Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par kafejnīcu Pie pils

Novada svētkos, 1. augustā vēlējāmies nobaudīt pusdienas kafejnīcā "Pie pils". Devāmies turp ar zināmu satraukumu, jo virtuālajā vidē par šo ēstuvi nācies lasīt daudz negatīvu atsauksmju. Kā mūs apkalpos, cik ilgi būs jāgaida, vai svētku laikā te vispār varēs ko nobaudīt. Izrādījās, satraukumam nebija pamata. Oficiants, jauns zēns, strādāja ātri un kvalitatīvi. Viņš paskaidroja, ja ko nesapratām par izvēlēto ēdienu. Mums savu pasūtījumu - cūkgaļas ribiņas un ļuļe-kebabu nācās gaidīt nedaudz vairāk nekā 15 minūtes. Ēdiens bija ne tikai garšīgs, bet arī gaumīgi noformēts, pievienots bagātīgs salātu klāsts. Oficiants bija atsaucīgs, pieņemot papildus pasūtījumu kafijai. Arī tā bija ļoti garšīga.
Nezinu, kā reaģēt uz to daudzumu negatīvās kritikas, kas izskanējusi par kafejnīcu "Pie pils". Mums sestdien 1. augustā, šeit viss apmierināja. Prieks, ka Bauskā ir tāda ēstuve.

Sandra

Piekrītu - kafejnīcai nav ne vainas! Ja jau būtu tik slikta, tad stāvētu tukša...

pirms 4 gadiem, 2015.08.04 09:37

LGP

Pie mums mil visu aplikt.Diemzel Bauska cilveki savu negativu izsplauj komentos.

pirms 4 gadiem, 2015.08.04 09:48

Bērziņš

Ēst, ēst un dzert, būtu kādu grāmatiņu palasījuši.

pirms 4 gadiem, 2015.08.04 12:46

BUB

Nau dūmu bez uguns

pirms 4 gadiem, 2015.08.04 14:01

Apmeklētaja

Kafeinīcā ir nomainīts pavārs un oficiante ,cita kvalitāte ēdieniem un apkalpošanai.Ļuļa-kebabs un šasliks
ir vienmēr labs ,jo to gatavo pavārs - armenis.Lai Jums veicas.

pirms 4 gadiem, 2015.08.04 21:26

aaa

es edu 1 to sasliku un neko pardabiksu tur nesagrasoju tads pats sasliks ja es butu vinu cepis!

pirms 4 gadiem, 2015.08.05 08:08

daburs

a ka parasta apmekletaja var zinat ko kas taisa?:) neesi ieintereseta persona drizak?:)

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 08:56

reikers

esu dzirdejis ka tas armenu pavars pirms tam esot stradajis tepat Latvija celu buve:)

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 10:59

atbilde daburam

Neaizmirsti , ka Bauska - ir maza pilsēta

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 17:19

daburs

maza ja bet no ka nak informacja? no cilveka kas ir tuvu stavos tam visam, tatad ieintereseta persona ne? sanak ka tu vnk kladzini talak neparbauditu informaciju ja atsaucies uz to ka Bauska ir maza pilseta :)

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 17:49

duburam...

dubur strādā pa pavāru šeit un būs labas atsauksmes..?

pirms 4 gadiem, 2015.08.19 20:21

aaa

varetu ta teikt bet majas letak ertak un kaifigak pasam cept:) reali biju gaidijis kko krutaku no izslavetas armenu virtuves!

pirms 4 gadiem, 2015.08.05 22:03

janka

No ceļa būves par pavāru,labs lēciens pa karjeras kāpnēm.laikam jau neviens pavārs pie tādiem saimniekiem negrib strādāt.

pirms 4 gadiem, 2015.08.06 11:11

Arī es tur biju

Neņemos spriest par pavāra gastronomisko inteliģenci, bet kafija bija laba. Arī jaunais puisis oficiants pelnījis uzslavu - apkalpošana bija ātra un kvalitatīva. Šo vietu droši vien nosauktu par savējo, ja vien acīs nedurtos daži vizuāli trūkumi. Pie ieejas mani sagaidīja neravēta puķu dobe ar izļodzītiem plastmasas mini žoga elementiem, caur pakapiena šuvi brīvībā izspraukusies pienene un labajā pusē esošā puķu kaste ar sen nokaltušiem ziediem.

pirms 4 gadiem, 2015.08.09 10:41

janka

Laikam šai iestādē nav apkopējas,kas spētu to nesmukumu likvidēt?

pirms 4 gadiem, 2015.08.09 11:23

jankam

Kafejnīcas tēlu parasti veido un uztur tā īpašnieki ar komandu. Iestādei ar tik ambiciozu nosaukumu ar apkopēju vien neiztikt. Ir nepieciešama arī elementāra stila izjūta. Grūti iedomāties plastmasas sīkžogu objektam pie pils, kā estētiskā baudījuma ierosinātāju . Arī mākslīgie laksti uz galdiem kafejnīcā nav laba stila apliecinājums.

pirms 4 gadiem, 2015.08.09 14:47

Terase

Apkalpošana zem katras kritikas ēdienu gaidam veljoprojām ilgi,gaļa ir vegetā izmērcēta un puisis kas apkalpo tik uzspēlēti tēlo pieklājīgo ka ir nepatīkami pasūtīt!

pirms 4 gadiem, 2015.08.15 00:11

nu ko

Ja uzspēlēti netēlotu pieklājīgo, tad tu to puisi uz kaut kurieni pasūtītu, vai tā?

pirms 4 gadiem, 2015.08.16 21:34

Terasei

Tev vienkārši nepaveicās ar pareizo kāju izkāpt no gultas, tāpēc viss sķiet nepanesami pelēks un zūd laika un mēra izjūta, apkārtējie ir vai nu pārlaipni vai galīgi ņergas. Tipiska nūģa/ģes portrets. Vai Tu zini, uz kurienes tādus sūta ? Tikai ne uz kafejnīcu :))

pirms 4 gadiem, 2015.08.27 12:56

gaisma tuneļa galā

Vakar viena tante dūšīgi rosījās pa kafūža puķu dobi. Cerams, ka flokši būs izravēti. Kas zin vai herbārijs kaste pie ieejas ir novākts ?

pirms 4 gadiem, 2015.08.15 14:27

janka

Kafe Pie pils izkustināja vakar mēslus savā puķu dobē,tāpēc vakar visa Bauska smirdēja pēc mēsliem.

pirms 4 gadiem, 2015.08.15 16:36

janka

Nē, bet man gribās kakāt un es nezinu vai tur ir kur kakāt un ja tur nav kur kakāt, tad es nezinu vai es bez kakāšanas iztikšu!

pirms 4 gadiem, 2015.08.17 05:36

jankam

d....s biksēs

pirms 3 gadiem, 2016.02.14 22:55

pezdakova

Vienīgā izklaides vieta ir izzī pārējās kūtis

pirms 4 gadiem, 2015.08.18 06:50

d

Kad atnesa ēdienu, kartupeļi jau bija sausi un cieti un auksti.

pirms 4 gadiem, 2015.08.18 13:30

atbilde Vilnim

Es domāju , ka tas bija ļoti atkarīgs no tā , kas strādāja, tavā gadījumā - jaunietis. Manā gadījumā vairākas reizes strādāja - jauniete un viss bija galīgi garām jau sākot ar apkalpošanu un attieksmi.

pirms 4 gadiem, 2015.08.18 15:23

Duksis

Kas zin vai šāšliks ir garšīgs un cik maksā ?

pirms 4 gadiem, 2015.08.20 21:15

aš pa

šašliks tāds pats kā dārzā ceptais. iesmiņš pa kg cenu

pirms 4 gadiem, 2015.08.21 10:31

Saara

šodien kopā ar Jeruzalemes paziņām, kur puspasAules apceļojuši kā zinātnieki, pusdienojām Pie pils. Viņu PALDIES bija absolūti īstsw un neviltots. Arī tiešā tekstā paguvu vuiemīlim pateikt, ka apkalpošana ir Super un ēdienu kvalitāte - nevainojama, lai neteiktu, ka izcila šīs klases uzņēmumam. Mani Izraēlas paziņas, lūddza nodot savu patei cīu krodziņa saimniekiem par īpaši garšīgo Dolmu, par baraviku zupu un salātiem, kurā nebija marinērta gur''ka šķēle un desmitā daļa no tomāta, un vfiemīlim, kurš 21. augfusta pusdienlaikā mūs aPKALPIOJA.

pirms 4 gadiem, 2015.08.21 20:31

Modrā acs

Kafejnīcas puķu dobe sakopta, pazudis arī bezgaumīgais plastmasas mini žodziņš , herbārija vietā kastē pie ieejas acis priecē bagātīgs puķu puduris un tā vien šķiet, ka konstruktīva kritika devusi pozitīvu rezultātu. Malači, lai Jums veicās !

pirms 4 gadiem, 2015.08.25 20:16

Pievieno komentāru