Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bauzes tirgū žāvētas reņģes...vecas!

Svētdienas rītā Bauzes tirgū nopirku reņģes,mājās dabūju izmest,jo smirdēja!

minn

zivtina ar franču smarzām! paarsteigumu!

pirms 2 gadiem, 2017.01.30 11:05

2

Pie kā pirkāt,lai cilvēki neiegrābjas atkal? Varēji nest atpakaļ un likt pašai apēst.

pirms 2 gadiem, 2017.01.29 17:31

zivs

Es arī nopirku sabojātas reņģes, pie tirgotājiem uz stūra, es jums ieteiktu būt uzmanīgiem un kārtīgi apskatīt ko viņi tirgo, lūdzu esiet uzmanīgi. PVD nekontrolē zivju tirgotājus

pirms 2 gadiem, 2017.01.30 13:16

hmmm

nu ko brinities-----galas tirgotaji galu kuru nepardod majas samal un desas saliek----pectam zem letes tirgo ka svaigu produktu.
Jautajums kada pakalas cauruma skatas attiecigie dienesti?

pirms 2 gadiem, 2017.01.29 17:41

mmm! gards!

man liekas neskataas neko, tikai atrunaajas gudri, kad piaicina masu medijus. a taa- teikt-dar ko grib!))

pirms 2 gadiem, 2017.01.30 16:56

Gruzīns

Eta riba svežaja? Konešno svežij. A počemu u ribi glaza zakriti? Ona spit. A počemu zapah takoi? Slušai, dorogaja, kogda ti spiš, ti sebja kontroļiruješ?

pirms 2 gadiem, 2017.01.29 21:18

Pievieno komentāru