Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielākajai daļai «Elektrum» klientu rēķinu pieaugums nepārsniegs 3,5 eiro mēnesī

Vot kampēji! Kas var ieteikt citu. lētāku elektrības pārdevēju ?

Brexi[t]s

Klasiskais variants - izlasīju, neko nesapratu, citi sūdzējās, es arī sūdzēšos.
Nu, ja tev tas patēriņš nav liels, tad tās izmaiņas tev arī nebūs lielas.

Var jau, protams, spēlēties un meklēt citus tirgotājus (piem, tet, baltkom, kam nu tur vēl ir...), bet jēga ta no tā nekāda, jo cenas augs VISIEM. Un ne jau tāpēc, ka visi ir "kampēji", bet gan tāpēc, ka elektroenerģijas biržas cenas aug jau visu šo gadu. Te dažs labs elektroenerģijas tirgotājs ar savu "fiksēto" tarifu tirgo elektrību ar zaudējumiem, pieņemu, ka cenas kāpums šim būs lielāks nekā apspriestais.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 08:06

Brexitam

Redzu, ka Tu izlasīji un neko nesaprati. Jautājums ir par to, kas var ieteikt šobrīd lētāko elektrības tirgotāju. Neviens Tev te neprasa būt par elektrum advokātu.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 09:05

Monopolam nēēē !

Ielāgo ,Brexi[t] !Lielākā kampēja elektroenerģijas tirdznieecībā- Latvenergo monopolstāvoklis ir beidzies !!!

pirms 15 dienām, 2018.11.27 09:32

Brexi[t]s

Nevienu neaizstāvu, pasarg dievs. Tikai aicinu domāt līdzi.
Es tikai saku - ja patēriņš nav liels, tad arī pieaugums nebūs liels.

Kā arī mainīt tirgotāju šobrīd nav gudri, jo visi tie, kas grib iekampt elektroenerģijas tirgus daļu, šobrīd solīs zelta kalnus, jo redz Elektrums teica šo vai to.
Par monopolu runājot - kā TIRGOTĀJAM jau monopolstāvoklis nemaz nav bijis, kopš tirgus ir atvērts, ko var bļaut muļķības. Kā ražotājam, tas ir cits jautājums.

Personīgi, teiktu tā - šobrīd neko mainīt nav vērts, es sagaidītu nākamo gadu, kādus 2-3 mēnešus, apskatītos, ko tad var piedāvāt tie, kas šobrīd par cenu pieaugumu klusē (nu gan jau tet kā reālākais, pat nezinu, kas vēl tur baigi konkurē). Var paņemt kādu pavisam mazo tirgotāju, bet nu tas uz katra paša sirdsapziņas, ar tiem mazajiem visādi var gadīties, ir redzēti, kas piedāvā labu cenu, bet pēc gada savu rūpalu beidz, jo ar tik zemu cenu, lai spētu konkurēt lielajiem, izdzīvot nav īsti reāli ar mazu klientu skaitu. Pats gāju šim procesam cauri :)
P.S. atverot sprk elektroenerģijas tirgotāju reģistru gan nākas secināt. ka lielākā daļa mazo jau ir izslēgti no reģistra, līdz ar to tā izvēle paliek tikai starp dažiem "lielākajiem" tā teikt.

Ir tirgotāju salīdzināšas mājas lapas, vajag googlē tikai pameklēt. Ja jau var BDZ ieklabināt tēmu, tad jau googlē ar mācēs ierakstīt.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 10:48

nunu

Vai Dieviņ, cik Tu Brexit gudrs ! Aš pa vīlēm nāk ārā, ka Tu aizstāvi elektrum. Cilvēks pajautāja kurš var ieteikt lētāku pārdevēju , a Tu te mētā visvisvis informētāko, tālredzīgāko, mārketingā sajēdzošako cilvi un uzskati , ka Tavējais viedoklis par piegādātāja maiņu vai nemaiņu ir vienīgais pareizais. Gaidi vien trīs mēnešus, es šajā laikā pēc pašiem pieticīgākajiem aprēķiniem būšu ieekonomējis vismaz padsmit eirīšus, kas ir gana laba naudiņa. Tici man . arī lauku ļaudis prot gan guglēt, gan rēķināt un katram ir tiesības izvēlēties savu variantu un tavai augstprātībai, lietojot izteicienu "ieklabināt tēmu" nav pamata, jo tas skan visai prasti.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 11:34

-> nunu

"padsmit eirīšus" pa pāris mēnešiem? AŠ smieklīgi. Bet nu droši, mēģini - mēģināts jau nav zaudēts.

A par Brexitu, cilvēks izsaka savu, jāsaka pietiekami pamatotu, viedokli, a visi citi tik pļūta, jo katrs jau pats gudrāks :D

pirms 15 dienām, 2018.11.27 11:43

Brexi[t]s

Elektrums šmelektrums, kur es jums te kādu aizstāvu?
Bet nu ok, ja nepatīk mans viedoklis, tad neko, meklējiet sev tīkamāku.

Vienkārši rakstu kā cilvēks ar pieredzi elektroenerģijas tirdzniecībā, kad atvēra tirgu, tad arī man bija uzņēmums, kas ar to nodarbojās, bet nu.. acīmredzot visu gudrajiem jau citu palīdzība nav vajadzīga. Tad nafig bija vispār tēma jātaisa, ja negrib viedokļus redzēt? :)

Slēdzaties, pārsledzaties kur vēlaties, man tak vienalga. Tikai tad, kad visi pacels cenas, it īpaši tie, kas šobrīd zaudē uz fiksētajiem tarifiem, tad atceraties, ka es jūs aicināju aizdomāties.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 11:51

Vidusmēra pensis->->->-> nunu

Tev padsmit eirīši šķiet smieklīga summa, bet reizēm, it īpaši ziemas mēnešos man tas ir nedēļas iztikas minimums

pirms 15 dienām, 2018.11.27 12:16

pensis

nunu ir breksita roklaiža

pirms 3 dienām, 2018.12.09 22:09

resnā Berta

Zinu, zinu ! No atpazīstamākajiem pakalpojumu sniedzējiem Lattelekom šobrīd pārdod lētāk un tur es arī aizgāju. Gada ieguvuma prognoze ap 36 EUR, zaudējumi nekādi, jo fiksētās kw/h cena šamiem salīdzinājumā ar elektrum par pusotru eirocentu mazāka. Līguma laušanas gadījumā sods nav paredzēts, tāpēc es ne ar ko neriskēju un izvēlos sev izdevīgāko.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 09:12

resnā Berta

Pati tādā krāsā, kur ir Tavas šī nika autortiesības ?

pirms 15 dienām, 2018.11.27 09:43

Lielais Ludis

Eu, Jūs vecenes, neplēšaties savu niku dēļ, runājiet par tēmu !

pirms 15 dienām, 2018.11.27 09:46

Tikai nelej (replika brexitam )

Biržas cenas ir svārstīgas, nemuļķo tautu , šodien viena , rīt cita, nemaz nerunājot par diennakts stundām

pirms 15 dienām, 2018.11.27 10:00

Leju

Svārstīgas ta svārstīgas, a kopējo tendenci esi skatījies? Visu gadu iet uz augšu.
Un ko tas nozīmē? Ka visiem cenas celsies.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 10:35

bija laiki...

līdz pat gadsimtu mijai Latvenergo pietika ar nieka 4 santīmiem par 1kWh, neskatoties pat uz 3 miljonu zādzību un afērām ar Daugavas krastu nostiprināšanu un TEC rekonstrukcijām. Līdz pie varas nāca gudrie, kas aptvēra, ka pakalpojumam no kura nav iespējams atteikties, nodokli var celt līdz bezgalībai, jo valsts maizes ēdāju ar tūkstošos mērāmām algām kļūst arvien vairāk.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 10:06

klača

Jā , jā arī zāle bija zaļāka, saule spožāka un vasaras bija kā vasaras, bet ziemas kā ziemas

pirms 7 dienām, 2018.12.05 21:35

rēka

Nepļāpā niekus !

pirms 17 stundām, 2018.12.11 22:59

Vienkārši Brexis

Es piekritīšu Brexitam, vajag tikai saprast, ko viņš ir domājis - nevajag nekur skriet.
Es arī, kad izlasīju ziņas domāju, ka jāskrien mainīt, bet reāli šobrīd salīdzinot cenas, man ietaupījums sanāk 23 centi mēnesī... Kas pagaidām man ir dziļi vienalga. Nākamgad, kad cenas cels visi (jo biržas cenu pieaugums to liks darīt visiem..), tad arī skatīšos. Iespējams būs vien jāiet pie ne-latvju tirgotājiem, tas Aeon piedāvājums pagaidām izskatās OK.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 10:57

bet,

ja nākamgad atkal "grēku plūdi" un valstij pietiek ar hidrostacijās saražoto enerģiju? Tiesa gan, to vispirms jāizlaiž caur biržu, jo tieši no HESa tai smieklīgi maza cena....

pirms 15 dienām, 2018.11.27 15:21

Tieši tā

HES cena ir nakaunīgi maza

pirms 8 dienām, 2018.12.04 18:31

Vē'js

Ja salīdzinājumā ar AŠ vējagrābšļiem tā patiešām ir maza

pirms 8 dienām, 2018.12.04 18:32

reku

gobzis sola šmiem vējabrāļiem no AŠ blices skābekli piegriezt

pirms 7 dienām, 2018.12.05 18:22

Brexi !

Vai Tu konkrētu piedāvājumu 2019 gadam no piegādatāja esi saņēmis ? Ja nē, tad tā ir tukša muldēšana un teikši tā - dzīvosim , redzēsim kam celsies un kam nē.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 11:39

Taimiņš

Būtu interesanti, ja viņš saņemtu piedāvājumu no piegādātja, ņemot vērā, ka piegādātājs ir Sadales Tīkls, kas pats par sevi neko netirgo..

pirms 15 dienām, 2018.11.27 11:55

Mirttante

Taimiņ nepiesienies pie vārdiem , ar piegādātāju tiek saprasts elektroenerģijas tirgonis

pirms 15 dienām, 2018.11.27 12:12

Figvamelektrum

"Lattelecom" elektroenerģijas zīmola "tet" vadītājs Artūrs Pielēns-Pelēns aģentūrai LETA uz jautājumu, vai uzņēmuma klientiem nākamgad pieaugs elektroenerģijas cenas, atbildēja, ka pašreiz teju visi jeb 92% "tet" klientu ir izvēlējušies kādu no biržas elektrības cenai piesaistītajiem tarifiem - tie paredz, ka klients par mēnesī iztērēto elektrību maksā atbilstoši elektroenerģijas biržas cenām. Savukārt fiksētais pakalpojums 2019. gadā saglabās tādu pašu cenu kā pašreiz - 51 eiro par megavatstundu (MWh) bez PVN, kas ir 0,051 eiro par kWh.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 17:29

Ilze

Vai kāds vēl tic LATTELECOM solījumiem? Cik viņi cilvēkus jau piečakarējuši ar interneta un TV tarifiem?

pirms 15 dienām, 2018.11.27 19:37

Flegma

Būsim paskatīties, Ilzīt! Piečakarēs, meklēsim citu pārdevēju, .... brīvais tirgus, saproties...

pirms 15 dienām, 2018.11.27 19:46

tet-a-tet

Hmm, jocīgs solījums no tet puses, jo cik zināms, tad viņi jau zaudē uz fiksētajiem tarifiem. Bet nu, ņemot vērā, ka 92% ir pieslēgušies pie ne-fiksētajiem, tad jau var arī no tiem 8% vākt zaudējumus uz kopējā labuma fona. Tagad škrobe, ka nepieslēdzu fiksēto, kad bija iespēja..

Katrā ziņā, dzirdēju, ka tante tirgū teica, ka Geton energy un vēl kaut kāds ārzemju tirgotājs plāno aktīvāk iesaistīties tirgū, es laikam pievērsīšu uzmanību ko tad viņi spēs piedāvāt 2019. un gan jau Baltcoms ar iedos kādu labu plānu, tiem tak ar gribās pakonkurēt.

pirms 14 dienām, 2018.11.28 10:36

bagāts viņš , bet mīkstu sirdi...

2018. gada pirmajā pusgadā Latvenergo koncerna ieņēmumi ir 450,2 miljoni eiro, kas ir par 6 % mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn.

Savukārt koncerna peļņa pirms procentiem, nodokļiem un amortizācijas (EBITDA) ir 187,5 miljoni eiro, kas ir par 12 % mazāk nekā pagājušajā gadā.

pirms 15 dienām, 2018.11.27 20:29

jā gan

Par maz ierausts, tapēc arī tarifi jāpalielina

pirms 14 dienām, 2018.11.28 07:00

Ķirbaksalas bebrs

Šitos rīkļurāvējus vajadzētu boikotēt

pirms 14 dienām, 2018.11.28 18:43

kriksis

A ko,Raudi, vai Geji nau ciuvēki ?

pirms 13 dienām, 2018.11.29 13:00

p0k3m0n5

CiUēciņi, nAu nAu - gotta catch em all.

pirms 13 dienām, 2018.11.29 14:43

Cenkāpis

Reāli skatoties - cenas kāps visiem. Agrāk vai vēlāk, bet kāps. Ja vien nepaspēji paņemt fiksēto tarifu, kas strādā arī 2019. gadā.
Ņemot vērā, ka tur skaitīt tos centus, vai pāris desmitus eur gada griezumā nav nekāda jēga, es labāk palieku pie kampējiem. Jā, negribās jau viņiem to piķi dot, jo visa peļņa iet valstij dividendēs un tālāk jau velns sazin kur, BET, ja nu gadījumā notiek kaut kādi mēsli, tad vismaz zinās, ka uzņēmumam ir valsts atbalsts. Skan laikam diez gan paranoiski, bet man drošāk ap sirdi, ka nepalikšu bez strāvas.

pirms 13 dienām, 2018.11.29 14:50

Kā teica Flegma

Būsim paskatīties, kam kāps, kam kritīs, bet ticēt visādiem caurkritušiem elektrības tirgoņiem kā Brexi[t]s noteikti nevajadzētu. Pirksim lētāk un dzīvosim labāk !!!

pirms 13 dienām, 2018.11.29 17:32

Ne Brexi[t]s, bet tuvu tam

Jā, interesanti - "paskatīsies" "ne visiem kāps" utt.
Smieklīgi.

Teiksim tā, rēķini lielāki nepaliks tikai tiem, kam ir fiksētie līgumi jau noslēgti uz 2019. Visi citi tarifi ir saistīti ar biržas cenu. Biržas cena kāpj visiem, līdz ar to arī rēķini (nu, ja patēriņš tāds pats) būs lielāki visiem. Mahinēt kaut ko, mainīt tirgotājus, lai ietaupītu centus, vai pa visu gadu kādus pāris eur - galīgi neredzu tam jēgu, ja viens kāds no tirgotājiem nebūs tik ļoti izmisis, ka būs ar mieru tirgoties ar zaudējumiem.

Bet nu, uz priekšu, tas katra paša ziņā, tāpēc jau to tirgu atvēra!
Atbildot tieši autorei - elektroenergija.lv vai energija24.lv - šeit var salīdzināt cenas starp tirgoņiem. Tiesa 2019. provizoriskās cenas visticamāk nekur neredzēt.

Starp citu, lūk var palasīt - https://mcliepa.lv/no-2019-gada-janvara-pieaugs-elektroenergijas-cena-aptuveni-par-33/
https://sputniknewslv.com/economy/20181123/10106984/Baltija-augs-elektroenergijas-cenas-lidz-2025.html

pirms 12 dienām, 2018.11.30 13:07

Tam , kurš tuvu Ne Brexi[t]s

Iespārda Tavs teksts " Mahinēt kaut ko, mainīt tirgotājus... " Tu vispār sajēdz, ko nozīmē vārds "mahinēt ?

pirms 10 dienām, 2018.12.02 08:23

Rekur

Nedaudz zemāk TEZAURS visu smuki pateica - tagad pasaki, vai tur šis vārds bija nepareizā kontekstā?
"Iespārda" (tev 12?) šādi šauro pierīšu indivīdi :)

pirms 9 dienām, 2018.12.03 13:59

Šekur

Paskaties spogulī "platpieri "! Brexita tekstā vārdam " mahinēt " nu nekādā nozīmē nav vietas . Izvēlēties lētāko, mainīt pārdevējus ar mērķi - nopirkt lētāku enerģiju ir tirgū pieņemts paņēmiens. Kur Tu , ūbergudrīti, saskati viltu ?????

pirms 9 dienām, 2018.12.03 18:18

Neiespringsti !

Ēlektrum ( Brexi[t]s & Co ) ar putām uz lūpām tieši vai netieši aizstāv savas pozīcijas .

pirms 8 dienām, 2018.12.04 09:13

Čangals

Ai tak jūs, šaurie un platie. Abiem jums taisnība. "Mahinēt" jau kā vārds latviešu valodā vispār nepastāv, tas ir ievazājies kā žargons, līdz ar to tam ir tik daudz skaidrojumu, cik ir cilvēku. Cits tas ar to saprot kaut ko viltīgu, vai sliktu, citam tas vienkārši ir darbību kopums (parasti viņa uzskatā nevajadzīgu darbību), citam tas vienkārši nozīmē "plānot" (skat. google, tur žargonu skaidrojumu daudz un dikti), tā kā jūs te cīnaties katrs par savu patiesību, kaut taisnība, vismaz teorētiski, ir abiem.

pirms 8 dienām, 2018.12.04 09:22

Ne Brexi[t]s, bet tuvu tam

-> Neiespringsti

Es vispār esmu tet klients, Elektrum pat kā variantu neizskatu. Es tikai mēģinu pateikt, ka visur kāps tās cenas, bet acīmredzot katrs pats zin labāk.

pirms 8 dienām, 2018.12.04 09:26

Tas ir zirgam skaidrs

Čangaļam: taisnība, nāburg , vienmēr meklējama kkur pa vidam;
Ne Brexi[t]s, bet tuvu tam: Tavs neveiklais mēģinājums pateikt vispārzināmu patiesību aplūkojamās tēmas kontekstā velk uz Elektrum advokāta pozīciju virzienu .

pirms 8 dienām, 2018.12.04 09:45

TEZAURS

Mahinācija ir: Viltīgs paņēmiens, viltīga rīcība (kāda mērķa sasniegšanai); arī blēdība

pirms 10 dienām, 2018.12.02 08:24

Proletārietis

Pret to mēs arī cīnāmies

pirms 8 dienām, 2018.12.04 16:12

resnā Berta

B......d kapēc jonozog mans niks. Izdomā kautko citu

pirms 5 dienām, 2018.12.07 16:14

Bertai

Kā Tev neveicās !

pirms 3 dienām, 2018.12.09 18:14

Žora

Berta paliek veca