Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nekartiba Bauska

Bauskā notika nedēļas garumā pilsētas svētki, kā ari ligošnas pasakums pilskalnā ar LNT. Jautajums tads- kas atbildigs, ja 4 dienas pirms Ligo svetkiemtia nopļauta zāle centrā( pie bijušā veikala Bitite) un vel 25. datumā sažuvusī zāle nebij savākta? Ciemiņi brauca pie mums un ikdienas kadas plusmas ekskursantu brauc cauri musu pilsetai- viņi tak visu to redz, kads priekštats viņiem rodas!? Pagajušo gadu tika izpļauta upmala pie Mēmeles tilta, bet šogad ir aizaugušas ar zāli un krūmiem pat Vides servisa notekūdeņu akas. Kas par to visu ir atbildigs, un vai pa tiesi mums Bausķā trūkst īstena Saimnieka??? Lūgums cienijamai Bauskas Dzivei šo lietu noskaidrot! Paldies.

Annikai

Vajag noskaidrot nesakoptiem gabaliem īpašniekus. Pašvaldības poliči gan solīja, ka sodīs par nesakoptiem īpašumiem. Diez cik ir sastādīti protokoli ?

pirms 26 dienām, 2019.06.28 14:05

.?

Ko ta neaizgāji sagrābt?

pirms 25 dienām, 2019.06.28 23:19

saule

Bitīte ir privāts objekts!!! Kāds sakars Vides servisam???
Vides servisam ir notekūdeņu akas?

pirms 23 dienām, 2019.07.01 13:30

Sveiciens ceļa apsaimniekotājam!

Uz Mežotni braucot,joprojām gandrīz visa ceļmala ''jāņuzālēs''! Uz pieturvietām vispār kauns skatīties!

pirms 26 dienām, 2019.06.28 15:15

Annikai

Tad jau varējat savākt to zāli, ja jau jums maisa, tas jau nau vienīgais ipašums pa ko cepties.

pirms 26 dienām, 2019.06.28 15:16

Annika

jaa, tas nav vienigais ipasums, taadu muuspusee ir daudz, bet- šis tieši atrodas centraa, visu acu priekšaa, un- sažuvusii zaale todien burtiski uz ietves meetaajaas, ko tad mums vajadzees tai laukumaa govis vai aitas palaist1? tas vienkaarši paraada nesaimnieciskumu. un , protams, man šii zale nav jagraabj, es noraadu uz nekartibaam, un ir instances, kam ar to janodarbojas, jo, aldziņu jau mums visiem patiik saņemt!))

pirms 25 dienām, 2019.06.29 00:57

to Annikai

Pilnīgi pareizi, nav mums tā zāle jāvāc. No mums visiem Vides serviss naudu plēš ne pa jokam par katru nieku. Un lai paši arī strādā.

pirms 24 dienām, 2019.06.29 16:46

Annika

Vai tu skaidri zini, ka teritorija pie Bitītes pieder pilsētai un tā jākopj Vides servisam? Pirms uz kādu konkrēti rādīt ar pirkstu , varbūt vajag tomēr noskaidrot.Tu saki, ka tev tas nav jādara, tad kāpēc kāda privāta teritorija būtu jākopj Vides servisam? Kur ir loģika?

pirms 23 dienām, 2019.06.30 18:31

Harijs

Laikam tālāk par Bausku neesat bijuši!!!
Bauska ir viena no sakoptākajām pilsētām valstī!

pirms 23 dienām, 2019.07.01 13:35

eu,Hari,

tu no Bardžūniem?

pirms 23 dienām, 2019.07.01 15:46

vari

no - Sūnu ciema es!

pirms 22 dienām, 2019.07.01 16:12

eu,Hari,

Kāpēc tiek pieminēti Bardžūni?
Pieņemsim, ka Tev hormonu vētras, tāpēc vērojamas garastāvokļa svārstības, varbūt vainojams izbijušais karstums

pirms 22 dienām, 2019.07.01 17:47

Romka

Kad krievu božņīca beigs traucēt mieru brīvdienās. Tie božņīcas zvani vienreiz jāaizver.

pirms 22 dienām, 2019.07.01 21:48

???

Disenes Pilskalnā līdz rīta gaismas tevi netraucē, bet baznīcas zvani 9. no rīta ir pa skaļu? Kāds tu maigs, palaidnieks.....

pirms 21 dienām, 2019.07.02 17:34

romkam

Ne tu to baznīcu taisīji, ne tu viņu regulēsi.

pirms 22 dienām, 2019.07.02 10:03

LILI

Mani gan netraucē ne baznīcas zvani ne disenes pilskalnā,Kaut gan es dzīvoji starp baznīcu un pilskalnu.

pirms 13 dienām, 2019.07.11 08:20

LULU

Nu baznīcas zvani skan tikai pāris minūtes, turklāt tie jau tik pierasti, ka netraucē vispār.
Ko gan nevarētu teikt par disenēm līdz 04:00 ...

Un dzīvoju tai pat rajonā.

pirms 13 dienām, 2019.07.11 10:19

mi-mi

taa jau ir, izgajsgad ar viens pensis esot skrejis apkaart pa visaam instanceem suudzeties, redz , sim, nabadzinam, traucejo natsmieru, , iedzer miega zaales un gul, ak tu , muuzs, )) yaaa jau ira, pasi seniori, uz tadiem pasakumiem iet negrib, un nelauj ari parejiem relax. skumji.,

pirms 13 dienām, 2019.07.11 15:47

mimim

Aizej uz diseni un relaksējies, neviens neiebilst, bet, pirms dodies, izmazgā ausis, jo sajūta tāda, ka tur iet tikai kurlie. Bet pārējiem nav nekādas vēlēšanās relaksēties līdz rītam, viņi vienkārši grib atpūsties pēc darba nedēļas.

pirms 12 dienām, 2019.07.11 18:11

LULU

-> mi-mi
Ok, pēc vārda "pensis" vien var spriest, ka tev nav izpratnes, par ko iet runa.
Man, piemēram, pēdējās Gunča disenes dēļ bērni negulēja pusi nakts, līdz ar to arī man atpūta pēc darba nekāda nesanāca.
Nevienam jau nav pretenziju pret pasākumiem, bet ņemot vērā, ka tomēr lielāka Bauskas iedzīvotāju daļa šos pasākumus neapmeklē, bet ir spiesti tos klausīties gribot negribot, tad tomēr būtu jāpadomā kā panākt kompromisu, lai visiem ir labi.

pirms 12 dienām, 2019.07.12 10:29

LILI

Arī mēs bijām jauni un priecājāmies līdz rīt gaismai.Un tie tak ir sezonas pasākumi.

pirms 12 dienām, 2019.07.12 09:01

bet

Cilvēks nevar negulēt sezonu.Kāpēc tu nevari iet uz diseni un priecāties tur, neuzspied savu prieku tiem, kas to nevēlas.Es ar savu prieku taču tev virsū nebāžos.

pirms 12 dienām, 2019.07.12 11:37

Lida

Annikai - Ja nav sagrābta zāle, tas nav tik traki, vismaz smaržo pēc siena. Sliktāk ir, ja cilvēkam mūsdienās nav bijis laika mācīties skolā. Es saprotu, ja tekstā ielaiž vienu, divas kļūdas, bet ja raksta pilnīgi neadekvāti - bez garumzīmēm, bez mīkstinājuma zīmēm piem. "kadas plusmas". Jājautā, cik klases ir beigusi tāda kārtības mīlētāja. Izlasi savu rakstīto tekstu un izlabo kļūdas. "Nekartiba Bauska".

pirms 11 dienām, 2019.07.12 20:39

lidai.

A. atradusies gramatikas skolotaaja. runa iet par nekartibu, un to, ko cilveki redz ikdienas. un tie grausti piem, blakus mogo, uzaw!!! kadu priekstatu mes radam par Bausku?? nepiesienies vaardiem, izkod dzildomu, Lida.

pirms 11 dienām, 2019.07.12 23:26

Kārtības mīlētājai

Es gan pilnībā piekrītu Lidai. Ja reiz tik ļoti cilvēks mīl kārtību, bet viņa paša galvā un rakstos ir tāda nekārtība, tad tas vedina uz domu, ka lielā kārtības mīlēšana ir tikai kašķa meklēšana. Pirms nopelt citus, vajag par savu kultūru padomāt. Rakstīt gramatiski pareizi nav jāprot tikai skolā. Ikvienam sevi un savu valodu cienošam indivīdam ir jāraksta gramatiski pareizi.

pirms 8 dienām, 2019.07.15 16:33

....

Un ne tikai rakstīt pareizi, bet arī izturēties pret citiem ar cieņu. Kāpēc jūs visus uzrunājiet uz "tu", Annika?

pirms 8 dienām, 2019.07.15 19:20

!!!

arzemees visi taa dara. uzruna uz -tu. salidzinot ar citam zemem- seit ari ir arzemes, ja kas.

pirms 8 dienām, 2019.07.15 22:56

čoms

nevajag dzēst komentārus,vis pareizi rakstīts kādam tas nepatika attiecībā par vid.serv.neslēpsim no cilvēkiem patiesību.

pirms 7 dienām, 2019.07.17 15:51

Pievieno komentāru