Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Veļas mašīnas remonts

Neplānoti nojuka veļas mašīna. Cik nopietns ir bojājums noteikt nemāku, bet pirkt uzreiz jaunu ‘’taupība” neļauj. Iepriekšējo reizi Talsos nonākot šādā situācijā problēmu pavisam viegli izdevās atrisināt, Meistars atbrauca uz mājām novērtēja bojājumu izstāstīja cik izmaksās remonts, paņēma veļas mašīnu un jau pēc dažām dienām viss bija kārtībā. Izrādās, ka Bauskas novadā viss ir daudz sarežģītāk, jo man neizdevās atrast nevienu, kas piedāvātu šādu pakalpojumu. Varbūt, ka kāds var man ieteikt kādu meistaru, kas varētu man palīdzēt, jo uz dullo kaut kur nēsāties apkārt ar veļas mašīnu negribas.

Janka

Es savējo aizvedu uz Bauzes tirgu-tur meistars iznāca,paskatījās,ka iekraušana no augšas un ar to ar viss beidzās....Tad turpināju braucienu uz ELEKTRO BAUSKA,pie vecā tirgus .....teica,ka jāgaida nedēļa- divas,tad varbūt pateiks,kas par vainu....attieksme tanī kantorī vienkārši..... no meistara puses "nezinu,kā labāk pateikt".....neteikšu,tur vajag pašam aizbraukt :)....Bauskā veļasmašīnu man nesalaboja:( diemžēl...

pirms 4 gadiem, 2015.04.23 20:01

kliente

Arī man bija saskarsme ar Elektro , nu diemžēl bēdīga...tikai ar ledusskapi.Divas nedēļas gaidu meistara zvanu ka pazvanīs....bet, PALDIES Bauskā meistaram Jurim ar kolēģi, kuri ledusskapim atgrieza dzīvību bez liekas cimperlēšanās.

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 13:22

Juris

Man Elektro Andris pateica, ka man ir divas iespējas-lai gaidu , kad viņš varēs paskatīties , kas par vainu ledusskapim vai arī , lai meklēju citu meistaru. Divas nedēļas pagāja un nekā.....Un tā attieksme-vnk SUPER!!!!! Otreiz vairs tur neiešu.

pirms 4 gadiem, 2015.08.07 15:44

Jā andrim liekas ka viņš ir Dievs,bet tā nav!!!

pirms 2 mēnešiem, 2019.07.22 14:36

Klients

Man tas foršais meistars no vecā tirgus atbrauca uz mājām un sataisīja. Esmu ļoti apmierināts. Lai viņam veselība!

pirms 4 gadiem, 2015.08.08 06:57

....

Agrak "Elektro" bija baigi forsais velas masinu meistars. Atbrauca uz majam, visu apskatija, pateica cenu un sataisija. Tikai zinu ka vins vairak tur nestrada.

pirms 4 gadiem, 2015.08.08 09:57

serviss

Vispar Bauska neskatoties uz bezdarbu loti slikts ir serviss. Kaut ko salabot vairs nav iespejams, meistaru nav. Dzivokla remontam mestarus labus atrast nevar. Pagrimums kaut kads.

pirms 4 gadiem, 2015.08.08 10:05

Kīršoga

Elementāri Vatson! Normāla meistara darbu jūs neviens neesat gatavi apmaksāt! Tūlit būs kuiļa kauciens-šausmas -plēš 9 ādas! Bet atvaino, par 5eir stundā elektromehāniku provēs remontēt vienīgi Saša/Vasja-nu tas pats,kas kanalizācijas tīra un spaiņu lodē,ja tajā dienā ir skaidrā! Pensionētie meistari,kam būtu laiks un gribēšana strādat par mazām naudiņām,diemžel no modernās tehnikas neko nevelk un paši to labi apjēdzTas laiks ir pagājis.Tāpec ari nav piedāvājuma! Būsiet gatavi apmaksāt pakalpojumus pēc reālam cenāma,atradīsies normāli meistari arī Bauskā,kas patreiz pa galvaspilsētu dzivojas!

pirms 4 gadiem, 2015.08.11 18:30

Andris

Tas Andris Volters no elektro darbnīcas pie tā vecā tirgus - ir vienkārši nelietis. Viņš uzņēmies veikala Falkors garantijas remontus, bet klāt neķeras mēnesi. Tas urbinās vecu fleksi vai urbjmašīnu, bet savus garantijas pienākumus nepildīs ilgi.

pirms 2 mēnešiem, 2019.07.22 08:00

SSS

Viņš mani gribēja apjāt ar putekļusūcēja remontu bet nesanāca.Sataisīju pats un sūc vēl šodien!

pirms 2 mēnešiem, 2019.07.22 14:39

xxx

Andris vispār ir ļoti labs sava darba darītājs- man arī bijusi ar viņu saskarsme. Un profesionālā ziņā cilvēks ar zelta rokām. Cik saprotu no esošās situācijas, Andrim vienkārši noslogotība liela. Bet mūsdienās tā ir- kas strādā, tam darba bez gala

pirms mēneša, 2019.07.23 10:00

Opa

Tad nesagrāb tos darbus,ja nevari pavilkt!Lai citi arī tiek klāt!

pirms mēneša, 2019.07.23 10:21

Muhameds

Opa! Nu tak ņem un taisi tās elektropreces! Neviens tak neliedz atvērt savu kantori un skrūvēt uz nebēdu!

pirms mēneša, 2019.07.23 21:46

Normāls cilvēks

Principa pēc tādiem bļāvējiem ,kam vajag visu šodien un uzreiz, liktu gaidīt mēnesi,un ilgāk.
Saprotu Andri no Elektro, strādāt ar tādiem idiotiem katru dienu, sen jau vajadzēja sajukt prāta.. cilvēks ar zelta rokām, viņš viens,bet Bauskā tikai pilns ar bļāvejiem aitām un auniem,kam viss vienmēr slikti
Nez kāpēc man nekad nav bijušas problēmas ne ar garantijas remontiem ,ne veco urbeni ,kuru uzcēla no miroņiem..visu sataisījis, normāli var aizbraukt papļāpāt.. attieksme veido attieksmi

pirms mēneša, 2019.07.25 23:03

Pievieno komentāru