Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Karuseļi pie Rimi

Kam ir izdevīgi šie karuseļi? Kas maksā par elektrību, jo tā tiek patērēta uz urā - pat darbinot karuseli vienam apmeklētājam? Kāpēc tik skaļi jāatskaņo mūzika pilsētas centrā - autortiesības samaksātas?

MURIS

Sākās. No Rīgas jau karuseļus izēda ar tekstu ka apgāna vēsturisko centru un bērniņi skoliņā nevar koncentrēties. Ne tavs rimi ne laukums ne mūzika, nepatīk, trin tālāk

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 17:42

zinātājs

Deputātu kandidātiem

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 19:43

Juris

Nesākās, varbūt nākamreiz, lai darbojās "kvartālos" tuvāk ģimeņu maciņiem:) un raudzīsim-cik tad trīs tālāk....

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 20:13

trinējs

Karuseļi iebrauca Bauskā, ne Bauska pie karuseļiem.

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 22:04

spira

oj, ta jau būs ari smaka!) Tevi nevar laist karuselii,. pieganisi visu rimi apkaartni)) - kas attiecas uz izklaides iekartaam,tiesaam, visas tik veas un nobruzaatas izskataas,., kaadu zobratu tik ieello , un aidaa uz prieksu!!!. kad tik naudiņa nāk!))))

pirms 2 gadiem, 2017.05.31 15:15

Nu gan

Man piemēram patīk,ka Bauskā ir un notiek kaut kas tāds bērniem. Jo varbūt kādam finanses neatļauj aizvest bērnu/bērnus kaut kur citur. Un man bērns labāk aiziet uz karuseliem ,nevis tērē naudu saldumus vai hesburgerā. Un te jau atkal Bauskas neapmierinātību izrāda.... par neko.

pirms 2 gadiem, 2017.05.21 22:05

ja gan

Vai karuseli ir drosi,to neviens nezina.Apmekletaju ir maz un pareizi vecaki dara,ka bernus nelaiz.Aizmirsat,kas notika pirms 20 gadiem,ja neziniet pajautajiet vecvecakiem................................

pirms 2 gadiem, 2017.05.31 10:46

...

Šie paši karuseļi brauc vismaz 20 gadus kā jau iepriekšējā komentārā tika pieminēts- kāda tur var būt drošība. Bet es varu traka palikt no tā, ka bērni katru dienu prasa iet- tad nu vienīgais kur var vest ir gulbīši pie noteikuma ja neceļas augšā, bēbju vilcieniņš un mašīnas- pārējos lielajos ne kāju tuvumā nesperšu. Visa tā plastmasa tik veca, nobružāta, noplukusi izskatās. Labi, ja nomaina kādu zobratu, ieeļļo un aiziet! Fui, nedod Dievs, kaut kas notiks. Vienkārši domājam ar galvu pirms laist.
Es būtu priecīga par karuseļiem, kuri atbrauc uz laiku, bet, ja tās būtu kvalitatīvas.
Es labāk tad ieteiktu iekrāt naudiņu un aizvest uz Tarzānu, baskāju taku vai reizi 3 gados uz Lietuvas delfināriju vai ko tādu.

pirms 2 gadiem, 2017.05.31 13:45

Free Willy

Kategorisks NĒ visādiem delfinārijiem, zooparkiem, cirkiem un visām citām dzīvnieku mocīšanas iestādēm.

pirms 16 dienām, 2019.08.08 17:44

Ule

Mans 11 gadīgais bērns bez atļauja bija aizgājis un paziņoja, ke nekad vairāk neies, jo esot bijis drausmīgi nedroši, licies, ka izvelsies no sēdekļa. Personāls apdzēries!!! Biļetes nenoplēš un neatdod klientam, bet savāc atpakaļ veselas. DroLai man vēl kāds pasaka, ka šitie ir drošie un foršie karuseļi. Un biļetes cena neadekvāta - 3 EUR par vienu atrakciju.

pirms 2 gadiem, 2017.06.07 13:04

Jānis

Karuseļu drošību nosaka pārbaudēs, nevis vai kādam nāk vai nenāk mīziens

pirms 2 gadiem, 2017.06.11 21:20

es

Labāk vajadzētu lielāku uzmanību pievērst bērnu audzināšanai, nevis meklēt problēmas citu darbībā ,un neviens karuseļos aiz ausīm nevelk iekšā, ja kas nepatīk neej karuseļiem tuvumā atradīsies citi kam patīk.

pirms 12 dienām, 2019.08.12 11:50

......

gribētu redzēt kurš , tad pārbauda tos karuseļus katru reizi,kad viņus saliek.Jā varbūt ikgadējas pārbaudes ir,bet liekot kopā arī var kļūdīties.

pirms 2 gadiem, 2017.06.13 11:24

Valērijs

Štempeli tak arī var viltot

pirms 2 gadiem, 2017.06.13 11:44

rika-maizes brika

Kruseli ir bijusi un buus!!!! Nomierinies.

pirms 16 dienām, 2019.08.08 12:52

es

Laikam daži grib lai Bauskā nekas nenotiek,kantrī par skaļu ,karuseļi traucē vienīgi nekas nedzirdas par senās mūzikas koncertiem; tie bvienīgie labi.

pirms 15 dienām, 2019.08.08 21:28

E

Kādam taču vienmēr skauž un šķaudīšana. Katram ir jādzīvo un naudiņa kautka janopelna.

pirms 14 dienām, 2019.08.10 11:24

Pievieno komentāru