Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amorālā patiesība!

Cienījamais lasītāj!
Vēlos Jums pastāstīt par kādu ģimeni,kurā aug nepilngadīgi bērni,un šo bērnu māte,ja to tā varētu nosaukt dzīvo amorālu dzīves veidu. Mīl iedzert,un uzdzīvot zaļi,pārkāpjot visas dzīves normas.
Liekas dzīvojam vienā pagastā,bet retais,kas pievērš uz to uzmanību,vai arī nevēlas to darīt,bet runā par to bieži,nosoda,bet neko nedara lai šai ģimenei pievērstu uzmanību kaut vai tie paši sociālie darbinieki,vai arī bāriņtiesa,jo tādos apstākļos kādos dzīvo šie bērni,un to saucamā ''māte'' ir tīrās šausmas.
Kamēr bija dzīvs vīrs,viss likās daudz maz normās,bērni pieskatīti,bet tad arī viss aizgāja savā plūsmā.
Vai tad ar to dzīve ir beigusies ? Jādzīvo tālāk,jāaudzina bērni,jāizskolo,bet nevis jānolaižas līdz tādai amorālei,ka viss ir pie kājas.No tā visa jau cieš bērni,un kādu piemēru māte viņiem rāda? ko labu viņi redz ?
Ja man būtu kaut mazākā teikšana,es gan izdarītu tā lai šos bērnu atņem,lai māte paliek bez mātes tiesībām,jo tādā ģimenē augt nav normāli.Varbūt tikai tad šī sauktā māte sāktu domāt ar galvu !!
Bērni dzīvo savu dzīvi,kad māte uzdzīvo pie pudeles,un ved pie sevis tiešā vārdā nosaucot ''tēviņus'',kas arī ir ģimenes cilvēki un nedomā par sekām.
Atminos gadījumu,no ziemas laika. -ārā -30 grādi,bet šie bērni stāv pie mājas durvīm,un lūdz tos ielaust mājās,taču māte uz to nepievērš uzmanību,jo tai laikā ir aizņemta ar alkahola lietošanu un šo ''tēviņu'' sabiedrību! Mazie dzīvo līdz vēlai tumsai ārā,māte tos pat nemeklē,jo kā teicu ir ieslīkusi alkaholā.Kaut gan turpat netālu,var teikt,ka blakus mājā atrodas pagasts,un sociālais darbinieks,kurš jau bija brīdināts par notiekošo šajā ģimenē,bet skatās uz to caur pirkstiem.Kaut gan tai pašā laikā tramda citu līdzīgu ģimeni šai pašā pagastā,ar to pašu problēmu-DZERŠANA! bet šai pievērš acis .
Kur tad sakiet man ir morāles normas ,ar ko šī ģimene atšķiras no otras? /nearko.
Tika teikts sociālajam darbiniekam,ka bērnu māte dzer,bet atbilde bija ka tas nevarot tā būt,jo māte esot slima ar epilepsiju,tad kā slims cilvēks var tā nolaisties un lietot alkaholu?
Ir arī cilvēki,kas var apgalvot to ka šī māte pamatīgi lieto alkaholu.Pat ir piedāvājusi cilvēkam padarīt kādu darbu lai tikai ielej glāzi ko salāpīties. tad kā to saukt ? Vai tad tā nav amorāle ? ja bērni uzdzīves laikā tiek ieslēgti istabā,atmests gabaliņš maizes lai netraucē uzdzīvi. ir bijis pat gaījums,kad lielākā meita ir zagusi naudu cilvēkam no kabatas, un gājusi uz veikalu lai nopirktu sev kādu kārumu ko uzēst,jo acīmredzot tai mātei neatliek par ko nopirkt bērnam saldumus bet pudelei naudas nav žēl. Bijis gadījums ka bērns,nav izņemts no bērnu dārza,darbinieks atvedis bērnu mājās,bet māte ir pilnīgā alkaola reibumā,mājās ārprāt;igs bardaks,nav kur spert kāju.
Ļoti ceru ka kāds tomēr pievērsīs uzmanību šai ģimenei. tie paši sociālie darbinieki,kas ir turpat līdzās,un vērsīs lietu uz labo pusi. ļoti priecājos ka no šīs ģimenes lielākais bērns jau ir aizgājis,nokārtojis savu dzīvi un dzīvo patstāvīgi. jo kā pats stāstīja,bija apnicis vergot,un skatīties uz šo amorāli,jo visa nopelnītā nauda ar mātes rokām tika atnemta ,un izlietota savām vajadzībām,piemēram kā alkaholam. Ceru ka ir kāda bāriņtiesa vai sociālais darbinieks ,kas šo amorāli un bardaku et uz apturēs,jo jau žēl jau tos bērnus nevis to māti alkaholiķi,kurai par visu nospļauties.
Nu ir pagājis labs laiks kopš novēroju šo ģimeni ,bet uz labo pusi nekas nav mainījies. Alkahola lietošana turpinās vēl līdz šim,diezgan bieži un atklāti,turpinās pielūdzēju piestaigāšana. ko labu redz šie bērni?
Es uzskatu,ka normāls cilvēks,kurš ir slims ar epilepsiju,tādos daudzumos alkaholu nelietos.
Varbūt kādam pamodīsies apziņa,un nepievērsīs uz visu acis un darīs kko lietas labā. jo tam visam kādreiz jāpieliek punkts !
Es pieņemtu visstingrāko lēmumu,ja es būtu sociālais darbinieks vai bāriņtiesas pārstāvis,un šos bērnus atņemtu šai mātei. Lai bērniem būtu saulaina un patīkama dzīve !
NEVIS NOSKATĪTIES UZ ALKAHOLISMU,AMORĀLI UN PAGRIMUMU!

Vēsais

kārtibnieku Bauskā nav un nav bijis!Tik mūsu nauda kāpēc viņiem tiek ?

pirms 5 gadiem, 2014.09.12 19:07

anonimais

diemzel tas nav bauska notiekosais bet gan
mezotnes pagasta~

pirms 5 gadiem, 2014.09.12 20:00

jā...

...tas tiešām ir Mežotnē, jo tikai maza graviņa un koki šķir šo māju ar pagasta padomes ēku (veco bērnu dārzu), bet ticu, ka sociālā darbiniece dara to, kas viņai ir jādara, ka viss ir zināms un, ka šo ģimeni uzrauga.

pirms 4 gadiem, 2015.02.16 22:27

draugs

ja man si gimene pazistama
so bernu mati esmu redzejis tadu ka vinu apraksta
loti manamu iedzerusu ne vienu reizi vien
uz ko skatas socialie darbinieki

pirms 5 gadiem, 2014.09.12 20:28

draudzene

Bet uz ko skatāmies mēs iedzīvotāji, ja jau esam tik izpalīdzīgi, tad kāpēc neejam vajadzīgajā brīdī pateikt šo informāciju.

pirms 5 gadiem, 2014.09.17 09:37

vina

dziivo amoraalu dziives veidu ar papuciem, nu ja ari beernu , atkal, sadziivoja, nu ko dariit,n taa teikt gadiijaas, tas prieka mirklis iiss, bet, atbildiba gara, visu muuzu, bet, vai ta taadai "kundzitei" tas intresee???? tadas tik stereilizeet.

pirms 5 gadiem, 2014.09.12 23:59

mjaa

reiz zināju līdzīgu ģimenīti, sociālajiem vajadzēja ilgu laiku lai paceltu pirkstu, bet nu beigu beigās viss nokārtojās, bērnus adoptēja uz labām ģimenēm kur viņus mīl.

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 10:07

LGP

Loti labi ka ir vel cilveki, kuriem nav vienalga nabago bernu liktenis! Paldies Jums, ka nepaliekat vienaldzigs noverotajs saja briesmigaja situacija! SOCIALIE UN BARINTIESA S DARBINIEKI-MOSTIETIES!!!!! CIK VEL CIETIS BERNI??? CILVEKI, NEESIET VIENALDZIGI, RAKSTIET, EJET UZ SOCIALO DIENESTU, PAZELOJIET BERNUS!!! Diemzel pats izaugu tada gimene. Ar sausmam gaidiju mati no veikala, jo nezinaju-kada stavokli vina atnaks, kas vinai bus lidz. Guleju siena skuni pie kaimina pat ziema, jo majas bija vesels bars dzeraju, kuri darija VISU mana acu prieksa. Savu "bernibu" pat negribu atcereties, un matei piedot speju tikai pec daudziem gadiem. Tas ir sausmigi but alkoholika bernam!!!

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 11:59

Ļoti žēl, ka rakstītājs tikai vēro šo ģimeni un nosoda, nezinot cik daudz ar viņiem strādā jau nopeltais soc. dienests un bāriņtiesa. Arī apkārtējie iedzīvotāji palīdz, kā nu kurš var. Anonīmais mēs tagad Tevi vērosim.

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 12:02

anonimais

paldies tiem kas so rakstu ir izlasijis un nav palicis vienaldzigs ceru ka ar kada palidzibu no jums mes kopigi varetu pielikt tam visam punktu
jo cik ilgi uz to var skatities un neko nedarit
varut kads zin pie ka man griesties kadu barintiesas parstavi kas kaut ko daritu ar so situaciju uz labo pusi jo ar musu vietejo socialo runat ir bercerigi uz visu piever acis
vai tads socialais darbinieks ir savas vietas verts

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 13:04

Kaimiņiene

Cien. raksta autore - par citiem rakstīt esi naska, bet par savu ģimeni gan ne vārda, laikam aizmirsi pierakstīt, ka tavā ģimenē ir tāda pati problēma - dēls un vedekla dzer uz urrā, un viņi ir tie ciemiņi šajā ģimenē par kuriem tu raksti. Kā vienmēr, cita acī pamana skabaru -savā baļķi neredz. Lielā soģe atradusies, zini tik nopelt darbiniekus. Cik tad pati esi izdarījusi, lai savus mazbērnus paglābtu no līdzīgas situācijas.

pirms 5 gadiem, 2014.09.17 09:48

LGP

Varbut butu labi, ja jus aizietu lidz policijai pie nepilngadigo lietu inspektores? Mes esam pie vinas griezusies, vina loti izpalidziga.

pirms 5 gadiem, 2014.09.17 19:21

nesmidini

Tam www-gudri *** visi māk. Šitie pekstini ka itka jau mistiski kkas tiek darits lietas laba,ir pedejas mulkibas. Ja butu ka tu te raksti,tad berni neklainotu bez uzraudzibas pa lielo celu,kurs masinas braucun neskataskas var trapities cela.

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 22:53

nskska

Taisniba vien ir.ar musu darbiniekiem runat nav jegas,ir jagriezas bauskas socialajos,lai tie pie reuzes parbauda cik tad apzinigi ir musu darbinieki. Pasiem jau nekas neskad,jo pasu berni ir aprupeti,paedusi,pieskatiti un tiri. Bet par citam gimenem nosplauties.aizbildinoties ka itka viss tiek kontrolets.

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 22:56

hai

Taņuška ņem savējos un kaut ko dari bērnu un valsts labā.

pirms 5 gadiem, 2014.09.14 23:33

anonimais

tai rakstitajai kas sevi deve par KAIMINIENI
tavai zinasanai man nav ne vcedeklas ne ar dela par kuru tu ta parliecinati raksti
vispirms uzzini patiesi ka ir un tad raksti pasakas
un so gimeni kas tie k mineta viniem nav nekada sakara par to ko mini par manu gimeni
tapec iesaku uzmanies ar izteicieniem un ari mazdelu man nav
tapec pievaldi savu muti un doma ko raksti

pirms 5 gadiem, 2014.09.17 18:30

morāle no malas

Ja tavā pusē taisnība un viss ko raksti-tīra patiesība un tikai, kā Āmen baznīcā, tad ko pat/i slēpjies zem vārda "anonīms"?? Bails runāt atklāti jeb padomju laika kalums, kad katrs kaimiņš ir stukačs! "Nu ir pagājis labs laiks kopš novēroju šo ģimeni" un neko nedarīji lai bērniem nav jācieš, bet pie*** ēteru- varonis.

pirms 5 gadiem, 2014.09.19 14:40

draugs

izlasot so rakstu noiet sermuli pa kauliem
ka ta var spidzinat svus pasa bernus
viena varda cuuuuuka
man skiet ka es nojausu par ko ir sis raksts
jo tika minets mezotnes pagasts
man ta liekas ka tas ir par vienu no mezotnes iedzivotaju
ta ir jatniece silvija tad nu tiesa viss rakstitais ir tira patiesiba
cepuri nost tam cilvekam kas par so gimeni deva zinu kados apstaklos vini dzivo
ta rullet

pirms 5 gadiem, 2014.09.24 19:02

vienalga

Redziet tomēr viens bērns tur ir izaudzis normāls. Varbūt aiz rūgtās pieredzes, bet sapratis savu dzīves ceļu. Kāpēc gan viņš neparūpējās par saviem brāļiem un māsām? Bet patiesībā cik esmu ievērojis ka bērni kas aug tādās ģimenēs izaug par labākiem cilvēkiem nekā tie kam viss ir bijis.

pirms 5 gadiem, 2014.09.24 20:54

lasitajs

ir divaini ka cilvekiem viss vienalga par to kas notiek nelabveligas gimenes
kur tad ir ta apzina lai musu berni augtu laimigi
ari socialie darbinieki neliekas ne zinas kauns par tadiem kas tikai silda savus kreslus

pirms 5 gadiem, 2014.10.04 08:35

Pievieno komentāru