Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LUKOIL

Miiljie autobrauceeji! Gribu tikai briidinaat- pildiishanaas degvielas uzpildes stacijaa Lukoil man shodien beidzaas beediigi.. braucu uz Riigu un paliku pusceljaa... kapeec? No riita uzpildijos Lukoil, kur neviens nebridina(nekaadu uzrakstu pie uzpildes suuknjiem par sasalshanas temperatuuru), ka ziemas laikaa, kad aaraa ir -16 graadi nav pieejama ziemas degviela. Taa ka iesaku apdomaaties, jo degvielas filtrs aizgaaja pilniigi ciet... Pirmaamkaartaam- vasaras, otraamkaartaam- nekvalitatiiva!

Mieriiga atbilde,nervozai pasaulei!!!

Es atvainojos,bet Lukoilaa ziemas degviela jau ir pieejama no oktobra!
Varbuut kaadreiz vajag to degvielas filtru arii nomainiit!!!
Un ja ir kaadas pretenzijas tad vajag griezties Lukoilaa un izpausties,neviss sheit meelii triit!!!
Un no kurienes Tu gudriit raavi kaa taa ir vasaras degviela??? :))

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 18:55

Mieriiga atbilde,nervozai pasaulei!!!

Es atvainojos,bet Lukoilaa ziemas degviela jau ir pieejama no oktobra!
Varbuut kaadreiz vajag to degvielas filtru arii nomainiit!!!
Un ja ir kaadas pretenzijas tad vajag griezties Lukoilaa un izpausties,neviss sheit meelii triit!!!
Un no kurienes Tu gudriit raavi kaa taa ir vasaras degviela??? :))

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 18:55

lays

Tad nebrauc tur ja Tev nepatīk man problēmu tur nekad ar degvielu nav bijis.Kārtējā tenku vācele.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 18:57

pļurkt...

tu neesi tas vecais,sagrabējušais tantuks ar tikpat vecu un sagrabējušu opeli???Viens tāds babulis pildīja dīzeli,ostīja,pētīja un bļaustījās ka tas ir vasaras...To vajadzēja filmēt,smējāmies visu dienu.Paldies tev par sagādātajiem jaukajiem brīžiem...

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 19:28

smieklinjsh!!!

Tu vispār aptver ko TU uzrakstīji vasaras degviela!!! :))))Man liekas,ka Tev jāiet ārstēties!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 20:39

es:))

es vairs tur degvielu nepildu, jo reklāma, ka ar Maximas PALDIES karti degviela ir par 2 san litrā lētāka, nedarbojas, jo Bauskas LUKOILĀ karte nekad neiet...........

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 20:41

Mana karet arī nedarbojās,bet meitenes bija tik laipnas un ieteica aiziet uz Maxima veikalu un karti apmainīt.Un vispār nopirku es Lukoil atlaižu kari ar to vienmēr man ir tās pašas atlaides ,kuras ir ar Maximas karti.Bet degvielas kvalitātei nav ne vainas,visus gadus lielajā aukstumā tikai esmu pildījis savu auto Lukoilā.

pirms 9 gadiem, 2009.12.18 22:10

Ha-ha!!!

Pareizi ja Tu esi savu karti caur turieni izlaidis(usi) protams,ka vinja neies!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 10:57

guna

Pievienojos arabeskas viedoklim. Es,piemēram,uz sūkņa "DD",(arī LUKOILā) ne arī kaut kur blakus,neredzēju norādi-tā ir vasaras, vai ziemas degviela,taču paļaujoties uz veselo saprātu (šoreiz tas izrādījās neveselīgs),nospriedu,ka,ja reiz nav nekādas norādes,tad ziemā,kad jau ilgu laiku ir ap -15,tai vajadzēja būt ziemas degvielai. Un tagad-kāda starpība,kas tā šoreiz bija par degvielu,ja reiz tā pēc neilga laika pārvērtās ķīselī un aizķīselēja ne tikai degvielas filtru,bet protams arī sūkni, un tā vietā.lai nokļūtu galapunktā,nācās servisā pavadīt vairākas stundas. Arttiecīgi,ja tā bija vasaras degviela,tur ziemas laikā vajadzēja būt norādei par to, bet,ja tā bija ziemas degviela,tad...sorry,bet galīgs draņķis.

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 12:51

Adolf

vienmēr tur pildos,nekādu problēmu
vajadzētu vēl tikt visiem lukoiliem vaļā no hotdogiem un būtu pavisam forši,riebjas benzīntanki-ēdnīcas kur jāstāv rindā un jāgaida kamēr kāds p izvēlēsies ar sinepi vai ketčupi, tādēl nebraucu uz statoil

pirms 9 gadiem, 2009.12.19 13:44

Papa

KĀPĒC tauta vispār pildās lukoilā?! Cenas augstas, atlaides mazas... Par maximas karti un -2sant/l pirmā dzirdēšana. Nupat taisījām konkursu degvielas iegādei: viens no dārgākajiem. Kāpēc pildieties, kas tur labs? (www.lukoil.lv momentā arī nestrādā)

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 05:18

Paradox

Nezinu cik es pildos LUKOILA,nekad nekadas problemas nav bijusas,pat kad leju saja aukstuma,auto brauca,vis Ok,piekritisu tam kad masinai vajag mainit filtrus,-tas ka tu saki vasaras dizeldegviela,tad tik pat labi,nomaini savu vasaras filtru uz ziemas!

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 10:54

arabeska

Prichom tur degvielas filtrs vispaar??? Degviela paarveertaas pilniigaa parafiinaa!!! Un taa jau nu nav filtra vaina...

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 16:56

pļurkt...

Tomēr bākā biji ielīdusi???Šito ziņkārīgo tantuku:)))Tu zināji ka Titāniks nogrimis?Runā ka šis arī Lukoilā pildījās:}}}

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 17:28

pampinjsh

Ja kaadas probleemas vai pretenzijas ir bijushas vajag tak veersties Lukoilaa,nevis tenkot apkaart!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 18:09

cilveekeedaajs

Konkurenti uzdarbojaas!!!Saki uzreiz kas Tu esi un brauksim paarbaudiit vai Tev ir kas labaaks ko piedaavaat???

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 18:13

olvads

Pasties,kas tam tantukam par ožu,ka māk atšķirt ziemas degvielu no vasaras!!!

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 18:15

krikums

Nu papa pasaki mums arī kur ir lētāk piedzīšu uzpildīt savu bitīti ar,pagaidām zinu ,ka pa lukoilu lētāk ir nestē,bet kādi tur tik triki nav bijusi ui!!!Brauc tik uz veselību un pildies kur lētāk!!!Pasaki citiem ar ,lai visi zin!

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 19:43

...

Man apmierina gan Neste,gan Lukoil,bet tajā ēdnīcā Statoilā gan nepatīk!Visvisādi desiņrijēji tik rindu taisa!

pirms 9 gadiem, 2009.12.20 19:57

Pievieno komentāru