Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LĪGO JĀŅU PASĀKUMS BAUSKĀ

Latvijas Radio 2 arī šogad turpina tradīciju organizēt Latvijā vērienīgākos Līgo svētkus, aicinot tautu uz kopīgu Līgo svētku svinēšanu.
Muzikālajā Līgo nakts šovā kā trejdeviņu ziedu Jāņu vainagā savīsies mūsu tautas senās dziedāšanas un aplīgošanas tradīcijas ar mūsdienu latviešu populārās mūzikas labākajām pērlēm, vienuviet pulcējot Latvijas dažādu stilu mūziķus no visiem Latvijas novadiem, jautri izdzīvojot Jāņu tradīcijas un rituālus, un kopīgi ar apmeklētājiem vienojoties kopīgā svētku svinēšanā un muzicēšanā.
Par krāšņā pasākuma norises vietu šogad izvēlēta Bauska – Pilskalna estrāde.
Koncertā piedalīsies:
INGUS PĒTERSONS
SUITU SIEVAS
LIENE ŠOMASE
DZIGA
JĀNIS UN ATIS AUZĀNI
GRODI
OLGA RAJECKA
NIKOLAJS PUZIKOVS
ILŽA
DAINIS SKUTELIS
KOKLE
ANMARY
ANDRIS BALTACIS
EVIJA SLOKA
NILS ĪLE
RAIMONDS TIGULS
RIČI un čigānu ansamblis DZHESKI GLOSS
Koncertā skanēs jau pazīstamas un populāras dažādu žanru dziesmas,
kuras, pateicoties apvienotajiem mūziķu sastāviem, iegūs jaunu skanējumu,
bet dziesmu enerģētiskais spēks dos auglību, spēku un svētību katram Latvijas novadam.
Koncertā piedalīsies arī mūziķu grupa KRISTAPA KRIEVKALNA un KRISTĪNES KĀRKLAS PURIŅAS vadībā,
BAUSKAS NOVADA APVIENOTAIS KORIS un PAŠDARBĪBAS KOLEKTĪVI.
Pēc koncerta lustīgā Līgo nakts ballē līdz rīta gaismai uz dejām aicinās:
BALTIE LĀČI
INGUS PĒTERSONS AR GRUPU
MUSIQQ
un LATVIJAS RADIO 2 DJ AIVIS
Novadu tematika valdīs ne vien uz skatuves, bet arī pasākuma apmeklētājiem plašā izvēlē būs iespēja nobaudīt
dažādu novadu ēdienus un protams, Bauskas alu.
Visiem Jāņiem un Līgām ieeja pasākumā būs bez maksas.

Pasākumu organizē „Izklaides producentu apvienība 7”.

J.

Atbildiet precīzi , vai sulu un pīrāgus var ņemt līdzi?Paldies!

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 13:16

Petuhs

pajautā šeit tas ir organizātora pasts!!!

aigars@ipa7.lv

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 14:52

qwerks

Vai tad nu tagad mēs katrs sūtīsim viņiem e-pastus ar vienu un to pašu jautājumu. Es domāju, ka tas daudzus varētu interesēt, tādēļ to viņu viedokli varēja nopublicēt.

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 15:17

sviestmaize

Domāju,ka .uju,jo šie nav svētki svētku pēc,bet gan iespēja daļai uzņēmīgu ļautiņu nopelnīt kādu rubli!

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 19:20

...

NEKO neļaus ienest.NE ēdamo,NE(kur nu vēl!)dzeramo.Biznesmeņi jeb pietuvinātie arī grib reālo piķi saraut.Tā ka ieiesiet tur tik ar pilnām...kabatām naudas,lai to atdotu par nežēlīgi dārgām desiņām un alu.
Esmu bijusi gan "Jāņi dzied Valmierā",gan "Aizkrauklē"-nekur šitādas ņirgāšanās nebija.

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 20:00

Petuhs

Tu tā runā itkā esi pabijusi nākotnē un apmeklēji šo pasākumu kur par tevi ņirgājās!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.13 23:02

Rafs

Vai tad tā nav ņirgāšanās -kā koncentrācijas nometnē ar suņiem apsargā -un kāds gabals viņiem nokristu ,ja pāris desmit jauniešu bez maksas ielīstu?

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 06:03

Petuhs

Arī tu tur biji jau, laikam esmu nokavējis!!!

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 06:34

līgotājs

Jā 4 gabaliņi šašlika pa 5ls un 0.5 bundžiņa ar alu pa 2ls.. Un vēl pilns ar jauniešiem, kuri ielīduši bez maksas vai caur paziņām ar VIP karti :D

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 06:35

losis

Nežēlīgās cenas pasākumos bufetēs parasti ir no tā,ka tirgojas ne VIETĒJIE,tur tikai un vienīgi ir vainīgi paši pasākuma organizētāji!
P.S
Protams tādos pasākumos cenas ir nedaudz lielākas,bet ne tik,kā iepriekš bija minēts.

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 08:14

Vinjsh

Kapeec man buutu jaamaksaa un tev buutu jaalien bez maksas? Tu ar kaut ko labaaks esi vai kaa? Jociiga tev chaliit logjika...

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 11:54

Rafs

Tu kā žīds -es -man vēlreiz man ,pilnīgi aptrakuši naudu ,naudu, naudu -es jau gadus 30 uz tādām atrakcijām neeju ,viekārši žēl tās jaunās paaudzes -totāls bezdarbs ,kultūra par naudu -pat ***ties aizejot vēl pievienotā vērtība jāmaksā!

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 12:53

Svinam jau 21. -ajā !

Pie kājas un tās vietas,no kuras viņas sākas, man tas stulbais Līgo tingeltangelis !
Aicinu to ignorēt un vasaras saulgriežus pie dabas krūts ar pilnām somām ēdamā un dzeramā ģimenes un draugu lokā nosvinēt īstajā dienā - 21.jūnijā pēc senlatviešu tradīcijām. Bez tautas apspiedēju un reliģisko jampampiņu ieviestām izdarībām 23.jūnijā.

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 13:05

Baušķiem

Uzaicinu uz Rīgu, biļetes nav, ienest var ko grib un cept desas var pats, apstākļi tādi paši, skatuve upe un pussabrukuse pils

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 18:51

visi

Pilnīgi piekrītam, pie velna to plaģiātu radio balagānu, lai tas paliek Paulam kopā ar šlāgerpajoliņiem.

pirms 6 gadiem, 2012.06.14 22:30

organizatori

Pasākuma apmeklētājiem plašā izvēlē būs iespēja nobaudīt visdažādākos nacionālos ēdienus, uzkodas, kārumus, alu un bezalkoholiskos dzērienus. Līdz ar to būtu jāņem vērā, ka līgotājiem ieeja pasākumā ar līdzpaņemtiem ēdieniem un dzērieniem netiks atļauta.

Uz šo koncertu attiecināmi publisko pasākumu noteikumi un ierobežojumi, kas nav nekas jauns un apmeklētājiem lasāmi arī uz ieejas biļetes.

Nedrīkstēs ienest:
• jebkura veida alkoholiskos dzērienus;
• stikla traukus(pudeles u.tml.);
• iepirkumu maisiņus vai piknika grozus ar ēdieniem;
• narkotikas un apreibinošās vielas

Drīkstēs ienest:
• 0,5 l bezalkoholiskā dzēriena(NE stikla iepakojumā);
• nelielu daudzumu mājās ceptus pīrāgus vai mājās sietu sieru;
• ēdienu vai dzērienu maziem bērniem

Lūgums būt saprotošiem un ņemt vērā, ka šie nav organizatoru untumi, bet lielu pasākumu organizācijas nepieciešamība.
Lai labs noskaņojums un jauka līgošana! :)

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 09:29

!!!!!!!

ka šie nav organizatoru untumi, bet lielu
////////////////////////////
Alkatību saslimušo ,no pirksta izzīstie noteikumi -lai sasniegtu augstāku tautas noslaukumu!
PALDIES BAUSKAS DOMEI PAR IZCŪKOTO SVĒTKU NOSKAŅU ,cik tad diez spekulanti iesmērēja ,lai aizklapētu līgovietu!
Noželojami un pretīgi.

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 11:10

to !!!!

Sēdi nožēlojami un pretīgi mājās un beidz ņaudēt! Nepatīk, tad ne viens tevi tur negaida!

pirms 4 mēnešiem, 2018.06.10 20:14

Dusmīgs

Paldies, bet šoreiz - NĒ !!! Dārgas biļetes visai ģimenei, dārga ēdināšana uz vietas, nožēlojama tualete ar kilometru garu rindu un plus vēl apdzērušos tīņu bari ... Brrr - NĒ vēlreiz. Lai tie autortiesību upuri un rijīgie komersanti iet bekot ...

pirms 6 gadiem, 2012.06.15 11:52

Pievieno komentāru