Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas poliklīnika

Kad beigsies pacientu pazemošana Bauskas poliklīnikas reģistratūrā? Vai tiešām poliklīnikas vadībai patīk cilvēku mocīšana, jo lai tiktu uz izmeklējumiem jāstāv ~ 1.5 stundu. Kur palikusi RTG un CT reģistratūra? Kas ir vīrietis pie trešā reģistratūras lodziņa - jo viņa attieksme pret cilvēkiem ir briesmīga, pazemojoša - vai viņš ir medicīnas darbinieks?

sara

Pagājušajā nedēļā gāju uz reģistratūru pēc rtg atbildes - man paprasīja 0.15 centus - vai tad viena atbilde nepienākas par velti? Tas sirmais rupeklis man atbildēja, ka atbilde ir nosūtīta ģim. ārstam - bet es eju pie speciālista, kurš mani arī nosūtīja uz izmeklējumu. Vai naudas iekasēšana nav pretlikumīga? Kāpēc cilvēkam, kam nav medicīniskās izglītības un nav saistība ar reģistratūru, krāmējās pa pacientu atbildēm un kartiņām?

pirms mēneša, 2019.10.14 20:47

Smaka

Slimnicas vadiba zināja teikt ka tas sirmais rupeklis ir atlaists ar pantu par dzeršanu darba vietā!Nav tā ka viss slikti un zvaigznes augšā nepareizi sastājušās!

pirms mēneša, 2019.10.14 21:40

Varbūt radinieks

Kā vispār rupeklis var nokļūt reģistratūrā, kas viņu ieteica un pieņēma?

pirms mēneša, 2019.10.15 14:13

vietējais

kurš ir tas sirmais rupeklis?

pirms mēneša, 2019.10.16 12:27

likums

Un kā ar datu aizsardzību un to nodošanu trešajām personām? Un ja mani norīko uz pārbaudi speciālists, tad man ar atbildi jādodas pie viņa, ne jau pie ģimenes ārsta. Atkal kāds visu optimizējis un pārcenties , kā vienmēr.

pirms mēneša, 2019.10.15 10:43

Ģim. ārsts nav 3.persona

Kas aizsūtīja pie speciālista, ja ne ģim. ārsts? Ģim. ārstam jāzin visi izmeklējumi un slēdzieni.

pirms mēneša, 2019.10.19 13:36

Es

Nokaunieties!
Vīrietis pie trešā lodziņa ir medicīnas darbinieks - vēl vairāk, priekšnieks! Un viņš palīdz reģistratūras meitenēm, lai Jūs nestāvētu 30 cilvēku garā rindā! Par rupeklībām - tie ir meli, viņa atbildes vienmēr ir korektas un mierīgas!

pirms mēneša, 2019.10.16 14:58

Anonīmais

Kā sauc šo slepeno priekšnieku? Nav dzirdēts tāds medicīnas darbinieks. Varbūt tikai darbinieks no 3.stāva?

pirms mēneša, 2019.10.18 14:25

Tu

Jā! Pasakiet kā tad šo cilvēku ar lielo burtu ''medicīnas darbinieks - vēl vairāk, priekšnieks'' sauc, ja jau tik jauks, ka pacientiem,cilvēkiem ir ''Nokaunieties!''

pirms mēneša, 2019.10.18 16:14

Tev

Melots!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nav vins medicinas darbinieks.66666

pirms mēneša, 2019.10.16 16:09

Q

Jāieraksta saruna un jāsūdzās ,,Bez tabu,, ,ja jau paši netiek galā.

pirms mēneša, 2019.10.16 16:33

Strādnieks

Ļoti skumdina sistēma, ka uz RTG reģistratūru cilvēki paņem numuriņu it kā ietu pēc atbildes (kaut gan iet bildēt) un lien visiem pa priekšu bez rindas. Kāpēc RTG reģistratūrā nekontrolē ar kādiem numuriņiem cilvēki nāk.

pirms mēneša, 2019.10.17 15:54

Jepzdilovs natūrais

Kāpēc arodārsts Nagnibeda aizejot atvaļinājumā neatstāj aizvietotāju?????????????Brauciet muļķīši uz Rīgu vai Jelgavu pēc paraksta un zīmoga!!!!!!!!!!!!

pirms mēneša, 2019.10.17 19:07

Nav pēc adreses

Nagņibeda neko nevar norīkot vietā, bet vadība gan var.

pirms mēneša, 2019.10.20 13:10

arodārsti ir arī S.Gulbe, I.Lagzdiņa, I.Grigaļūne, u.c... Nav tikai Jelgava...

pirms mēneša, 2019.10.24 22:02

Tu

Reģistratūras meitenēm vajadzētu kādreiz pasmaidīt,tik nelaipnas seviski gaisajiem garajiem matiem,jauna atnākusi,bet smaidit nemak, skropstas salimejusi tad vareja ispiest ari kadu smaidu.

pirms 25 dienām, 2019.11.14 09:28

Es

Ko tur smaidīt slimiem cilvēkiem, smaids tevi neizdziedinās!

pirms 25 dienām, 2019.11.14 13:13

Pievieno komentāru