Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauskas slimnica

Cilvēki mīļie, jūs nevarat paskaidrot, kas notiek Bauskas slimnīcā? Esmu no Rīgas, bet mana māte guļ Bauskas slimnīcā, atbraucu ciemos, nu kā jau pienākās meklēju bahilas, tur atrodu, kur dabūt,iedodu naudiņu un eju prom, bet tur meitene teic, ka man, lai es dabūtu šis 0,15 centu lētās čībiņas man jāsauc personas kods. Kas tas par murgu, rupji sakot, tagad, lai tiktu ciemos un tur būs gara rinda,man būs jāstāv garajā rindā, lai nopirktu vienas bahilas? Kas to ir izdomājis? Nekur, nevienā iestādē nenodarbojās ar ko tik stulbu.

alise

Tas vēl nav nekas, bet es vienreiz iegāju uzņemšanā, man bija tik ļoti slikti, sākumā prasīja dokumentus,lai piereģistrētu mani un tad uzreiz prasa naudu. Par ko?? Ja es vēl nekādu palīdzību neesmu saņēmusi.
Agrāk tā nebija, tagad man gandrīz vai jāguļās uz grīdas, lai tik samaksātu naudu un tad tikai saņemtu palīdzību.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 16:49

biruute

ta jau pie mums kaa aarzemees.,, ka tais seriaalos skatos, ieved kartejo pacietu ieksaa, uzreiz prasa vai ir apdrosinaats, ja ne, ta jaaceruz kaada sponsora vai lidzcilveku žēlastiibu. Tik taalu nu esam((...

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 08:29

pilsetniece

nezinu kaa tur, bet poliklinikaa es savu kaaju vairak nespersu. aizmirsu reiz majas dokumentus,mani registratuura blonda sieviete loti neapmierinaataa un nepieklaajiigaa tonii aizsutija uz kaadu kabinetu, kur viens uusainis mani kaa skolaa tirdiija un lasiija lekciju par datu drosiibu utt. Ar kaadaam tiesiibaam vins cilveekus lamaa, kas vins tur taads ir? si iestaade neatgaadina vairs slimniicu kur iespeejams dabuut kaadu paliidziibu. diez ko valsts inspekcija teiktu par sadu iznirgasanos.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 16:56

nesper ar

Un ko tu gribēji, lai tevi bez dokumentiem apkalpo? Nevienā vietā anonīmu personu, kas nosauks jebkuru vārdu, neapkalpos.Un tas ir tikai pareizi.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 21:51

Nepiekritu

:D lasu un domāju. - es esmu stulbs vai cilvēks, kurš šo rakstījis. Reģistratūrā reģistrē cilvēkus.. liekas loģiski.
Derētu palasīt gan tos datu drošības noteikumus, nevis bolīties ziepenēs 24/7. Vismaz nedaudz tiksi līdzi pasaulē un valstī notiekošajam.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 22:12

nu bet

Bet kā lai reģistratūrā zin , ka tu esi tu? Tu taču vari uzdoties par savu kaimiņieni, vai kā. Noteikumi ir noteikumi visiem, neesi jau Anglijas karaliene, kurai dokumentus neprasa. Tu te cel brēku un reklamē tikai savu muļķību, darbiniecei jāpilda noteikumi, kas ir obligāti, tu neesi nekāds izņēmums. Tavas žēlabas ir vienkārši stulbas. Sauc sevi par pilsētnieci, bet liekas, ka esi mucā augusi. Cik tad tev to gadiņu, kā tā uzvedies?

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 11:23

nesper ar

es biju iegajusi lai vienkarsi pierakstitos pie arsta, bet kas ta apar attieksmi, ka ta uzbruuk.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 13:30

kipa "Pilsétniecei"

Citēju.. diez ko valsts inspekcija teiktu par sadu iznirgasanos..
Diez ko inspekcija teiktu par to, ka paņem pacientu bez dokumentiem un uz 'goda vārda'
Ja nezini kam ir domātas inspekcijas - paklusē, gudrelīt.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 19:25

Piekriitu

Cik ilgi Bauskas poliklīnikā darbinieki no trešā stāva ņirgāsies par pacientiem, neievērojot Pacientu tiesību likumu, kur teikts, ka Pacientam ir tiesības uz laipnu attieksmi.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 19:43

Peksis

Visi zina savas tiesības. Kā sokas ar pienākumu pildīšanu?

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 22:28

jautājums

Un kādas tavas tiesības viņi tieši pārkāpa? Un vai tu pati ievēroji likumu par laipnu attieksmi, uz ko šiem darbiniekiem arī ir tiesības? Viena pagale jau nedeg un sāki jau tu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 11:29

laima

esmu saskarusies ari ar cilvekiem no tresa stava, taja kabineta ieejot un redzot tas dusmigas sejas, vien jau bail paliek, bet kadel ir jalasa tadas lekcijas un vairaku minusu garuma?!

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 15:00

laimai

Parādi savu super-jauko seju, ja tev viņa tik izdevusies ir. :D

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 19:28

Nepiekritu

Manuprāt, tur notiek tas, ko viņiem liek darīt. Nekas pārdabisks.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.08 22:09

secinājums

Viņi ievēro tikai noteikumus, kas visiem ir vienādi, te žēlojas tie, kas domā , ka viņi ir izņēmums.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 11:31

keila

manuprat, vini to pasi ir izdomajusi, jo ieprieks sitads marazms nebija.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 15:06

Keilai no Nepiekritu

Tas, ka iepriekš kaut kas nebija, nenozīmē, ka viņi paši kaut ko izdomā. Man liekas, ka tā nav īstā iestāde kur darbinieki paši kaut ko drīkst izdomāt. Viss notiek likuma kārtībā, pēc vadlīnijām un noteikumiem.
Vispār lasot komentārus, liekas, ka cilvēki, kuri šeit komentē un raksta stulbumu nav strādājuši sakārtotā, organizētā darba vidē, kur ir noteikta struktūra, darba kārtība, pienākumi un atbildība.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 19:32

KLC

tada sajuta ka te darbinieki pasi raksta :D:D:D:D:D
Nu es domaju, ka vineim nav tiesibu lasit lekciju vai blaut uz cilveka, tur ir slimnica, nevis kaut kada cita iestade.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 21:34

cita iestāde

P.Stradiņa slimnīcā bahilas jāpērk automātā par 0.20 centiem. Rīga nemaz nezin un ceļ traci. Bet jaunajā korpusā gan par velti.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 14:28

riga

Neiet runa par naudu, bet par to, ka japerk bahilas un jauzrada dokuments, del bahilam.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 15:08

???

Vai par pirktajām bahilām čeku arī izsniedz?Aptiekā izsniedz,slimnīcā arī būtu jāizsniedz,bet ne reizi neesmu saņēmusi.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 20:18

???

ESOT TAGAD TAS NO JAUNA KAUT KAS VINIEM, IEPRIEKS CEKUS NEDEVA

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.09 21:32

asais

Blondīne tiešām ir nekaunīga, jūtas visuvarena un ir ļauna. Konflikti ar slimniekiem viņai ir ierasta lieta. Acīmredzot tāds rejošs suns poliklīnikas personālu apmierina. Vajadzētu nofilmēt kādu konfliktu lai izbeigtu šo lielmanību.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.10 09:27

Zanei

Laikam,ja.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.11 23:47

tu

domā to blondo Sarmīti no slimnīcas?(rejošais suns).

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.11 17:40

Tu

Es domaaju,ka runa ir par poliklinikas blondo sievieti,kas registratura strada. Es par vinu ari neko nevaru labu teikt,tik bezkauniga,nepieklajiga,kam tur tada vajadziga,ja neprot ar cilvekiem stradat,nepstik ar cilvekiem,tad jamekle citur darbs. Loti riebiga.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.11 23:46

Ilze

Viņai laipnība ir sveša lieta,un vēl viena ir slimnīcā ļoti nelaipna,attiecās pret pacientiem un piederīgajiem kā pret suņiem,mētājas ar dažādām replikām,it kā strādājot vēl arī pansionātā.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.12 16:02

victoria

Vai vadība neredz slimnīcas Sarmītes necienīgo attieksmi? Paziņa gulēja slimnīcā, viņa iedūra garām aiz vēnas, zāles nesaņemtas, roka zila. Kad jautāju, kāpēc nesauca māsiņu, tante atbildēja, ka viņai bail, jo Sarmītei nav cilvēciskas valodas, tiešām rej.

pirms 8 mēnešiem, 2019.04.02 23:17

jāmaina

darbs cilvēkam... nu ja nepatīk darbs ar cilvēkiem.. es ieteiktu iet uz laukiem... lai lasa zemenes, siltumnīcās lasa tomātus, var jau iet uz Vides servisu - par sētnieci!

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.12 13:19

w

Blondo jānomaina,varbūt var ielikt garderobē,lai nav ar cilvēkie jārunā,tikai padod mēteļus..Nedrīkst tāds cilvēks reģistratūrā strādāt!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.13 09:09

Brrr

Un tā plattdegune jau nav labāka. Tāda pati rejošā. Nez no kurienes izlīdusi?

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.12 23:20

Brr,

tieši tā, piekrītu katram vārdam. Viņas par apkopējām varētu strādāt, tur nav jākomunicē ar cilvēkiem, nezinu kā var tādas strādāt,lec augstāk par savu augumu, vai tad vadībai nav svarīgi kā attiecās prec pacientiem? Tā platdegune ir no Rimi, esmu tur redzējusi, gan jau no turienes padzina, jo nemāk ar cilvēkiem komunicēt, drusku jānolaižas uz zemes. Abas bojā tur gaisotni, bail pat kaut ko pajautāt.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.14 12:50

Jurka

Man uzņemšanā neko nejautāja, pat tad kad palūdzu ratiņus lai no citas ēkas atvest mammu uz izmeklēšanu! Palika labs iespaids no komunicēšanas.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.13 18:59

kāmis

Uzņemšanas reģistratūra pat blakus nestāv ar poliklīnikas reģistratūru. Slimnīcā ir prieks ieiet un kaut ko pajautāt, atsaucīgas un smaidīgas meitenes, bet poliklīnikā tiešām ir gandrīz vai bail jautāt, smaidīt tās laikam vispār neprot.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.14 12:56

Ieteikums

Poliklīnikas un slimnīcas darbiniekiem jānēsā piespraude ar vārdu,lai zinātu kas ir kas,jo tā nav glīti teikt par cilvēku-īsā,garā,tievā,resnā un ūsainis....

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.14 10:23

ieva,iveta

ja pats(pati) esi pieklājīgs un saprotošs,nekad neviena ne slimnīcā ,ne poliklīnikā nav bijusi nekorekta un naidīga.Paskaties uz sevi vispirms,lai par kādu izteiktos!Paldies visiem speciālistiem gan Bauskas slimnīcā,gan poliklinikā,ka viņi dara šo tik nepateicīgo darbu,jo mūsu iedzīvotāji diemžēl daudzi neizceļās ar īpaši augstu kultūras līmeni...diemžēl...

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.15 15:30

pati

nu zini,nav tā vienmēr, ka es smaidu un man pretī smaida. Ir gadījies saskarties kaut vai ar to pašu galveno māsu, kurai vajadzētu parādīt it kā priekšzīmi,bet nepalika nemaz labs iespaids, tik iedomīga un nelaipna,un es nebūt neiegāju ar sliktu garastāvokli,nu protams nav droši vien viņa vienīgā tāda, bet personīgi bija saskarsme ar viņu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.16 21:10

Iveta

Vari smaidīt cik gribi, bet ja tām abām nav laba oma tad tik un tā saņemsi nejaucibas. Murminās zem deguna acis aizgriezušas. Bez maz vai ko te esat atvilkušies.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.21 19:33

Iveta,

par kurām abām ir runa?

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.26 15:41

...

Bauskas poliklīnikā visi ir ļoti nelaipni, sākot jau ar VADĪBU! Tādēļ viņi arī piemeklē darbiniekus atbilstoši savam līmenim un attieksmei!
Sen bija laiks tajā iestādē kaut ko mainīt!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.22 13:00

Rita.

Visi jau gluži nav nelaipni,bet nu atsevišķas personas nu ļoti,tikai nesaprotu tad vienu,kādēļ tur jāstrādā,ja tā nepatīk darbs,var jau pie zemniekiem sameklēt kādu darbiņu,kur neapgrozās tik daudz cilvēku. Poliklīnikā jaunpieņeptās meitenes vispār bojā kopējo skatu,tik nelaipnu skatienu staigā rakņājās kartiņās ar tik augstu paceltu galvu,varētu domāt,ka prezidenta amatā tikušas.

pirms 9 mēnešiem, 2019.03.26 15:37

nu

lasu komentārus un nesaprotu, kuras tās fūrijas ir, cik bijušas darīšanas reģistratūrā viss bija ok, pat gribēdama pakasīties iemeslu neatrastu, un kaimiņu tante pagājušo nedēļu risināja jautājumu par analīžu rezultātu noskaidrošanu un ļoti pateicīgi izteicās tieši par reģ.meitenēm. Paldies meitenes par Jūsu darbu un atsaucību.

pirms 8 mēnešiem, 2019.03.27 12:24

Pievieno komentāru