Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

TIENS

Ja Jums piedāvā darbu firmā TIENS atsakaties, tā ir vienkārši naudas izspiešana. Jus samaksasiet simtus , bet preti nedabusiet neko, protams Jums solis sakuma simtus kas paraugs tukstosos, bet iegaumejiet - Jus pshiologiski novedis pie ta lai Jus pateiktu JA!!! Solis zalu dzivu pa baltu velti!!! Musdienas nekas nav pa velti tapec neitciet blefam.
Es Jus vienkarsi bridinu. Tie kas ir saskarusies ar so firmu (ari lidzigam firmam) piekrtitis.

Zuziiiiii

Tieši tā, arī man bij darisana ar so izspiedeju firmu, neticiet viniem un pasutiet vinus 3 majas talak

pirms 10 gadiem, 2009.04.23 12:23

keitija

tu mani mili

pirms 4 mēnešiem, 2019.08.22 11:50

putnis

ko darrit ja vini nemak citu darbu stradat, bet nu tadus tik dzit prom no Latvijas

pirms 10 gadiem, 2009.05.02 11:27

ko?

kas tā vispār par firmu ir?ar ko nodarbojas?

pirms 10 gadiem, 2009.05.15 17:26

Tjanshists

TIENS darbu nevienam nepiedāvā.
Esmu korporācijā 7 gadus. Pati lietoju preci pastāvīgi. Vienkārši UNIKĀLS produkts.Šo gadu laikā esmu pieredzējusi ļoti daudz cilvēku, kuri tikuši vaļā no smagām veselības problēmām. Un pati arī.Tā kā nevajag savas negativitātes laistīt.

pirms 10 gadiem, 2009.05.21 23:48

Roze

Kas tie par produktiem?Kur tādus var apskatīties?Vai ir kāda majas lapa????

pirms 10 gadiem, 2009.05.22 13:54

Roze

Kas tie par produktiem???Kur tos var apskatīties???Varbūt ir mājas lapa inetā???

pirms 10 gadiem, 2009.05.22 13:55

Iekritusi

smiekls nak, milo cilvek, nevajag gvelzt pekstinjus, ka nepiedava darbu, un to ka kiniesu produkcija izarste. vienu vardu sakot tie visi ir kinjiesu mesli,atrak izarstesieties at sencu metodem, neka ar siem letajiem kiniesu "brinumiem"

pirms 10 gadiem, 2009.05.22 18:03

uguntina

Lasu un brīnos! Gribētu dzirdēt no tiem"apkrāptajiem"- kā viņi ir apkrāpti un ko viņi ir pazaudējuši! To, ka viņi neko nav nopelnījuši? Tad man ir jautājums- ko Jūs esat darījuši, lai nopelnītu to, kas Jums ir solīts! Jums tika dota iespēja. Ja Jūs to neizmantojāt- kāpēc vainojat kompāniju??? Labāk vainojat paši sevi! Ja Jums tas nav pa prātam tad ejiet un meklējiet tās durvis aiz kurām Jums oža saka, ka vēl ir palicis siers un metaties savā "žurku skrējienā", meklējiet darbu, ja kāds Jums to vēl piedāvās, pelniet to slaveno pensiju, ejiet, skrieniet! Liekat mierā tos, kas vēlas kaut ko vairāk, kas skatās tālāk par savu degungalu, kas domā ar galvu un sirdi! Esmu pateicīga kompānijai TIENS un viņas prezidentam par doto iespēju būt veselai, laimīgai un arī finansiāli neatkarīgai.Tā ir brīnišķīga iespēja tiem tūkstošiem bezdarbnieku, atveriet acis, ausis. Gvelž tie, kas neko nedara, kuriem nav ne savu sapņu, ne savu mērķu! Ko viņi šobrīd ir sasnieguši? Viņiem ir labi apmaksāts darbs un citas garantijas???? :) Viņi var atļauties realizēt savus sapņus??? Bet varbūt viņiem nemaz nav savu sapņu! Tāpēc viņiem arī neko nevajaga un vēl jo vairāk- mums viņus arī nevajaga!

pirms 10 gadiem, 2009.05.24 22:07

ugunsdzesamais

Vienkārši smiekli nāk. Darbu ja grib var dabūt un savu godīgi nopelnītu pensiju saņemt, bet ja Tu esi kkāds ļurba kas neko nemāk, tad jā sry šis TIENS ir īstā vietā tādiem cilvēkiem ;)Tu gribi teikt, ka šaja firma var realizet savus sapnus un godigi stradajot nevar :D smiekliigi! Cik cilvēku nav tādu kas labi stradajot ari labi sanem, ja tgd ir laiki gruti un tiesi tpc šitas sūdu firmas vajag kastreet un dzīt prom no mūsu Latvijas, lai jau cilvēkiem neņem nost kapeiku pa ķīniešu mēsliem. Un ja gribi teikt ka nauda tur nav jaiegulda tads es pasaku skaidri un gaisi. Iestajoties firma tev ir janoperk sie kiniesu briinumi pāris simtu lantu apmērā, lai tu sakrātu šos vajadzīgos punktus, lai tiktu pielaists pie nākam o klientu čakarēšanas.

Darbs kas jādara ir šāds -
būs japierunā citus strādāt šajā "darbā". īsi un konkrēti.
un te ir bonus, pa labu darbu tev sefs var uzdavinat jaunako BMW :) Skaisti ne :D

pasaki tgd tu uguntinj vai ta nav , a?

pirms 10 gadiem, 2009.05.25 13:54

uguntina

Noteikti, ka tā nav! Man Tev jautājumi: Cik Tev pašam ir gadu? Ar cik gadiem Tu taisies aiziet pensijā? Vai Tu tik ilgi nodzīvosi, ja tā vergosi? Kā dzīvo mūsu pensionāri? Pārticīgi? Cik no viņiem skaita pēdējos santīmus, lai nopirktu maizīti? Ko TU spēsi piedāvāt saviem bērniem- kādu nākotni!? Vai jauniešiem, kuri šobrīd beidz augstskolas būs darbs? Vai mums šobrīd valstī ir vajadzīgi jaunie speciālisti!? Kur??? Kas valstij šobrīd ir prioritāte??? Kas? Bērni, pensionāri,tauta????? Nekas no tā!Kāpēc mēs sevi vērtējam tik zemu? Vai mazums ir tādu, kas savā "darbā"ir sabeiguši veselību?? Vai tā pensija, ko viņi saņem ir pietiekoša, lai nopirktu zāles? Vai Tu pats dzirdi- ko Tu runā??? Paskaties, kas notiek ar cilvēkiem!!
Neieciklējies uz TIENS! Acīmredzot Tev un citiem līdzīgi domājošies tas nav vajadzīgs! Ja Tu zini, ka aiz Tavām durvīm ir siers- ej un "grauz", dzīvo un mēģini izcīnīt savus sapņus, protams, ja Tev tādi ir. Ja vēlies, lieto citus, tā saucamos "sūdus", kuru mums ir pa pilnam. Katrs izdara savu izvēli. Jā, dāvina BMW un ne tikai! Parādi man vienu darba devēju, kas vēl varētu tā motivēt. Ko Tev ir uzdāvinājis Tavs darba devējs??? KO? Varbūt Tu jau stāvi bezdarbnieku rindā??? Dzirdēji? Bezdarbniekiem drīz pat nemaksās kompensācijas? Kas būs ar bērniem, pensionāriem??? Vai tā ir dabīgā atlase??? Tā ir mūsu latviešu skaudība, vai?? Ja jau esam tik gudri, tad kāpēc vēl joprojām esam muļķi, slimi un nabagi???? Vai pelnīt naudu ir apkaunojoši??? Vēl jo vairāk, TIENS nepiedāvā un neizplata alkoholu, nikotīnu, narkotikas! Dīvaini, bet šajā kompānijā tiešām godīgi var pelnīt!

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 09:47

putas

Redzēs, kas jums pirks visus tos badus, ja visi jūsu uzskaitītie sociālie slāņi sāks izplatīt tos sūdus? Un jūsu uzskaitītā sabeigtā veselība, tā noteikti bija 50.gados, kad cēla kolhozus, nevis tagad, tā ka to veselību paši vien sabeigsiet viens no otra pērkot un rijot nepierādītus uztura bagātinātājus. Arī tie, kas izplatīja herbolife, visiem stāstīja ka veselīgāka produkta uz pasaules nemēdz būt, bet kas izrādījās patiesībā? Tā ka pelniet pensijai, ja tikai sarijušies visas tās ripas, pulverus u.t.t. aizvilksiet līdz tai pensijai. Atrodiet domu biedrus, apmainieties viedokļiem, papērciet viens no otra mēslus un dzīvojiet savā pasaulē bezgala laimīgi, veseli un mūžīgi jauni. Lai jums veicās!

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 10:50

ugunsdzesamais

Ko tu man muldi klausies milo cilvek, es zinu ka ta ir, es nesaki ka ta nav.

Man pašam ir 27 gadi un esmu ļoti apmierināts ar savu darbu. pats galvenais es nevergoju es stradaju to darbu kas man tīk un sanemo to ko godam esmu noplenijis. Pie ša tava jautājumu novēlu tev nodzīvot 100 gadus ar tavu brinumzalu palidzibu noteikti tevs tas izdosies. nepin ieksa citas vecākas paaudzes!!!! Saviem bērniem es došu labu nākotni un pats galvenais BEZ brīnumlīdzekļu palīdzības, mēs visi bez tām esam izauguši un kas mums vainas??? tavi jautajumi ir vienkārši debīli tu laikam doma ka tiens glabs pasauli pec ta ka tu uztraucies par musu pensionariem !!!! tev rup nekas cits ka tikai čakarēšana un tu esi kritusi tik nožēlojami zemu ka tu vergo kādam ķinietim, un TE PATS GALVENAIS - NE KAPEIKA NO TAVAS ALGAS NENONĀK MŪSU PENSIONĀRU MACIŅOS, mēs kas godīgi strādājam arī pelnam kaut santīmu priekš viņiem , bet TU redz muldi kko vel pa pensionariem!!!!!
Gribi zina kkas man ir? mans sapnis jau ir piepildijies - es dzivoju loti labi, man ir gimeni un jumts virs galvas, TAS LUK IR VISS SVARIGAKAIS, tev neko nedos tas ka tev pagalma staves kruts BMW.
Pa to tavu lativiesu skaudibu nerunasim , negribu atkartot ka laba tu strada!!!

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 18:05

Šoks!

''TE PATS GALVENAIS - NE KAPEIKA NO TAVAS ALGAS NENONĀK MŪSU PENSIONĀRU MACIŅOS, mēs kas godīgi strādājam arī pelnam kaut santīmu priekš viņiem , bet TU redz muldi kko vel pa pensionariem!!!!!''

Es vienkārši uz ***s...
Njāā. nav patīkami šito dzirdēt..

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 20:20

uguntina

Godīgais pelnītājs! Smieklīgi! Ja Tu tik labi nopelni- vai tikapat godīgi no visa tā maksā nodoklīšus???Tos nodoklīšus vēl makās mūsu maz-maz un maz bērni, lai segtu milzīgos miljonus, ko esam aizņēmušies- īsti nezinot pat šai naudai pielietojumu. Fakts ir tikai tāds, ka viss jau iztērēts! Klaigāt mēs mākam visi, tas tiesa! Es jau teicu, lai Tev veicas arī turpmāk! Liec mieru TIENS un cilvēkiem, kam tas ir vajadzīgs. Liec mieru mašīnai-šeit ne pavisam nav runa par kruto BMW- ir runa par attieksmi pret cilvēku! Piedodiet, bet vai mūsu skaistajā un mīļajā zemītē darba tautai ir vairs kāda vērtība!? Ja Tev liekas, ka ir, tad kādēļ tik daudz cilvēku- gan vecāku, gan jaunu, ir bez darba, bez iztikas līdzekļiem? Kāpēc vairums darba devēju, kas vēl spēj dot kādam darbu tā "nirgājas"par darba ņēmējiem? Neputo tik ļoti un turpini "godīgi"strādāt- ēd to "sieriņu", kamēr vēl tas ir. Ļauj katram izdarīt savu izvēli, ok!? Visiem šiem "Ķīniešu ***em", kā Tu izsakies ir atbilstoši sertifikāti, bet Tev jau to nesaprast! Sorry! Beidzu šo bezjēdzīgo diskusiju- katram ir savs viedoklis un katrs dzīvo savu dzīvi! Starp citu- vai Jūs kāds lasiet arī grāmatas? :)

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 21:03

āksts?

Koferī un prom pie savējiem, uz Ķīnu. :)

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 21:13

uguntina

...paskatieties arī kādreiz uz pārtikas produktu sastāvu! Ko Jums izsaka burtiņi E ???? Kādu pieniņu Jūs pērkat veikalā- vai tur vispār ir kaut kas no mūsu latvijas brūnaļu pieniņa??? Un jūs vēl runājat par veselību??? Redz, 50 gados varbūt vēl kaut kas bija arī palicis no veselīgās pārtikas vairāk, nekā tagad! Un vēl-ja jau kāds 7 gadus un vēl vairāk "rij"tos sūdus un jūtas perfekti bez eiropas medikamentiem, tad vai tas par kaut ko jau neliecina? Nevēlos nevienam neko pierādīt, par to jāpārliecinās pašiem. Nelāgi tikai sanāk, ka runājam nejēdzības par to, ko nezinam!

pirms 10 gadiem, 2009.05.26 21:14

Pievieno komentāru