Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

slimnica

esmu prieciga, ka mums ir sava slimniica, kaut nu nav kaada bija bet kaut kas ir, bet briziem liekas ka tur strada kadi no ielas ienakusi un neko nezinosi darbinieki.konkreti par vienu gadijumu ko piedziivojusi mani radi. aizvedot bernu uz uznemsanu, kam jaliek gipsi un tur tika gipsis uzlikts uz veselaas kaajas, bet galvenais ka vienmer tik augstu pacelta galva saij māsai kura it ka skaitās galvenā māsa, vienmēr liekas tik neapmierināta ar dzīvi, biežāk vajadzētu smaidīt vai nu mainīt darbu, kurā nav jāstrādā ar cilvēkiem, pietiek jau ka aizbraucot uz rīgu tevi aprej un izlama, ka atnakot ari uz sejieni notiek tas pats. novelu slimnicai tureties un novelu labus un smaidigus darbiniekus.

princese

ari ta sieviete kas kopa ar vinu vai sanitare vai kas vina skaitas ari likas skraida apkart tada nelaipna un nopietna. bail ieiet tur ka tik neizlama. citas jau ir laipnas un smaidigas, tad prieks tur iet.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 11:32

Es

gan tur neesmu sastapusi nevienu laipnu darbinieci, liekas, ka iztraucetas brivdiena.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 17:39

Laima

Cik esmu bijusi,tad ir bijusas laipnas,varbut ka pats/i esi aizgajis/usi ar sliktu garastavokli un tapec liekas ka visi nelaipni. Ja man preti trapitos ar tadu seju ka visa pasaule pie kaut ka vainiga,tad es ari neizceltos ar ipasu laipnibu!
Taka pasmaidi.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 20:20

Laikam

pati esi no ta bara,kur pat sanitares jutas veselibas ministres prieksnieces,tapec ari par vinam pasmaidu.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 20:46

Laima

Vienkarsi man cik nacies tur but,tik ir bijusi laipna apkalposana,ja tev kas nepatik tad neej tur.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 23:55

vai

tad ir izvele/

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 10:53

Pitons

Ko nematies,aizejiet labak pie lielas maasinas aprupes nodala vai paskataties kadas tur vaznajas personas sez. Kad atnacu staties slimnica,laikam tika iztraucetas no pipesanas ar tadu seju sagaidija ks bail metas.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.27 23:59

Tev

pilniga taisniba, bet tikai ne vina vieniga tada.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 10:56

Mes

Nu ko var runat,braucat uz Rigu vai Jelgavu un sastapsieties ar "pieklajigaku" personalu

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 14:17

gg

tipiski glupa atbilde. It ka tas ir risinajums

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 15:10

Kajaks

Uznjemshanaa straadaa dazhas smukas un forshas meichas.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 14:19

mums arī bija gadījums,ceļā jaunam vīrietim,tas ir manam znotam,palika slikti ar sirdi.Protams pirmā doma ,ātri uz tuvāko medicīnas iestādi.Nu un piebraucot pie slimnīcas meita ieskrien uzņemšanā pasaka problēmu ,bet šīs atbild ņem ratus un stum.Protams meita to arī darīja.Nu vai tad tie ir medicīnas darbinieki?

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 18:34

Konkrēti kur?

Vai tā "tuvākā medicīnas iestāde" bija Bauskas slimnīca?

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 19:23

čība

nesaprotu kas tur tāds ir,nevienā iestādē darbinieki neskrien uz ielas pakaļ cilvēkiem,ja slikti uz ielas, tad sauc ātro palīdzību, un diezvai kāds tā teica, lai ņem un stum.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.28 22:44

tā tuvākā bija Bauska,un teica gan.Uz ielas neskrien bet pie slimnīcas durvīm gan varētu iznākt un palīdzēt. Nez kā paši justos tādā situācijā.Tapēc jau mūsu valstī jau cilvēki sāk mirt pie slimnīcu durvīm.Nerejiet ka tik pašiem kas nenotiek līdzīgs.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.29 19:41

Man ari bija lidziga situacija,ka viram bija slikti un ieskreju pec palidzibas,bet man nekas tads netika pateikts lai nemu un stumju,meitenes panema ratinus un iznaca un palidzeja pat izcelt no masinas.

pirms 3 mēnešiem, 2018.06.29 20:36

es

Ne esu no Bauskas, bet ir interesanti palasīt jūsu nievājumus par medicīnu .nevajag nopelt to kur paši ejiet pēc palīdzības Cik esu lasījusi un saskārusies ar medicīnu,tad ir teikts ka medicīnas darbiniekam jābūt nopietnam nosvērtam , jo piemēra ja es ieietu slimnīcā un visi smaidītu es domātu, ka ar mani nav kaut kas kārtībā ja cilvēks ieraugot mani sāk smaidīt .Strādāju līdzīgā iestādē,kur ļoti daudz cilvēki apgrozās pateikšu atklāti ,ka šie cilvēki paši ir nelaipni ,īgni jo prasot palīdzību ,viņi neievēro pašu elementāro ,momentā metas virsū ar savu problēmu ,nepasakot ne labdien un pat neievēro citus cilvēkus .Tā kā vispirms paši ievērosim ētiku,un savas negācijas atstāsim aiz durvīm pirms ieejiet kādā iestādē un tad runāsim par smaidīšanu.Ir tāds teiciens paskaties uz sevi un tikkai tad runā pa citu.Tā lūk NEAPMIERINĀTIE vispirms aizdomājieties un tad rakstiet.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.01 10:42

Cik

klases esi pabeigusi?

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.01 12:11

Laipnā paciente

Kopumā medicīnā, valsts iestādēs, tomēr neizceļas ar laipnību. Es runāju par pieklājīgiem pacientiem. Neko nepaskaidro, pavirši, paceltā balsī,gaidīšana, ar kvalitāti arī neizceļas. Kaut cik vēl laba attieksme ir privātklīnikās, ko nevar visi atļauties.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.01 12:27

nu ziniet.

biezi eju un tur ja ir rinda daudzi taisa traci,bet paverojaat,ka tur sez 2 cilvēki un tā pati māsina skrien uz visam pusem un pati kasee ari naudu? un ja jums ir japagaida stundina tad jataisa traci? aizbrauksiet uz rīgu vai jelgavu un pasedesiet 5 stundas un neatlausieties kko bilst. mes visi esam cilveeki un vinas pilda sava darba deveeja rikojumu. kaunaties vienreiz te vaariities par mulkiibaam.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.02 11:24

skaidrīte

Var saprast ka reti apmeklejiet medicīnas iestādes,man tas jādara gandrīz katru mēnesi esu pabijusi Rīga ,Jelgavā un arī privātajās klinikās visur var teikt ir pavirša apkalpošana ,jo mums jau gribētos labāk .Privāt klinikā pa neapskatot noplēš naudu ,kāds iegāji tāds izgāji .un arī neko nepaskaidro jums jāgriežas pie ģim .ārsta un viss.Vismaz Bauskas uzņemšanā esu saņēmusi gan ārstēšanu gan labu atieksmi .Un tie pieklājīgie pacienti ir ļoti nervozi ja ir jāpagaida.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.01 13:58

Aigars

Mana personīgā pieredze.. Ja man nākas apmeklēt jebkāda veida iestādi - māmiņas, lūdzu, nepūtiet no mušas ziloni. Bērns sasitis ceļgalu - mammas brēc virsū visai pasaulei. Cieniet citus cilvēkus, nebāzieties virsū ar savu nekaunību. Kāpēc, kad es izturos pret cilvēku laipni, pret mani izturas tāpat? Man absolūti nav sūdzību par slimnīcām. Ne Jelgavu, ne Bausku. No 10 cilvēkiem labi ja 2 pateiks Labdien vai Labvakar. Iesaku sākt ar savām īgnajām sejām, esiet laipni un toleranti, un redzēsiet, ka cilvēki izturēsies tāpat pret Jums.!

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.01 18:00

tieši tā

pilnīgi piekrītu Aigaram. Paši staigājam īgni un dusmīgi uz visu pasauli un tad brīnāmies kāpēc visur tāda attieksme. Un bērnus mācām tādiem pašiem būt, ne labdien, ne uz redzēšanos. Tāda attieksme nav tikai slimnīcā, bet visur, nesen biju sociālajos un tur liekas, ka nav neviena,kura klientus sagaidītu ar smaidu, tik niknu skatu sež tev pretī, ka riebjas. Bet slimnīcā cik esmu bijusi, varu teikt to labāko,laipnas un smaidīgas es piemēram ļoti priecājos,ka mums ir tepat kur nelaime aiziet, nevis kulties uz jelgavu vai rīgu un tāpēc nenopeļu to kas mums ir.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.02 11:15

šausmas

es piemēram nesaprotu kā tā saucamāš ''kompetentās'', ''zinošās'', ''visu varenās'' GALVENĀ MĀSA UN VIRSMĀSA vispār var strādāt šādā iestādē, ne viena ne otra.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.10 11:53

Aigars

Kad pašam (-ai) vajadzēs un kaut kas notiks, tad sapratīsi. :)

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.10 21:13

sausmas

kas jasaprot? vinas tur nav vienigas kas trada taka dabusu kadu citu. bet cilvekam jasaprot kur var stradat kur ne.

pirms 3 mēnešiem, 2018.07.11 18:35

Sigita

Vakar mums bij situācija kad cilvēku ar galvas traumu ģimenes ārsts iecavā aizsūtija uz Bauskas slimnīcu pie ķirurga , cilvēks sūdzējās par reiboņiem un sāpošu degunu .ķirurgs apskatot cilvēku teica ka nekaa traka nav tikai jāatpūšās un izrakstija zāles.šodien aizbrauca uz Jelgavas Slimnīcu kur veica galvas tkmogrāfiju, un rentgenu . Traumēta deguna starpsiena un smadzeņu satricinājums , atstāja slimnīcā .nu ko darīt šādā situācijā ? Kur sūdzēties kam tādi ārsti vajadzīgi ...

pirms mēneša, 2018.08.01 22:26

!!!

Piekrītu tiem, kas saka, ka paši esam ar dusmigam sejām, sevišķi Bauskā, reti var redzēt cilvēku, kurš smaida un citiem neizrāda savu slikto garastāvokli. Smaidisim paši un apkārtējie paliks atvērtāki b būsim atvērtāki

pirms mēneša, 2018.08.02 10:12

Pievieno komentāru