Bauskas autoosta

Kāpēc Bauskas auoostā vairs netiek paziņots par autobusu pienākšanu? Mana mamma, vecs cilvēks, nokavēja autobusu, dabūjām braukt pakaļ ar mašīnu. Paņemūnes ceļš nav tas patīkamākais braukšanai lieku reizi.

Visi vainīgi

Pulksteņa nav? Nopērc mammai Jaunajā gadā. Vēl labāk, brauc līdzi.

pirms 12 dienām, 2018.01.09 12:55

Alla

Bija vēl nesen, dispečeri ziņoja, ka pienāks tāds un tāds autobuss...man patika.

pirms 12 dienām, 2018.01.09 15:34

pietura

Ko tavai mammai būtu devusu kāda autobusa pienākšana, viņai laikam gan vajadzēja autobusa atiešanu. Un parasti jau uz atiešanas laiku cilvēks jau arī atrodas pieturā, nevis sēd autoostā, un,izdzīrdot par atiešanu , tikai tad skriet ārā vecam cilvēkam vienalga būs par vēlu.Cik tad nu tā atiešanas platforma Bauskā gan liela, un pietura taču arī ir norādīta.

pirms 12 dienām, 2018.01.09 16:51

Baibai

Atšķirībā no Tevis, Baibiņ, es savai sirmai māmuliņai no Bauskas ik reizi gan braucu pakaļ uz Brunavu, izvadāju aiz rociņas pa tirgu, veikaliem un aptiekām , gan aizvedu mājās un nevienam nežēlojos, ka man šis dubultbrauciens būtu lieks. Vai ari Tava māte to nav pelnījusi ?

pirms 12 dienām, 2018.01.09 17:43

...

Jums gan laikam daudz brīva laika, man darba dienās jābūt darbā.
Ja esi tikko atkratījies no darba pēc smagas dienas un atkal ir jākratās atpakaļ, diez ko jautrs prāts nav. Un mamma nav ne kurla, ne akla, tikai nedaudz ar vecuma izklaidību. Un mēs nedzīvojam blakus, virziens pavisam cits.
Interesanti, ka par to, ka autoostai šādu pakalpojumu jāsniedz neviens te nesaka, bet aprej mani. Laikam autoostā strādājat???!!!

pirms 11 dienām, 2018.01.10 15:59

Baibiņ!

Tu neesi vienīgā, kas " darba dienās ir darbā". Atšķirībā no Tevis , vairums ļaužu tur arī strādā un prot savā brīvajā laikā atlicināt kripatiņu no tā savai māmuļai, kurai ir "vecuma izklaidība " ,lai to pārreiz mēnesī aizvestu uz BAUSKU.

pirms 10 dienām, 2018.01.11 08:16

Acu un ausu ārsts

Tas vēl līdzētu, ja viņa labi dzird un ātri var aizskriet uz pieturu. Tomēr labāk ar brillēm skatīties pulkstenī un lēnām iet uz pieturu.
Bet tai meitai gan nav ko darīt.

pirms 11 dienām, 2018.01.10 13:29

Rūpes

Katram ir gadījies kaut ko nokavēt, arī jauniem cilvēkiem. Bet tāpēc nevaino citus. Baibai laiks atrodās gan, muļķības rakstīt darba laikā. Ar vecuma izklaidību nokavētu jebkurā gadījumā.

pirms 10 dienām, 2018.01.11 13:04

Žēl

Ka mūsu vidū ir tādas baibas kas , aizmirsušas savus pienākumus pret vecākiem, vienmēr un visā vainu meklē citos.

pirms 9 dienām, 2018.01.12 11:35

skumji,bet tā tas ir

Cik daudzus cilvēkus "ar vecuma izklaidību" pec tam meklē pa mežiem un purviem un atrod jau mirušus. Nu nedrīkst cilvēkus ar tādu diagnozi palaist vienus- var izkāpt ne tajā pieturā, iekāpt ne tajā autobusa, aiziet nezin kur.....

pirms 9 dienām, 2018.01.12 14:07

Baibai to nesaprast

Viņai pats galvenais, lai pilsētas centrā būtu riktīgi skaļš bļausteklis, kas pilsētniekus informētu par notikumiem Bauskas autoostas pieturās

pirms 7 dienām, 2018.01.14 12:14

Pievieno komentāru