ar ši salonu diemžēl ir negatīva, Remoti gan neizmaksāja pārāk dārgi,taču kvalitāte zem katras kritikas un pēc laika atkal jāmeklē datordakteri. Bija pat gadījums,kad šajā salonā manam datoriņam ielika dārgu jaunu detaļu,kas pēc neilga laika "sagrauza" visau sistēmu,jo 1-kārt,nebija pareizā atbilstība un 2-kārt,dfetaļa nebija jauna,bet gan pavisam vienkārša "krutka". manas datorproblēmas beidzās ar to brīdi,kad pārstāju iegriezties salonā IVETA. Jau labu laiku man ir privāts datordakteris,ja rodas problēma,zvanu,un pēc neilga brīža problēmas tiek atrisinātas,pie tam kvalitatīvi (par to liecina fakts,ka datordakteri neesmu satikusi jau gadu un nav vēl vajadzības viņu traucēt)

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 13:04

(

Varbūt tas liecina par to , ka esi daudz maz iemācījusies ar datoru apieties!

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 14:08

tere

Visaas apkalpojoshajaas sfeeraas neizpatiksi katram klientam, vienmer kads bus neapmierinats un skries pa pasauli kjeergdams, mekledams labaku veikalu vai servisu, ta diemzhel ir un ar to jasamierinaas. Cienitaa astiite....pastasti vienu lietu..kaa var saglabat klienta datus (bildes, dokumentus, dziesmas utt) neapskatot vinjus??? reti kuram ir kartiiba datoraa taada ka atliek parkopet gatavas mapes ar korektiem nosaukumiem, parasti datoros ir tads bardaks ka svariigos failus naakas mekleet un kopet pusdienu, un ticiet man - Juusu bildes un visa pareejaa informacija netiek talak par datorsalona sienam. Ja jau ir tik slepenas taas bildes tad ieraksti vinjas matricaas un neturi savaa kompiitii. Tad jau pie arsta tu arii labaak neej, jo iipashi pie ginekologa, ka neizluur paaraak daudz tev tur :D
Bet shaadaa veidaa nolikt vienu firmu un celt citu debesiis nav smuki, un cik ilgi BDz galvenais foruma admins atljaus apd...t vietejos uznjemejus un Bauskas pilsetas iedzivotajus?, shis forums ir palicis par dazhu cilveku dusmu izgaashanas objektu shai bezdarba paarnjemtajaa laikaa.

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 16:47

Pievieno komentāru