Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RIMI stāvlaukums

Man 10.dec. 2011 RIMI stāvlaukumā kāds ietriecās sānos kamēr iepirkos. Vai kāds nezin vai RIMI stāvlaukumu novēro kameras? Apdrošinātāji teica ja nav liecenieku vai video iekrakstu neko nevaru pierādīt.

,.....

kameras ir bet tās redz tikai pusi no laukuma, cik es zinu.

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 16:53

robiz

ieej rimi un pavaica, kur probleema, kautkaadas kameras jau ir, mosh varees arii tevi saskatiit

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 17:35

xcxx

Tur mašīnu vispār atstāt nevar,atbrauksi ar sudraba krāsas auto,aizbrauksi ar varavīksnes krāsas auto !

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 20:30

dj

kur tad ir uzstādītas tās kameras ar kurām Bulls lepojās vienā no BDz rakstā? Zinu ka bauskas administrācija lasa BDz internetā. Gaidu atbildi paldies!

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 21:10

nu

priekš tāda gadījuma jau ir KASKO, ceru, ka auto nebij pārāk jauns

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 22:04

Nu blin

Tur vispaar - rimi laikumaa visi dara ko un ka grib. Sezu masinaa, piebrauc divi pensionaari. Onka peec skata labdabiigs, sieva - elles daama (peec skata), ieskiebj savas durvis pa manas masiinas pasaziera puses durviim vienreiz, laikam savu peecpusi liidz galam nepaceela, ieripoja atpakal, tad Bauksh-atkal ieskiebj pa manaam durviim, taa nezeelojot speeju, ierauga ka seezu masiinaa un tupi luuru uz siis. Sai aiz izbiila, laikam man feiss strashnijs, kaut kas izkriit, pieliecas, pacel un paluureeja uz mani taa it kaa es buutu vainiigs, ka vina iepirda ar savaam durviim 2x manaa auto, vainiigs, ka nokrita mutauts (laikam). Pabubinaaja un gaaja prom. Es in shock!!! Izkaapu un blauju - a kas tas bija??? A tur - sto ti tut? Gte masina? Sapratu - auzas, paluureeju - masiina vesela, ai, da lai iet!!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.13 23:21

Ese

Tādiem kretīniem riepā caurumu vai ar naglu gar sāniem atvilkt,lai saprot!

pirms 7 gadiem, 2011.12.14 09:57

bmw

tāpēc jau es savu bembi lieku divām invalīdu stāvvietām pa vidu,lai lauķi nesaskrāpē

pirms 7 gadiem, 2011.12.14 12:39

suns-bosis

vakar jau to varēja manīt, vienam bembim soda plāksteris pēcpusdienā logā bij pielipināts. laikam tas bija tavējais. 40 ls pa ***u.

pirms 7 gadiem, 2011.12.15 10:22

Kaproons

straadaaju rimi senaak,ir tur kameras uz laukuma,jaiet ir pie krutaaas rimi apsardzes,un japrasa,lai patin atpakal,atkariibaa pirms kaada laika posma tas ir noticis,ja nemaldos ieraksts saglabaajas 1-2 menesi,un atkariiba kura vieta tas viss notikaas

pirms 7 gadiem, 2011.12.17 18:31

audi A4

Gāju pie RIMI apsargiem tie teica ka kameras darbības zona ir bruģēts celiņš pie pašas ēkas un pirmā autostāvvietas rinda.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 00:35

nuuuuuuu

Tad jau tagad var sist un dauziit masiinas uz Rimi laukuma! Kas man tagad uz Rimi braucot janjem masinas sargs liidz, lai kaads idiots nesaskraapee, nesabuktee manu auto??? Nu sviests!!!

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 11:22

Kurpe

Pēc maniem novērojumiem paši nekaunīgākie mašīnu dauzītāji ir pensionāri, bams bams pa visām mašīnām pēc kārtas. Ko tu viņam izdarīsi? Neko.
Bet vispār tipiski ir ka visnekrietnākās ir pensionāru sievas, kuras vēl izlamās no panckām, vienai tāda pie tirgus, pēc skata tik zolīda sieviete, bet lamājās, kā tigus bāba, pateicu lai aiveras savādāk bez stikla priekšējā paliks. Uzreiz mute bija ciet.

pirms 7 gadiem, 2011.12.18 19:44

BITCH

NU TAD IEGADAJIES LABAKU APDROSINASANU AR PASRISKU!! brauka ar tadu autinu bet apdrosinashanai naudas zheel?

pirms 7 gadiem, 2011.12.27 23:12

agneselaurte

agneselurate ko unj bauskas rīgas 18 /10

pirms 7 gadiem, 2011.12.28 13:13

Pievieno komentāru