Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

dziednieks Māris

Gribu pastāstīt par savu apmeklējumu pie dziednieka Māra kurš pieņem Bauskas viesnīca trešdienas, kā masieris viņs ir labs, bet kā dziednieks paliek liela jautājuma zīme. Palasot diskusijā mājas lapā Valmiera24, paliek aizdomīgi. Kādam varbūt ir pieredze? Jautājums, kādēļ slēpj savu uzvārdu reklamējas kā dziednieks Māris?

mara

Man atsauksmes pozitivas.palidzeja kaa dziednieks. Par masaazaam piekritu pilnibaa.ja butu vairaak liekas naudinas .nemtu pilno masazu visam kermenim. Takaa es neko sliktu par vinu teikt nevaru.

pirms 4 gadiem, 2015.04.23 12:25

Stella

Nesaprotu tās sievietes, kuras ļauj masēt savu ķermeni svešam vīrietim.

pirms 4 gadiem, 2015.05.01 16:44

....

21. gadsimts, kaut kads arprats! "Dziedznieks Maris", "Visuredzosa un skaidridzirdosa Biruta Alijeva" - cilveki, kur jusu smadzenes? Jums naudu nav kur likt? Te man pazina brauka uz Iecavu pie zilnieces "lastu nonemt", un katru reizi maksa vinai naudu, jo "lasts" uzlikts ne tikai tai pridurkai, bet ari dzivoklim un vinas berniem.... Durdoms!!!

pirms 4 gadiem, 2015.04.30 17:39

Aina

Man ļoti palīdzēja sakārtot muguru,iepriekš gāju masāžas nebija nekādu uzlabojumu,esmu ļoti pateicīga Mārim.

pirms 4 gadiem, 2015.07.21 12:32

a.

Nemelo, sievietēm nav mugurkaula, viņām ir horda.

pirms 4 gadiem, 2015.07.28 13:35

stenns

protams! laipni luudzam!!!

pirms 4 gadiem, 2015.07.21 17:43

-----

Ārprāts ir 21.gadsimts, kam jūs ticiet ????????

pirms 4 gadiem, 2015.07.26 20:32

!?

,.,. smalki gan)) kam tad ticeet1??? ta jau baznicai ari nav ko ticeet???!.,

pirms 4 gadiem, 2015.07.27 10:06

!!!!

Nevajag jaukt baznicu ar Dievu. Baznicai mulkigi ticet, jo ta ir eka. Jatic ir Dievam.

pirms 4 gadiem, 2015.07.27 17:36

Pievieno komentāru