Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzvaras vidusskola

Vai ir vērts bērnu laist vidusskolas klasē Uzvarā?

SS

bernam buus gruutu ja esi no citurienes jo tur valda stereotips- ja nesi uzvarietis tu esi idiots vismaz no skolotaju puses!

pirms 11 gadiem, 2008.03.03 16:17

uzvara

tas ta nav!ja labi maciisies tad labi arii pret tevi attieksies!neviens tevi neuzkatiis pa ideotu ja tu to neparadiisi!pati macijos 12 gadus UVS.man patika tur!

pirms 11 gadiem, 2008.03.03 18:19

bk

uzvara dzivo daudz idiotu kuri nemak uzvesties,tikai ar purnu sisanu risina problemas,tatad uzvaras vidusskola to ari ir daudz

pirms 11 gadiem, 2008.03.03 18:26

SS

-uzvara-
tu esi macijusies 12 gadus bet tie kas aizgaja macities pec pamatenes tie zin ka tur ir. uciki tik redz kipa"pareizas" bet kad taas bliezaas ar dzekiem pa visu uzvaru to neredz gan!
Ha!savus bernus tur toč nesutitu !

pirms 11 gadiem, 2008.03.04 12:42

absolvente

Es tur mācījos 3 gadus, aizgāju no Bauskas, man patika, pārsvarā skolotāji labi, profesionāli, iejūtīgi. Skolēni arī bauskā ir visādi. Tā kā Uzvarai nav nekādas vainas.

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 10:30

Niks

ES ar vidusskolu biju apmierināts, mācījos normāli, esmu pabeidzis augstskolu. nedomāju, ka citur būtu ieguvis vairāk, lai gan vecāki gribēja sūtīt uz Rījas skolām apgūt vidusskolas kursu, jo domāja , ka tur būs labāk. Uzvarai nav ne vainas.

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 10:44

inggy

ko tik skarbi?
njaa, Karuusa I. arii maniem vecaakiem vienreiz zvaniija uz staastiija, kas es par meiteni, ka pie dzhekiem lienot?! piebildiishu - mani klasesbiedrs dzimshanas dienaa apkjeera un sabuchoja skolas gaitenii un plus es nebiju Bauskas meitene, bet gan Uzvaras... bet taapat biju sliktais skukjis, kuru gandriiz no skolas izlidinaaja :D

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 14:10

mama mija

Uzvaras bērniem ir atlaides gan stundu neapmeklēšanā,gan sekmēs,gan attieksmē pret špikošanu!ar tādām lietām mēs arī saskārāmies,tā kā ja neesiet vietējie,tad iesaku padomāt!

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 15:57

Uzvaras skolas absolvente

Ja grib kasīties atradīs vainu visur. Cilvēkiem sterotips- labi tur kur tevis nav.
Skola ir ok, skolotāji ir super, lai katrā skolā būtu tādi. Ja vēlaties bara instinktu palieciet pilsētas skolās un atsēdiet savu laiku, bet ja gribat ko iemācīties tad droši Uzvaras skola priekš tiem.

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 16:50

Gena

Es Uzvarā esmu mācijies. Un man ir ļoti liela pieredze ar JOhanu Adakovsku. Viņas attieksme pret bauskas bērniem bija ļoti slikta. Viņa šķiro skolniekus pēc sejas un zināšanām.Tiem kam matemātikā gāja grūtāk tos viņa ignorēja.Kā arī viņai ļoti patīk konsultēties ar vecākiem un tiem stāstīt visādus melus kurus pati ir izdomājusi.

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 21:02

JURA

ĻOTI NEPATĪKAMA , PIEKRĪTU GENAI.

pirms 6 gadiem, 2013.10.05 21:50

inggy

aha, un ja J. Adakovska nevar nekur citur piekasiities, tad attaisnojas, ka nesaprot rokrakstu un tas nekas, ka rokraksta iipashnieku izveeleeja rokraksta deelj skolas gada graamataa rakstiit...

pirms 11 gadiem, 2008.03.10 21:57

...

Klases audzinātājs pret mani nekādas simpātijas neizjuta un tas bija abpusēji, tomēr tas man netraucēja ar labām sekmēm pabeigt skolu! Tā, ka ja grib, tad mācīties var da jebkur, ja nē, tad...

pirms 11 gadiem, 2008.03.11 07:16

...

Kā tu varēji labi skolu beigt, ja 4 priekšetos biji nesekmīga?

pirms 11 gadiem, 2008.03.11 18:25

Johannai gan nav ne vainas. ja prāta nav , tad nevajag johannu vainot. Un skolotājas pienākums ir ziņot vecākiem par to ',kā jūs skolā uzvedaties . vainīgi jau Jūs nekad ne pie kā neesat, tas ir fakts!

pirms 11 gadiem, 2008.03.11 20:11

Pievieno komentāru