Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

skolas un citas ēdnīcas

esmu lielā šokā!!!vai tas ir normāli,ja tu strādā ēdināšanas iestādē,tev ņem stundas pārtraukumu kā maksas un tagad liek vēl maksāt par pusdienām????Ko jūs tauta par to domājiet????Jo šī ir tā firma ,,Aniva ,,par ko ir šis stāsts!!!!

Lienīte

tad jau sanāk ja tev stundu likme ir 2.80 to atskaitam par to stundu,un vēl ja tu izdomā paēst tad tas vel nost?un beigās jau jāpadomā cik esi nopelnijis?un tas ir normāli????????un ko nozīmē atpūsties un paēst???

pirms gada, 2018.04.26 22:08

Bauska

Nepatīk, nestrādā tur.Priekšnieki dara kā grib...

pirms gada, 2018.04.26 22:35

hmmm

visi gan baigi liela -tik labi ir Anivā kā nekur

pirms gada, 2018.04.27 22:10

vērmele

Kāda vaina ANIVAI.

pirms gada, 2018.05.01 23:19

?

bet vienu mirkli----pusdienas partraukums----bezdarbiba-----par ko jamaksa? un ja ta vel paskatas kapec man stradniekam jamaksa alga ja vinsh darba laika sezh telefona un karto savus privatos jautajumus? kapec?

pirms gada, 2018.04.28 01:26

un

vel bezmaksas pusdienas jaiedod.

pirms gada, 2018.04.29 18:50

es

Kuri tad visi liela,konkrētāk.Un par to strādāšanu,kur tad lai Bauskā strādā,ne jau visi var izbraukāt uz kaut kurieni,kur ir labāk.Zinu daudzus kas šajā firmā strādā sakostiem zobiem,jo nav citas izejas.Un par pusdienu naudu ,zinu daudzas ēdināšanas firmas kuras piedāvā saviem darbiniekiem bezmaksas pusdienas.un varbūt kāds arī kārto savas lietas darba laikā,bet tie ir tādi kas nekur nestrādā,jo zinu ka ēdināšanas uzņēmumos sēdēt laika nav,jo ja pavārs sēdēs ko ēdīs jusu bērni.Izskatās ka Anivas priekšniecībai uzradusies liela apetīte,no kā tad noplēsīs to naudiņu ja ne no muļķa strādnieka,kurš tāpat pelna pliku pigu.

pirms gada, 2018.04.29 19:30

Lienīte

Jā esmu paintresējusies daudz kur citur,bet šitāds murgs nav nekur!!!"šī Firmā jau tā ir daudz nepilnības,kapēc atskaitīt pusdienas laiku tas ir to stundu likmi un atsēviškī vēl par pusdienām???
lai tu paēstu pusdienas tev tas pārtraukums jau apgriežas uz 4 eiro!!!Es gribētu dzirdēt attaisnojošu iemeslu!!!! Tauta!!!!

pirms gada, 2018.05.05 23:25

....

Ja viss tur tik slikti,jamekle cits darbs.Tur,kur par pusdienošanu maksa algu, pluss vel pabaro pa brivu.Es gan par tadam darba vietam neesmu dzirdejusi!!!

pirms gada, 2018.05.05 23:32

Pievieno komentāru