Uzmanieties!

Aicinu Bauskas iedzīvotājus uzmanīties no Rumāņu tautības cilvēkiem, kuri braukā ar baltu busiņu, zem Rumānijas nummura zīmes, un tirgo neejošu tehniku un krāmus, viņi siroja pa ciematiem, tagad sākuši sirot pie Rimi!!! Esiet uzmanīgi un vērīgi, neļaujiet sevi apkrāpt!!!

Leeca

Pie Rimcika vienu briidi viens binokli meeginaaja notirgot :D Iiiilgi centaas, laikam paardevis :D

pirms 6 gadiem, 2011.11.20 23:30

Bauskiniece

2 cigaanietes pie rimi ar tirgus somaam uzbaazhaas, nespeej no mashiinas izkaapt, kaa shiis jau klaat un andeleejaas.

pirms 6 gadiem, 2011.11.21 15:03

PIE pĪLĀDŽA vECUMNIEKOS ARĪ SIRO ČIGANKAS UN KAUT KO MĒĢINA IESMĒRĒT .nU KĀ LAI MĪL VIŅUS?

pirms 6 gadiem, 2011.11.21 16:21

melody

Kad vinaam piedraud ar policiju, tad aatri vien pazuud kruumos. neapmierinaatas jau kaut ko nopurpina, bet, tomeer pazuud kruumos.

pirms 6 gadiem, 2011.11.21 21:51

Bauskis

Vecumniekos vairāk nav tualetes, tad jāčurā krūmos. Kāpēc Vecumniekos vajadzēja uzlatot to autoostu, ja likvidēja tualeti?

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 12:31

....

Aicinu UZMANĪTIES no Dināra Kalniņa!!!

šis puisis nav samaksājis darba algu, ir parādā vairākām firmām, necel telefonu, kādreiz nodarbojās ar mēbelēm - tur arī daudzus ir apšmaucis! DMDgroup si ir viena no viņa firmām!!! Pats ir no Bauskas, bet dzīvo Rīgā! UZMANIETIES!!!!

http://uzmetejs.lv/?l=2&item_id=10&article_id=289

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 13:30

..

Sveiks!
Ja esi nonācis līdz šai lapai, tad skaidrs, ka tevi ir ieinteresējis anālais sekss un iespējams vēlies to pamēģināt.

Tāpēc necentīsimies moralizēt vai teoretizēt, bet uzreiz ķersimies vērsim pie ragiem. Iespējams, ka tūlīt kādu pamatīgi sašokēsim, bet anālais sekss vibaudāmākais ir tikai vīriešiem, reti kurai sievietei tas patīk.
Kapēc tā? Atbilde ir vienkārša. Sievietēm G-Punkts un visjūtīgākā vieta ir vagīnā, bet vīriešiem G-Punkts (citreiz saukts par P-punktu) atrodas ānālajā atverē, jeb prostatas dziedzerī. Tālāk par visu pēc kārtas

Ja vīrietis ieiet sievietes ānusā, tad viņam sniedz baudu tas, ka ānuss ir šaurāks, līdz ar to ciešāk pieguļ loceklim un sniedz savādāku baudu. Sievietei šajā gadījumā bauda nav tik izteikta. Viņai baudu var sniegt fakts, ka viņa sniedz baudu vīrietim.

Savukārt sieviete anālo seksu var sniegt arī vīrietim! Pasaulē starp aprobežotiem cilvēkiem valda uzskats, ka anālais sekss ir tikai gejiem. Tās ir pilnīgas un aplamas muļķības. Mūsdienās ir ļoti daudz pārīši, kur sievietes sniedz anālo seksu savam vīram, kurš ir pārliecināts heteroseksuālis.

Kapēc vīrieši fano par anālo seksu, bet sievietes nē? Tapēc, ka tieši vīriešiem caur anālo atveri ir iespējams stimulēt prostatas dziedzeri. Neieslīgsim teorijā, bet prostats dziedzeris ir tāda lieta, kas atbild par erekciju. Ja ar to ir problēmas, tad ir problēmas arī ar erekciju. Savukārt prostatas masāža stimulē šo dziedzeri un sniedz vīrietim fantastiskas sajūtas. Pateicoties prostatas masāžai ir iespējams sasniegt tā saucamo "sauso orgasmu". Tas ir tāds orgasms, kad rodas sajūta, ka ir orgasms, bet reāli nenoplūst sēkla. Savukārt loceklis vēl joprojām atrodas erekcijas stāvoklī un pēc īsa brītiņa var sasniegt arī slapjo orgasmu. Pateicoties prostatas masāžai (jeb anālajam seksam ar prostatas stimulāciju) arī vīrietis var sasniegt vairākus orgasmus pēc kārtas.

Anālais sekss. Pirmā reize!

Tātad esat pietiekami drosmīgi un vēlaties pamēģināt kaut ko jaunu un nepieredzētu. Uzreiz vēlamies brīdināt, ka nepareizi uzsākts un piekopts anālais sekss var būt diezgan bīstams. Neiedziļināsimies teorijā, bet īsumā, anālajā atverē sieniņas ir krietni trauslākas, kā arī piekopjot anālo seksu ir iespējams iegūt dažādas infekcijas. Labs sekss ir tīrs sekss. Tāpēc higiēna un veselais saprāts ir svarīgs arī Anālajā seksā.

Tātad. Pirmā reize? Kā to darīt?
1. Pats galvenais ir higiēna. Pirms tam kārtīga duša. Ja gribi būt pilnīgi drošs, tad mājas apstākļos uztaisi klizmu, bet ar to nevajag aizrauties. Atceries, ka taisnajā zarnā ikdienā nekas nestāv, tā ir "tīra", bet nomazgāt pēcpusi tāpat ir vēlams. Vēl ir variants par tīrību pārliecināties ar anālo lodīšu palīdzību (ieslidini, izvelc, ja tīras tad droši vari doties tālāk).
2. Atceries. Pirms seksa noteikti atslābinies. Nomierinies. Un svarīgs ir lubrikants. Jo ānuss atšķirībā no vagīnas neizdala nekādu šķidrumu, un ānuss tomēr ir paredzēts izejai, nevis ieejai. Tāpēc svarīgi ir pamatīgi sagatavoties, lai nebūtu vilšanās.
3. Tālāk, kad esam nonākuši līdz galvenajam un esam gatavi seksam. Vīrieša dzimumloceklis (vai dildo) ir diezgan liels, tāpēc vēlams pirms tam ir izmantot palīglīdzekļus ar mazāku diametru. Lieliska izvēle ir uz pirksta uzmaucami anālie stimulātori. Ar to palīdzību var "satrenēt" un atslābināt ānusu, sagatavojot to kam lielākam.
4. Kad muskuļi atslābināti, tad laiks ievadīt arī ko lielāku, vai nu dzimulocekli, vai arī Strap on dildo.

Atgādināsim, svarīgi ir ļoti daudz lubrikanta. Bez lubrikanta šis sekss būs nepatīkams un sāpīgs. Pirms tam atslābinies, nomierinies, jo jebkurš sasprindzinājums neļaus atbrīvoties anālajiem muskuļiem. Higiēna! Pirms tām vēlams ir nomazgāties un justies tīrai, lai varētu ērtāk atslābināties.

Anālo muskuļu atslābināšanai palīdz arī "butt plug" anālie stimulātori.
intīmpreču veikals

Vēlaties pamēģināt anālo seksu? Kā to darīt?
Tātad esat spēruši milzīgu soli pretī nākamajam baudas līmenim un esat nolēmuši pamēģināt anālo seksu. Apsveicami, zemāk mēs pastāstīsim, kā to visērtāk būtu sākt.
Pats galvenais ir higiēna.
Lai anālā seksa laikā justos brīvi un nepiespiesti ir jājūtas pilnīgi tīram. Tāpēc mēs iesakam pirms tam kārtīgi nomazgāties un kārtīgi izskalot arī anālo atveri. Klizmu taisīt nav nepieciešams, tā ir medicīniska procedūra, kas ne vienmēr ir tas veselīgākais variants. Tāpēc anālā seksa cienītājiem ir izgatavotas speciālas "dušiņas" tīram seksam (piemērs: Anālā duša). Tās ir ļoti ērti lietojamas. Piepildi šo dušiņu ar ūdeni, ar lubrikanta palīdzību ieslidini to ānusā un izspied ūdeni, tālāk viss no dibena izskalosies un būsi tīrs. Ja pats jutīsies svaigs un tīrs, tad arī varēsi pilnībā atslābināties un izjust anālā seksa burvību.

Atslābinies un izmanto lubrikantus
Atceries! Pirms anālā seksa noteikti atslābinies un anālo seksu ir jāvēlas pašam, to noteikti nedrīkst darīt piespiedu kārtā (ja vīrs vai sieva to noteikti vēlas, tad tu pakļaujies). Tev tas ir jāgrib, jo tikai tad tu varēsi pilnībā atslābināties un izbaudīt anālā seksa priekšrocības. Svarīgs ir lubrikants. Jo ānuss atšķirībā no vagīnas neizdala nekādu šķidrumu, un ānuss tomēr ir paredzēts izejai, nevis ieejai. Tāpēc svarīgi ir pamatīgi sagatavoties, lai nebūtu vilšanās.

Esam gatavi. Varam sākt
Tad, kad viss ir pilnībā sagatavots, tad varam sākt anālā seksa baudas procesu. Vīrieša dzimumloceklis (vai anālais dildo) ir diezgan liels, tāpēc vēlams pirms tam ir izmantot palīglīdzekļus ar mazāku diametru. Lieliska izvēle ir uz pirksta uzmaucami anālie stimulātori. Ar to palīdzību var "satrenēt" un atslābināt ānusu, sagatavojot to kam lielākam.
Anālās atveres "treniņam" tiek izmantoti arī tā saucamie "butt plugi" jeb anālie stimulatori. Tie galā ir šauri un pakāpeniski pāriet uz platāku izmēru, tādā veidā pamazām satrenējot anālās atveres muskuļus.

Kad muskuļi atslābināti, tad laiks ievadīt arī ko lielāku, vai nu dzimulocekli, anālo dildo vai anālo vibratoru.
Dari to lēnām, pakāpeniski, ļauj partnerim izbaudīt katru mirkli ko sniedz anālais sekss. Un tad lēnām vari kāpināt tempu un iet arvien dziļāk.

Anālai sekss mūsdienās nav nekas svešs, ar to nodarbojas gan sievietes, vīrieši, gan arī pārīši lieliski papildina intīmo dzīvi un nostiprina savas attiecības. Arvien populārāki kļūst sieviešu strap-on ar kuru palīdzību sievietes "izmīlē" savus vīriešus.

Ar plašu anālo palīglīdzekļus un stimulantu klāstu var iepazīties seksam.lv Intīmpreču veikalā.

Atgādināsim, svarīgi ir ļoti daudz lubrikanta. Bez lubrikanta šis sekss būs nepatīkams un sāpīgs. Pirms tam atslābinies, nomierinies, jo jebkurš sasprindzinājums neļaus atbrīvoties anālajiem muskuļiem. Higiēna! Pirms tām vēlams ir nomazgāties un justies tīrai, lai varētu ērtāk atslābināties.

Anālais strap-on
Strap-on sistēmas anālajā seksā kļūst ar vien populārākas, jo tās sniedz jaunas baudas virsotnes un guļamistabā ienes kaut ko jaunu un nebijušu. Vairāk par strap-on sistēmām var uzzināt specializētajā mājas lapā www.strap-on.lv, tāpēc šeit sīkāk pašas sistēmas mēs neiztirzāsim, bet apskatīsim to, kā strap-on var palīdzēt anālajā seksā.

Vairumam sieviešu ir bijusi vēlme izdarīt ar vīriešiem to, ko viņi dara ar sievietēm, dominēt, valdīt, apmierināt vēl vairāk, vai vienkārši pakļaut viņus. Un tieši strap-on sistēma un anālais sekss to var realizēt vispilnīgāk. Sieviete uzvelk strap-on un vienkārši "paņem" savu vīrieti no aizmugures, tāpat kā to vīrieši mēdz darīt ar sievietēm.

Strap-on sekss. Pirmā reize.
Tāpat kā mēģinot klasisko anālo seksu ir vajadzīgs anālās atveres treniņš, tāpat arī pirms strap-on ievadīšanas ir vēlams uztrenēt ānusu. Par to sīkāk var uzzināt sadaļā anālais sekss pirmo reizi. Tā kā vairums strap-on sistēmām ir iespēja mainīt dažāda izmēra un veida dildo, tad vēlams sākt ar mazāku izmēru. Ļoti lieliska izvēle būtu Strap on Komplekts Pārīšiem Iesācējiem, tā dildo ir tikai 20mm plats, kas nozīmē, ka to būs daudz vieglāk un ērtāk ievadīt. Pieredzei augot strap-on sistēmu var aprīkot ar lielāku anālo dildo.

Kā sākt anālo strap-on seksu?
Kārtīgi ieziežiet ar lubrikantu dildo un vīrieša anālo atveri (ieteicamais lubrikants: "Slide" 50ml). Visērtāk anālo strap-on seksu ir izbaudīt sunīšu pozā, tāpēc vīrietis nometās ceļos un sieviete no aizmugures lēnām sāk ieslidināt viņa ānusā strap-on dildo. Pirms dildo ieslidināšanas vīrietim vēlams pilnībā atslābināties un ļauties tam, ko sieva dara ar vīrieša pēcpusi. Pamazām ievadot anālo strap-on dildo sāk kustības uz iekšu un āru, ļoti lēnām un saudzīgi. Ja kļūst sāpīgi, tad procesu vajag pārtraukt, mazliet atpūsties un turpināt.

Jo ilgāk notiks anālā seksa process un jo dziļāk ievadīs anālo dildo, jo vairāk anālā atvere atslābināsieties un varēs kāpināt tempu. Anālais sekss tieši vīrietim sniedz fantastisku baudu, jo tieši anālajā atverē ir iespējams "sataustīt" vīriešu G-Punktu, jeb prostatas dziedzeri, kuru kairinot tiek sasniegts fantastisks orgasms. Pateicoties prostatas dziedzera kairināšanai vīrieši var sasniegt vairākus orgasmus pēc kārtas, kur viens no viņiem būs tā saucamais "sausais orgasms", kura laikā nenotiek sēklas noplūde, bet sajūtas ir tādas pašas, kā orgasma laikā. Tieši anālais sekss spēj ko tādu sniegt vīrietim.

pirms 6 gadiem, 2011.11.23 17:50

Antons

Aicinu Bauskas iedzīvotājus uzmanīties no Rumāņu tautības cilvēkiem, kuri braukā ar baltu busiņu, zem Rumānijas nummura zīmes, un tirgo neejošu tehniku un krāmus, viņi siroja pa ciematiem, tagad sākuši sirot pie Rimi!!! Esiet uzmanīgi un vērīgi, neļaujiet sevi apkrāpt!!!

pirms 6 gadiem, 2011.11.20 22:55

Guga

Izvairieties no blue bokss solārija uzvaras ielā, ja vien negribiet dabūt vēzīti ub ko tamlīdzigu. Laiks beigt pastāvēt šādiem cilvēku veselibai bīstamiem iestādījumiem

pirms 5 mēnešiem, 2017.07.31 19:45

Pupa

Zilā kaste , nu tas solārijs, par to man teikuši, ka tur iet tikai cilvēki bez smadzenēm . Ne tur esot droši, ne mikroklimats patīkams, ne darbu dara zinoši

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.13 09:56

Brrrrrrrr

Šausmas. Kā var savu ķermeni ļaut dedzināt tiešos UV.

pirms 4 mēnešiem, 2017.08.13 10:33

Pievieno komentāru