Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu RIMI kļuvis nabagāks

Atlaides -10 procenti vairs tikai trešdienās! Taisām mākslīgas rindas vai būs īpaša prece tieši pensionāriem?... Bija pirmdienā, otrdienā un trešdienā. Daudzi to nezināja un bija spiesti kaut ko neiegādāties, lai pietiktu nauda pirkumam.

Osvalds

Paga, tagad, lūdzu, vēlreiz un saprotamāk - kas par vainu?

pirms 15 dienām, 2019.03.05 14:04

tiraanija

es ieperkos tikai un vienigi maximaa. par parejaam bodeem nemaku teikti. un , ja es buutu veel jaunaka, ta tikai un vienigi - ietu stradaat maximaa. Mani pilnibaa apmierina šis veikalu tiikls. Veiksmi parejiem!))

pirms 15 dienām, 2019.03.05 17:45

jaha

mhm, laikam rūdīts organisms, jo reāli gaļas produkti VECI

pirms 15 dienām, 2019.03.05 19:45

Tiešām

Palikusi vienīgi trešdiena priekš pensionāru atlaidēm. Mēdzu šo pakalpojumu izmantot. Pensionāri laikam kļuvuši stipri mazāk un nav vērts lieki tērēties... Interesanti kāds tam iemesls?

pirms 15 dienām, 2019.03.05 20:45

Augusts

Laucinieki Latvijā ne ko nedara, tikai zog, tapēc cenas veikalā augstas.

pirms 6 dienām, 2019.03.14 12:06

ASDFGHJKHGF

Es gandrīz apgāzos vakar ieejot Āgenskalna Mini Rimi. Cenas kā Sky.
Rimi galīgi nedomā ar galvu - Supernetto bija lēti, daudz cilvēku bija, a kas tagad tur iepērkas? Gan jau Bauskas bijušā Supernetto - Mini Rimi tas pats. Rimi attīstības direktors vai kas tur galīgi saspiedis galvu. Nu nekas, atnāks Lidl un izpogās.

pirms 6 dienām, 2019.03.14 14:32

Gurķis

Lidl atnāks vēl kad tikai.. un kur? Pļavniekos?
Turklāt arī Lidls nelaidīs garām iespēju uzvārīties un cenas nebūs TIK zemas. Nedaudz jau būs, ne tik ļoti, kā te visi ir sadomājušies.

Bet jā, kopumā vēl viens konkurents noderētu, jo tad arī Rimi un Maxima būtu spiesti nedaudz nomest cenu. Ka tik nesanāk kā Prismai.

pirms 6 dienām, 2019.03.14 14:51

Pievieno komentāru