Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bagatie Bauskinieki!!!

Esmu patiesaam loti parsteigta, lai vairaak neteiktu, par Bauskas dziivoklu ires cenam! Milie tautiesi, kur jus raujat tadas kosmiskas cenas saviem "superigajiem" dziivokliem??? Arrpraac!!! Tagat taa sludinaajuma protams nav, bet atminjaa palicis dziiwoklis par 160 e/men.reaals bomzaknjiks!! Kur var taadas cenas izraut?? Pat Jurmalaa var iziireet LABU dziivokli ar eiro remontu pa 100e menesii 2istabu! Nesaprotu, kur Bauskaa dziivoklu ipasnieki rauj tadas kosmiskas cenas par iirem, ja dziivoklis cenai nemaz neatbilst! Riebjas pilniigi skatiities sludinaajumus! Aaaa un veel superiigas drosiibas naudas par saviem sapeleejusajiem dziivokliem... pirmais un pedejais menesis jasamaksaa un plus weel 250e drosiibas nauda!! Smiekli naak!

uzvārds

un ko darīt? kāds risinājums? smejies vai raudi, ja dzīvot kaut kur vajag, būs jāmaksā...

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.01 19:14

Kristīnei

Lūdzu sludinājumu studijā, par Jūrmalas dzīvokli. Nevajag muļķības rakstīt.

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 10:35

nu,nu

Jefiņ,kādā studijā tu atrodies, mazāk lieto, skaidrāks būsi!

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.04 15:17

Bauska mana pilsēta

Pārdevu savu viensētu, pārvācos uz Bausku.
Īrēju 3 istabu dzīvokli. Strādāju pašvaldības iestādē pie sava partijas biedra, nesaprotu kādi ir mani pienākumi un ko daru, esmu ar dzīvi apmierināts.

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 11:22

edijs

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/jurmala/kauguri/dmhfd.html

Par sadu dzivokli Bauska prasitu 2x vairak.

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 11:40

Edijam

Acīmredzot pieprasījums ir 2x lielāks!

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 11:48

Jopis

Tas takš pufaikciems

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 11:54

AVE

Kauguri?

Tas ir kriminalakais LV ciemats, tad labak maskacka dzivot

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 16:25

alva

Bet par kadam summam pardod dzivoklus.Vienkarsi vajprats!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.02 15:14

sssss

katra zina summas tiesam ir neadekvatas.......prieks bauskas, kur reali nav darba vai ari ir pa 200 eiro maxima, bet dzivoklim vien vajag 200-300 e... cilveki sadomajusies bisku

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.04 07:09

!!

Kurš vispār saredz jēgu dzīvot Bauskā ja te izmirusi pilsēta un cilvēki praktiski uz ielām neredzas izņemot pensionārus kuriem nav jāstrāda ? :D

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.04 14:31

nepūt pīlītes

Aklais neredz, kurlais nedzird un visi dzīvo laimīgi

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.04 17:03

tādēļ

Izej pats uz ielas, tad tu redzēsi cilvēkus. Istabā jau nevar redzēt.

pirms 4 mēnešiem, 2018.01.05 10:11

Bauska

Labdien, piekrītu Bauskā ir nenormāli pārspīlētas cenas, dažas dienas atpakaļ skatījos dzivoklus-stāv ss 2istabu dzivoklis 150€, es tur pa velti neietu dzīvot, ārprāts kkāds nevis dzīvoklis, tādas summas prasa -būtu tapetes izlimejusi svaigākās un griestus izbalsinajuši .

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.11 19:16

Auroris Borealis

Bauska ir vairāk vai mazāk Rīga piepilsēta, jo jābrauc tik pat ilgi cik, piemēram, no Purvciema (uz centru). Daudzos sludinājumos tas ir kā galvenais faktors, tas arī skrūvē to cenu. Protams, vietējie mantrauši saskatās un griež iekšā cenas kā Rīgas centrā (pārspīlējums, bet tomēr...). Nesen redzēju, bija te pāris ar cenu ~1500 eur/m2, no tiem gan sanāca smiekli.
No otras puses - ja ir pieprasījums, ir arī piedāvājums, tātad kāds to kosmosu arī maksā..

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.12 17:42

nu tā jau nav

Esmu runājis ar tiem tirgotājiem- kāpēc gan nepaprasīt , varbūt , ka kāds nopērk. Un cenu nolaist var paspēt vienmēr. Un , kā saka, man jau nedeg, es pētu tirgu.

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.14 20:43

Hmm

Bauska ir Rīgas piepilsēta? Tik pat ilgi, cik no Purvciema līdz centram? Man šķiet, ka Tu te mazliet kaut ko esi sajaucis. No Rīgas līdz Bauskai ir 60-70 km. Lūk, Salaspili var dēvēt par piepilsētu. Tāpēc neuzskatu, ka cena tiek uzsista tieši šī iemesla dēļ.

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.16 16:07

-> Hmm

Nu, "teorētiski" jau nav, bet praksē to tā mēģina izreklamēt.
Un tie 60 ar astīti km ir nobraucami no rīta ātrāk nekā ar automašīnu izstāvot sastrēgumu no Pļavniekiem līdz centram, ir pārbaudīts.

Protams, šis ir tikai viens no mākslīgi izdomātiem iemesliem, lai tik uzsistu cenu.

Protams, cilvēkiem jau prātos arī dzīvo tāda ideja - "ja jau Rīgā ir xx eur/m2, ar ko tad mēs sliktāki", šī jau kā epidēmija sāk panesties ne tikai Bauskā, cenas tādas, ka trieku var ķert skatoties. Iemesls vienkāršs - cilvēki redz lielas cenas, viņi domā, ka tādas ir visur un grib tik pat lielu labumu. Šeit daudziem vienkārši pietrūkst izpratnes par ekonomiku un tirgu. Un, protams, klasiskā latviešu skaudība spēlē arī lomu.
Daudz faktoru ietekmē šo visu.

Kad vairāki pārdevēji sāks tirgot un īrēt par normālām cenām, tad arī šie "kosmonauti" dabūs atgriezties realitātē.

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.17 09:21

Lotis

Liela īres cena veidojas no tā, ka pieprasījums ir lielāks nekā piedāvājums.
Kad Bauskā dzīvokļi būs vairāk nekā tie, kuri vēlas īrēt, tad cena mainīsies. Pagaidām nekā...

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.13 12:06

nezinis

Ja cena neapmierina,tad jāiet sūddzēties uz partijas komiteju,ja vēl nē tad uz Maskavu. Tas vienmēr palīdzēja

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.17 10:38

zinītis

Lai tagad Bauskā pirktu dzīvokli, jābūt mazliet trakam, arī cenas neadekvātas!

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.17 13:43

arī zinītis.

es piekrītu, šobrīd Bauskā pirkt dzīvokli, tiešām, jābūt trakam. Cenas ir fantastiskas, apzinoties faktu, ka daudzi dzīvokļi tiek remontēti pārdošanai, jo nopirkti izsolēs, bet ko tas nozīmē visi zina, tikai sludinaumos, tiek nezin kas piedāvāts, uzliek cenu, tad it kā dod atlaides, jo pircēju tad nav, bet nauda ieguldīta, uzvārīties gribās, muļķi jāķer, bet to muļķu nemaz tik daudz nav, tieši tāpat, kā normālu piedāvājumu nav.

pirms 3 mēnešiem, 2018.01.17 18:05

Pievieno komentāru