Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

kad izejam ielās???

Mīļie Baušķinieki, ko darīsim tālāk, solījumi meklēt slimnīcai finansējumu tika doti!?? Cik tad ilgu laiku dosim, jo ja neturpināsim, nekas nenotiks!!!

tauta

Āri man rodas tads iespaids,kā viņi grib vilkt laiku.Un tagad baros ar solijumiem,ka septembra beigas atbrauks Dombrovskis,tipa viņš ir dievs.Pec tam izradisies,kā viņš vares atbraukt tikai oktobrī-novembrī.Mes varam gaidīt TIKAI nedeļu !!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 08:55

Pernonga

Butba gan lidz sim gan tagad galvenajam cinitajam butu jabut domei.
Lidz tiltu akcijai diemzel nakas ipass no viniem nebija. Nozelojami bija tas, ka kads (varda nesauksu) pazinoja, ka vispar neko nav zinajis!Tas nekas ka kolegi tur bija. A tagad jau celi runa par cinisanos-smaga liekuliba.
Sobrid jau japrasa no musu pasu tautas kalpiem, lai ta pastavetu par to mazuminu ko pasi iedzivotaji panaca.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 08:59

atbalstītāja

Tika dots ,laiks 1.nedēlā,kad mums Nākošceturtdien jābūt skaidrībai-t.i.10.septembrī-ja,nē iesi uz ceļiem!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 09:33

Bauska

ieplanosu 10.septembri brivu.

Bet pirms tam jaiesniedz Bauskinieku prasibas publiski Riga valdibai.Veipam ir dota lieliska iespeja paradit savu nostaju.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 10:19

Iedzīvotāja

Paskatīsimies, ko Veipa kungs izdarīs slimnīcas labā! Ja neko nespēs palīdzēt, tad no sava amata ir jāatsakās!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 11:03

Iedzīvotāja

Paskatīsimies, ko Veipa kungs izdarīs slimnīcas labā! Ja neko nespēs palīdzēt, tad no sava amata ir jāatsakās!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 11:04

laba

Nav ko Veipu vainot.Bet Zeltiņu gan.Gribēja speciāli lai slimnīcu slēdz tad pats ar savējiem varētu to privatizēt.Un par tautas nodokļu naudu izremontēto varētu smuku maksas klīniku izveidot.Kāpēc tad negāja kā fileāle zem Jelgavas.Tad jau zustu vadītāja amats un tiesības uz privatizēšanu.Vajag gāst viņu nost.Ja paliks slimnīca tad noteikti citu vadītaju.Viņam nu gan neinteresē cilvēku intereses,bet tikai savs bizness.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 12:10

Bauska

Neviens Veipu nevaino.Ar saviem darbiem vins ir pieradijis,ka ir musu puse.
Svarigi ir iesniegt so vestuli publiski,ar Bauskas iedzivotaju atbalstu. Ja sutis tapat,tad sanaks ka ar musu savaktajiem parakstiem" Pret slimnicas slegsanu",kuri vel tagad klejo nezin kur, un bez kada rezultata.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 12:20

Pernonga

Vainot vinu it ka nav par ko, bet neaktivitati parmest gan var pamatoti.Lidz tam bridim kamer iedzivotaji neparadija ka tas viniem ir svarigi, slimnicas jautajums vinam dienas kartiba butiba nebija.
Bet to var parmest visai domei-kaut ka neviens no viniem ar ipasu aktivitati neizcelas lidz sim.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 13:13

ma x

Zinu,ka Zviedrijas biznesmeni nopirkt slimnica,vel tālu.Pie mums nepalidz

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 13:37

jānis2

Skaidrs jau tas,ka domi jūs vainosiet pie visām likstām,tikai paši nekad ne pie kā neesat vainīgi,nevajadzēja slimnīcu ar visiem ārstiem publiski pirms tam nolikt,nesaprotu,kā cilvēki var būt tādi liekuļi,nebija mūsu slimnīca pati labākā,bet tomēr mūsu.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:04

popkorns

man te liekas,ka viena žurka te prātu jauc,vainu Tu esi avīzes darbiniece,kas cenšas sanaidot baušķeniekus,vai arī kāda izbijusi pašvaldības darbiniece,kas nav tikusi pie šprices,skaidrs arī tas,ka kāds uz tautas rēķina grib izbraukt sveiks un vesels,vajag padomāt,KAM TAS IR IZDEVĪGI!!!

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:12

ervīns

nākošajā tusiņā varētu iekļaut arī ēšanu un kādu dzērienu,jo visu dieniņu nebiju nekā ēdis,stāvot pie tās mājas

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:17

atbildi

Lai Zeltiņš pasaka privatizēs vai neprivatizēs?

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:22

laucinieks

Man jau arī liekas, ka te kaut kas nav tīrs, jo pazīstu daudzus domniekus no vadības un zinu, ka arī viņi ir par slimnīcas palikšanu, vajadzētu jau gan noskaidrot, vai tas tiešām nav kārtējais politiskais pasūtījums lai gāztu domi.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:23

Pernonga

JA zini, tad varbut pastasti ari parejiem-ko tad vini tadu ir tas lietas laba darijusi?

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:28

maxima

Arī man bija tādas aizdomas par mūsu deputātiem,jo tie taču ir mūsu pašu cilvēki ar kuriem mēs diendienā tiekamies un kopā strādājam,daudzi no viņiem ir mūsu kaimiņi un pat draugi,piekrītu laiks nav tas pats vieglākais,bet ja mēs nebūsim ar viņiem,tad kas būs ar mums,kopā jācīnās,jo tikai viņi ir tie kas mūsu sāpi var aiznest tālāk un par mums pastāvēt.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:32

laucinieks

Tev jau Perdonga liekas, ka viss šajā pilsētā notiek pats no sevis,ne jau Rīgas kungi atbrauca un mūsu pilsētu sakopa, mēs to darījām un kāds mūs vadīja, protams ir jau tādi kas tālāk par savu degunu un cita kabatu neredz,es visu mūžu esmu smagi strādājis ne tikai sev, bet ari pilsētai, un ja tu neredzi kas mūsu pilsētā ir mainījies uz labo pusi, tad piedod man, varbūt Tu neesi no Bauskas, tad nevajag šeit gaisu jaukt.

pirms 10 gadiem, 2009.09.04 14:43

Pievieno komentāru