Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mēbeļu izgatavošana?

Man interesē, kur Bauskā var pasūtīt mēbeles. Konkrēti interesē virtuves iekārtas izgatavošna. Cik varētu maksāt tekošā metra izgatavošana?

Moobel

600€ tekošais metrs, tikai ir viena nianse, labi ka ieminējāties par tekošo metru, tekošajam metram tiek piemērots koeficients 2,1

pirms 5 gadiem, 2014.03.25 20:39

emilija

,., paldies!

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 09:14

xxx

Hmm, interesanti, nekur netika minēts par koeficentu 2,1, cik redzēju sludinājumus, tekošais metrs skaitās gan augšējie, gan apakšējie skapīši. Laikam katram meistaram savas nianses...

pirms 5 gadiem, 2014.03.26 10:42

gandrīz zinātnieks

...neuzķeries uz lēto cenu! Izdomā, ko gribi, sariktē skices un izsūti kādiem pieciem, saņem piedāvājumu un izvērtē-Tev jau ar to mēbeli būs jāsadzīvo!

pirms 5 gadiem, 2014.10.12 10:46

vera

kur tad ir tā vieta, kas kaut ko normālu var uztaisīt? Kāds man var pateikt labas atsauksmes?

pirms 5 gadiem, 2014.03.30 12:55

Melisa

Man virtuvi taisīja ļoti labs meistars pirms gada. Virtuve izmaksāja apmēram Ls 1400. Daudz paraugu bija ko izvēlēties. Esmu apmierināta. Ja interesē, varu iedot tel.nr.

pirms 5 gadiem, 2014.04.03 12:07

Art

Lūdzu iedot tel.nr.ļoti vajag!

pirms 4 gadiem, 2015.01.22 17:45

Juris

Viruves cenu nenosaka tekošajos metros, cena ir atkarīga no tā , kādu materiālu izvēlaties (koks, lamināts, MDF) un kādu furnitūru. Katra nianse svarīga, lai noteiktu cenu. Pirmo reizi dzirdu par kaut kādiem koificentiem. Klients izsaka savas vēlmes, meistars aizbrauc uz konkrēto objektu, veic mērījumus un tad tikai var aprēķināt mēbeles izmaksas. Ir Bauskā meistari, kas veic šādus pakalpojumus.

pirms 5 gadiem, 2014.04.03 12:17

,

Bauskā , cik zinu ir 2 vietas kur taisa virtuves iekārtas uz pasūtījumu un cita veida mēbeles. paši atbrauc un izmērā , izgatavo un sastelē

pirms 4 gadiem, 2015.01.16 18:51

Ila

SIA PL Logistics uzņēmuma darbības sfēras ir plātņu materiālu (saplāksnis, KSP, LKSP, OSB) tirdzniecība, detaļu izgatavošana, mēbeļu izgatavošana, transporta pakalpojumi visā Eiropā. Tiek veikta mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma no visiem materiāla veidiem. Tāpat tiek piedāvātiarī zāģēšanas pakalpojumi un specifisku detaļu izgatavošana. Sīkāku informāciju meklējiet mājas lapā: http://saplaksnis.lv/web/lv/page/products/

pirms 2 gadiem, 2017.01.26 12:06

Simona

Varu ieteikt https://up-mebeles.lv/ esmu ļoti apmierināta.

pirms 6 mēnešiem, 2019.06.25 19:56

Andris

Izgatavoju virtuves iekārtas,iebuvējamos skapjus un daudz ko citu.Pieredze-vairāk,kā 27 gadi.
Mana mājaslapa-www.ajfurniture.eu.
Varat droši zvanīt:29519587 vai rakstīt -ajfurnit@gmail.com

pirms 5 mēnešiem, 2019.07.23 22:05

James michael

Salve ego Mr James Michael, Spes legitima et certa loan lender.I dare personas reperiantur, sunt in verbis patet, et intelligibilis, et condiciones ad III% interest rate. USD $ 10,000,000.00 from $ 3,000.00 in Euro solum autem librarum. Business personas reperiantur, et dabo tibi: personalis personas reperiantur, liber mutuis, Car personas reperiantur, et dare personas reperiantur rogationes. Si opus est tibi ut quis mutuum quid est enim a te ergo statim directe contact me: jamesmichaelloanservices@yahoo.com

Benedicite.

re:

Mr James Michael
Email: jamesmichaelloanservices@yahoo.com

pirms 3 mēnešiem, 2019.09.14 00:19

Pievieno komentāru