Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mācītājs & Meteņi

Ari es nepiekritu R Otomera paustajam viedoklim par Meteņiem. Laikam mes paši vel isti nezinam senču tradicijas un ritualus, ka tik naski nosodam visu sen jau zinaamo. Nedzivojam tak mucaa, un berniem jazina ari sis lietinas. ka nekaa 21. gadsimts, un ko tames te runajam par demografiju, un pieaugumu, ja vecaki ar berniem par to nerunaas, tad jau kaa padomijas laikaa ari dzivosim, ar slavenaa vadoņa bildi pie sienas un un triecienpiecgades plaanu!? Un veel- ja mes apspriezam burkaanu un sipolus, tad ari nave ar izskapti paar plecu butu jāķidā, jo redz taa varot uzdzit depresiju un fobiju musu laikmetaa, baznica gan saka ka tas japienem kaa passaprotama realitate, tad kur te problema ar burkaniem un sipoliem!?))Ta jau mes varam aizrunaties par nezin ko , liidz absurdam. Berni paši sapratiis , kas ir kas un atradiis pareizo ceļu, sodienas laikmetaa vini daudz gudraaki jau par mums pašiem, ar iesiikstejušiem uzskatiem.

Dzērve

Vecumnieku mācītājs ir radikāls un noniecina latviešu vēsturi. Ne viņš, ne viņa sieva, kas dzied ka stabule šim līdz, nav nopelnījuši ne santīma. Viņi ir diedelnieki, kas tikai lūdz, lūdz un lūdz. Paši ir par slinkiem vai glupiem, lai nopelnītu. Tas ir pretīgi, ja dievkalpojumā lūdz draudzei samesties ziemas riepām.

pirms 14 dienām, 2019.03.06 21:03

dzērvīt

Vai tu savā prātiņā tā arī neesi sapratusi, ka būt mācītājam nav sabiedriskais darbs, ka tas ir mācītāja darbs un ar to viņš pelna tos santīmus, ka tāpēc vīņam nav jāiet mēslus mēzt? Nu neej uz to dievkalpojumu un neklausies , arī koncerts klubā tev nebūs par velti. UN ko tu zini par latviešu vēsturi?

pirms 13 dienām, 2019.03.07 16:45

dabiski

pēc kastrācijas lielākā daļa runču aptaukojas....

pirms 13 dienām, 2019.03.07 17:02

minn

njaa , macitaja k-gs , vismaz pec bildes , izskatas pa jaunu, lai mums vel te macitu tik gudri sakramentu. un ja taa padomaa, visi mes eam mirstigi, kaisligi, un parasti cilveki ar parastaam vajadzibaam un lietaam. Arii mācītāji.

pirms 14 dienām, 2019.03.06 22:28

sara

Ak, vai! Vieni mācītāji it kā esot par jaunu, lai publiski paustu baznīcas un savu viedokli! Savukārt - citi - pārāk veci, jo ciešot no demences un nesaprotot, ko runā! Tā nav mana fantāzija, bet reālās dzīves novērojumi. Ko tad mēs īsti gribam? Ieprogrammētu robotu, kas diendienā atkārtotu visiem patīkamus, neko neizsakošus tekstus? Žēl, ka nespējam bez naida un agresijas iesaistīties atšķirīgu domu apmaiņā!

pirms 13 dienām, 2019.03.07 19:44

patiesi

Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik skumji. Mācītājs raksta, ka "negrib aizliegt svinēt Meteņus". Tātad uzskata, ka principā viņam būtu tiesības kaut ko tādu darīt. Jau tas vien šķiet dīvaini. Esot jāpārdomā svētku formāts. Nevaru iedomāties, ka kāds ateists rosinātu pārdomāt baznīcas rituālus. Manuprāt, ir tikai dabiski, ka mācītājam var nepatikt pagāniski rituāli, taču tas nenozīmē, ka no tiem būtu jāatsakās vai jāmaina to formāts. Uztraukties par kartupeļiem un burkāniem mūsu laikos, kad daudz rupjākās formās dažādas ar dzimumattiecībām saistītas lietas redzamas TV, internetā un uz teātru skatuvēm, kur tās vēro simtiem reižu vairāk cilvēku kā uz Vecumnieku galvenās ielas, izskatās liekulīgi. Vispār, šis šķiet gadījums, kad kritika rada pretēju efektu. Ir aizdomas, ka kartupeļi un burkāni tiktu aizmirsti nākamajā dienā, ja mācītājs nebūtu izvērsis šo diskusiju.

pirms 20 stundām, 2019.03.19 19:35

dons

Mācītāja kungs būtu labāk paskatijies ko rāda televīzijās (es nemaz nepieminu internetu). Ko tad par to nešausminās un neraksta laikrakstam. Kā jau bija pieminēts avīzītē, gandrīz katrā filmā ir seksa ainas, kuras mierīgi bērni var redzēt. Turklāt ne tikai rietumu bet arī Krievijas un Ukrainas filmās.

pirms 2 stundām, 2019.03.20 13:41

Pievieno komentāru