Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

parkinga ēstuve

Labdien! Jauku jums dienu! Es gribētu padalīties ar savu nesaprašanu, jo bieži sanāk apstāties parkingā aiz Bauskas Rīgas virzienā, un ejot pusdienās vai vakariņās ēdamais atšķiras. Pie blondās meitenes ēdiens nav garšīgs, karbonāde nav līdz galam uzcepta, kafija ir auksta, zaļumi nav nekādi pat uzbērti, piemēram kā sīpoliņi, bet kad man sanāk tikt pie tumšmates - viss ir otrādi, ēdamais garšīgs, bārmene smaida, patīkami apciemot un palikt parkingā!!! Ja tā godīgi, tad esmu "apdedzinājies" ar ēdamo pie blondās bārmenes.

Jānis

jā piekrītu, ir starpība un tu nekļūdies!! Man sanāca ēst soļanku.... nu atvainojiet, kartupeļi sīki ka ne sagaršot a kur nu ieraudzīt...!!!! Man karbonāde arī bija neizcepta!! Nezinu uz ko šefs skatās.... Ja nemaldos, tas bija 17 datumā, kad no blondās mazliet vilka pēc alkohola. Tāpēc vairāk nebraucu tur un atradu citu ēstuvi. lai ripo JUMS šoferīši!!!

pirms 2 gadiem, 2015.06.27 18:54

Pozitīvais

Informācijai - bārmenes ēdienu nagatavo. Ne tumšas, ne blondas.

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 15:51

iedzīvotāja

izskatās, ka tumšmate nomelno blondīni :)

pirms gada, 2016.05.09 17:24

tsibo

interesanti kā tur mazgā traukus , no kurienes ūdens? ved ar kannām ?

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 08:58

Pozitīvais

Attopies, Cilvēk!!!
Skumji, ka neesi izbaudījis 21.gadsimta labumus - ūdens no urbuma....

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 15:48

Niks

Nu nezinu gan.Braucu patstāvīgi.Blondā bārmene labi strādā,smaida,pieklājīga un ēdiens baudāms.

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 11:20

Pozitīvais

Tiešām - braucu diezgan bieži - NEKAD nav bijis slikts ēdiens vai attieksme!
Vai tiešām šeit tikai negatīvais jāraksta? Cilvēki - pasaulē ir tik daudz labu un jauku lietu - novērtējiet tās!!!
Es visiem iesaku apmeklēt šo parkingu - attieksme, ēdiens - super!
Meitenām parkingā- veselību un tikpat pozitīvu attieksmi pret apmeklētājiem!

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 15:46

ziedins

meitenes loti censas tumsho sauc lena vinja ir saimniece,lai veicaas!

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 20:36

xxx

Bet par kuru parkingu šeit runa?tur kur maksas autoplacis un koka būdiņa vai kafejnīca ceļmalas bērzos un blakus tai stāvvieta?

pirms 2 gadiem, 2015.06.28 22:02

Raitis

Labdien.Esmu šīs iestādes patstāvīgais klients:).Nekad neēsmu vīlies ne tumšmates maiņā ne blondās.Meitenes čaklas ēdiens burvīgs.Vienmēr aizbraucu priecīgs.Meitenēm izturību.Blondā meitene ļoti pārzin savu darbu-turies.Šai vietai garām aizbraukt nevaru:).Lai veicās!

pirms 2 gadiem, 2015.06.29 10:50

JAUkais

Ēdiens garšīgs-paldies. Ja vēl uzzvani Viktorijai no Vecsaules un sex tad viss OK.

pirms 2 gadiem, 2015.10.12 16:36

Tuvbraucējs

Var pasūtīt picu pa tālruni 22065556 , bauskas zonā piegāde pa velti sākot no 10 EUR

pirms 2 gadiem, 2016.01.25 10:59

Apmeklētājs

Gribu padalīties iespaidos par kafejnīcu pie auto maksas stāvvietas. Būdiņa no ārpuses maza,neizteiksmīga,iekšpusē pavisam kas cits. Cik saprotams, šeit strādā darbinieki divās maiņās, jo ļoti atšķiras gan ēdiens, gan apkalpošana. Bet šoreiz par ko citu. Ja vienā maiņā bārmene ir pieklājīgi ģērbusies, tad nupat pagājušajā nedēļā biju nepatīkami pārsteigts par blondīnes ģērbšanās stilu.Pie tam pamatīgi "nesa" pēc alkohola. Nez kur skatās vai neskatās saimnieks. Ar šādu attieksmi un darbu bizness nezels. Šī viela pārdomām, bet lai priecīgi Ziemassvētki

pirms 2 gadiem, 2015.12.21 13:48

Gints

Es tur ēdu vasarā vienīgo un pēdējo reizi,nelaipna atieksme,ēdiens bezgaršīgs vel pie tam aizmirsa atnest vienu porciju sanāca tā ka bērns dabūja est kad mēs jau paēdām.

pirms 2 gadiem, 2015.12.21 20:53

joptv

atrodiet vēl kādu konteineru un sāciet spriest par restorāna apkalpošanu un augsto kulināriju , ļimonadņiki !

pirms 2 gadiem, 2015.12.22 09:28

Tu slims uz galvu vai kā ?

Konteineru eksperts atradies, biorio! Stāsts, ēzeli, ir par apkalpošanas kultūru un ēdiena kvalitāti ! Ieej jaunatvērtajā paēstuvē Rātslaukumā un Tu pārliecināsies, ka arī par lētu naudu var garšīgi paēst jaukā atmosfērā ar augstu apkalpošanas kultūru. Labu ēstgribu un priecīgus Ziemassvētkus !

pirms 2 gadiem, 2015.12.23 11:06

to -Tu slims uz galvu vai kā ?

izskatās ka ar tevi kaut kas nav kārtībā , nervus āstē ?kāds sakars ar jauno ēstuvi , pats tu saproti ko murgo? jauka atmosfēra un apkalpošanas kultūra - kur . losi ?

pirms 2 gadiem, 2015.12.25 08:32

Jopciks

Ēzelis paliek ēzelis, lai kāds tam niks arī nebūtu.

pirms 2 gadiem, 2015.12.25 09:58

...

Vienalga,lai kas arī tur nebūtu,konteiners vai kas cits,bet apmeklētāji maksā naudu un grib pretī saņemt pinācīgu ēdienu un apkalpošanu.

pirms 2 gadiem, 2015.12.22 16:00

Māris

Braucu diezgan bieži uz šo ēstuvi.Esmu bijis abās maiņās-ēdiens un apkalpošana -abās maiņās mani apmierina.Ģerbšanās stils katram savs.Viennozīmīgi blondā nav "pelēka pele"-atšķirās.Cik es zinu un neko nejaucu blondā strādā no pašiem sākumiem(ja nejaucu),tātad saimnieks spēj novērtēt...Bet nu es tur braucu ēst un braukšu.Priecīgi.

pirms 2 gadiem, 2015.12.23 10:54

Mārim

Neesmu bijis parkinga ēstuvē, nekomentēšu ēdiena kvalitāti, bet , man domāt, paēstuve nav tā vieta, kur darbiniecēm būtu jāzīmējas ar pričām un apģērbiem. Katrā gadījumā būtu vēlams ieturēt zināmu korporatīvo stilu, kas atbilst veicamā darba statusam kā tas ir pieņemts visā civilizētajā pasaulē. Labs piemērs ir jau pieminētā atdzimusī ēstuve Rātslaukumā, kur jaunie censoņi apkalpošanas , cenas un kvalitātes atbilstības jomā demonstrē Bauskai neredzēti labu sniegumu. Lai viņiem un arī mums veicās ! Visiem gaišus Ziemassvētkus!

pirms 2 gadiem, 2015.12.23 11:19

tam, kuram izskatās

Tev ar izpratni ir lielas problēmas. Stāsts jau par to kur, kā un par cik var paēst bet, ja nevari iebraukt saturā, paša vaina . Priecīgus Ziemassvētkus!

pirms 2 gadiem, 2015.12.25 09:56

Izbrīns

Lai kā arī būtu - darba laikā būt diezgan lielā alkohola reibumā nav pieļaujams. Darba devējam tomēr ieteiktu pasekot...jo - darbinieki - firmas seja...
Pie mūsdienu konkurences...
Kur gan laipnā un patīkamā bārmene, kas strādāja vasarā?

pirms 2 gadiem, 2016.01.20 20:17

Tuvbraucējs

Tak brauc uz Argo ēstuvi pie ATU vai šeit
http://wikimapia.org/32639344/Truck-Park-restaurant
un būs viss bumbās!

pirms 2 gadiem, 2016.01.21 14:08

braucējs

Pievienojos..un tomēr - viss būtu jauki, ja pasekotu darbinieku reibuma stāvoklim... domāju, ka nav problēma atrast cilvēku - cik lasu - jauko bārmeni, kas strādāja vasarā? Kur gan meitene ir tagad?

pirms 2 gadiem, 2016.01.21 22:41

Tuvbraucējs

Reku Argo
http://wikimapia.org/8362580/lv/Argo

pirms 2 gadiem, 2016.01.21 14:11

Gints

Jā rātslaukuma jaunā kafē cepuri nost,jaunie saimnieki cenšas lai viss izdodas.To nevar teikt joprojām par Parkinga eleganto ēstuvi.:)

pirms 2 gadiem, 2016.01.21 17:47

Pievieno komentāru