Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

labs ārsts

Sveiki, tie, kas nejauši lasa šo monologu!
Šodien nejauši uzdūros kādai foruma lapai, kurā tika aprunāta kāda ģimenes ārste, un es, savukārt, prātā salīdzināju viņu ar savu ģimenes ārsti, ..un tad es padomāju- cik gan viegli ir pateikt ko sliktu, aizvainojošu, bet vai protam pateikt arī ko labu? Vai nebūtu labāk, ja mēs dalītos ar labajām lietām un cilvēkiem? Vismaz zinātu, ka tādi ir! It īpaši medicīnā, kur, cik noprotu, strādājošie nav apmaksātāko sarakstā(ja neskaita dažas privātprakses)un dažiem tā ir sirdslieta(žēl, ka ne visiem).
Kā piemēru varu minēt savu ģimenes ārsti- M. Bosko. Ļoti laipna, atsaucīga un, manuprāt rūpīga ārste. Ja jūt, ka cilvēkam vajag kāda speciālista palīdzību/konsultāciju, negaida, kad pats uzprasīsies,lūgsies,
bet gan mudina pati...ja vajag, pazvana pati arī pacientam(to gan fiziski dara māsiņa) un painformē, ierosina, mudina, iesaka. Arī māsiņa(pareizāk laikam- ārsta palīgs) ir ļoti laipna un patīkama. Salīdzinot ar iepriekšējo ģimenes ārstu(kuru nomainīju pirms dažiem gadiem), pie kuras jutos lieka, pat traucējoša, šobrīd varu teikt, man patīk daktere Bosko un viņas palīgs, kas lieliski dara savu darbu. Arī medikamentus neizraksta pēc lielākās cenas(kā to dara daži citi, jo redz līgums noslēgts...), bet pēc lietderības.Un bieži dzirdam par dalījumos tautībās...latvietis, krievs..arī man dažreiz gribas izteikt kādu ne visai glaimojošu komentāru par citādi runājošajiem, taču aizejot pie savas ģimenes ārstes, es kā latviete jūtos apbrīnojami ērti krievu tautības cilvēku lokā.
Padalies arī Tu ar savu labo ārstu, lai sabiedrībā rastos viedoklis, ka ir arī tādi!
P.s. Noteikti, ar tīru sirdapziņu, varu apgalvot, ka neesmu medicīnas darbinieks un nemēģinu kādu popularizēt ar kādu citu mērķi. Vienkārši dažreiz riebjas, ka mēs mākam visus "nozākāt", taču neprotam atrast labo mums apkārt, un vēl, klausoties, kur kāds "ķengā" savu ārstu, nodomāju, man laikam paveicies....

Man nav paveicies

Ģimenes ārsti tikai cilvēki, tāpēc steidzīgi, nervozi, pārslogoti, papīros ierakušies, grib ātrāk tikt vaļā no pacientiem. Piem. ja esi 20. , tad veltīgi atnācis. Un neizdara elementāras lietas. Katrs grib, lai būtu labi aprūpēts. Cik cilvēku, tik pieredzes. Kopumā, vairāk neapmierināto.

pirms 2 gadiem, 2017.09.22 17:17

Sisodrachila

Galvenais jūs nepārkāpiet CSN es esmu mēsls un es pārkāpju . Musars Mēsls es esmu

pirms 2 gadiem, 2017.09.23 09:22

Ko

tu te murgo, aizej pie psihiatra.

pirms 2 gadiem, 2017.09.27 13:15

slimnieks

nesen avize izlasiju ja ej pie feldseres pec receptes tad pacienta nodeva 1.42eiro nav jamaksa bet ozolaines feldcere krisjane vienmer ir nemusi un ceku par sanemsanu nav devusi vina jau nezin kadi ir noteikumi un nabadzibas del avizes ari nelasa.

pirms gada, 2017.12.16 12:41

veselais

bračiņ, ka tik nauda naak!)))

pirms gada, 2017.12.17 00:17

LLA

Aptiekā pie poliklīnikas nepērciet ūdeņraža pārskābi. Tai ir beidzies derīguma termiņš. To var lietot kā parastu ūdeni.

pirms gada, 2018.01.04 14:09

Pievieno komentāru