Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Supernetto

Aizejot mājās no Supernetto apskatīju pirkumu čeku...izrādās,ka esmu maksājis par 2 paciņām kaķu
barības,kaut iegādājos vienu!Sekojiet līdzi,jo kasiere I. krāpjas!

larokko

Vajadzēja iet atpakaļ uz veikalu. Nu negribas ticēt, ka kāda kasiere to dara speciāli...

pirms 2 gadiem, 2017.03.04 16:49

anna

man bija ta,vairakas reizes.un pat neatvainojas!

pirms 2 gadiem, 2017.03.05 12:53

incis

Milicis jau tur superniekaa riktiigu kreeslu nolicis- kaa karalis var sedeet un,.,!_))))

pirms 2 gadiem, 2017.03.05 18:47

ina

nevis iet atpakal bet pie kases, ja liekas kas nav pareizi.

pirms 2 gadiem, 2017.03.04 21:56

nu ko

Līdz šim nesekoju, bet turpmāk to darīšu. Vispār jau visos lielveikalos jāseko līdz, jo kases novilcēji nestrādā, un gadās ka novelk 2* vienu preci, man tā bija gadījies. Varbūt veikala čeks nenostrādā, to jau mēs nevaram zināt.

pirms 2 gadiem, 2017.03.05 14:53

vot taa

un kaa ar akcijas preceem, ne vienmeer sakriit, un pie kase jau vienmeer lielakaa summa tiks uzradiita, likumsakariigi. bet- nekrietni.ja kas.

pirms 2 gadiem, 2017.03.05 18:49

Inta

Superniks rulzzz!!! Es tur vienmēr iepērkos! Lai veicaas viņiem!!!

pirms 2 gadiem, 2017.03.06 20:06

Pievieno komentāru