Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules gals

Varbūt tomēr no civilizācijas tiek slēptas daudzas lietas. Varbūt ka jātic pareģojumiem http://www.greatdreams.com/2012.htm

Lelde

nu kuram interese shitaa shtelle, lai paskataas shito saitu-dikti laba informacija par daudzaam lietaam. loti laba lekcija par 2012 gadu. http://www.freewebs.com/destroyilluminati/2012.htm priecajas

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 12:12

Sandra

Planēta "Niburu", jeb planētu "X" & vai kāds kaut ko dzirdējis ?!?

Ticiet man - es tiešām ceru, ka šis Maiju pareģojums ir kļūdains, pretējā gadījumā mums visiem ir ļoti lielas problēmas...
Lieta tāda, ka Maiji brīnumainā kārtā acīmredzot bija spēcīgi gan matemātikā, gan astroloģijā, jo jau astoņdesmito gadu sākumā NASA ar kosmosā palaisto infrasarkano teleskopu atklāj relatīvi tuvu mūsu saules sistēmai esošu objektu līdz 8 mūsu zemesložu lielumā. Šī ziņa tika publicēta, bet paejot kādam laikam, šī ziņa tiek "pilnībā izspiesta" no pilsoņu redzesloka. Gadiem ejot, tikko parādās kāda ziņa par šo objektu - tūlīt šī vēsts kaut kādā veidā tiek apslāpēta...

Tagad ir pilnīgi droši zināms, ka šis objekts, kas vēlāk izrādās ir mūsu saules "kaimiņiene" - t.s. "brūnais punduris", kas citiem vārdiem sakot ir vēl nedzimusi saule, tās masa ir pārāk maza, lai mēs to redzētu spīdam, tāpēc ar "parastu" teleskopu to saskatīt nevar - ar IR tel. toties var -, jo var tikt uztverts tās izdalītais siltums.

Nu, lūk, pēc zinātnieku aprēķiniem ir pilnīgi skaidrs, ka šī mūsu saules "kaimiņiene" - planēta "X" tuvojas mūsu saules sistēmas virzienā. Šīs zvaigznes orbītas gājums ir 3600 mūsu gadi. Pēc zinātnieku aprēķiniem planētas "X" orbīta ir izteiktas elipses veida & tā rotē ap mūsu sauli. Ja viss ir pareizi (es ļoti ceru, ka tā nav...), tad nākamgad mūsu zemeslodes dienvidu pusē Nibur būs redzama kā sarkans punkts debesīs & 2011. & 2012. g. - tā būs jau visiem redzama kā otra saule mūsu debesīs...

Kas notiks?
- Nebūs nekādas ietriekšanās vai tamlīdzīgas lietas

(lai gan - tas tīri teorētiski ir iespējams, jo - ja esiet kaut ko dzirdējuši par "asteroīdu jostu" - tas tā kādreiz bijusi vēl viena planēta mūsu saules sistēmā, kas pēc trieciena ar vienu no Niburu pavadoņiem tika sadalīta gabalu gabalos)

- Niburu vienkārši kustoties pa savu orbītu, kāda tā, domāju, ka ir jau milijardiem milijardu gadu, "paskries" mums garām, it kā ļoti pat tālu, BET - tas būs pietiekami tuvu, lai savstarpēji mijiedarbojoties ar mūsu zemes lodi (& starp citu arī ar jebkuru citu mūsu saules sistēmas objektu), spētu tik liela objekta gravitācijas ietekmē atstāt manāmu iespaidu uz mūsu zemeslodes elektromagnētisko lauku. - Notiks d.pola & z.pola lok. vietas maiņa, ja tas notiek (es atkal, ceru, ka tas nenotiks, ka aprēķinos pieļauta kāda kļūda, vai tml.), tad mums kā zemes iemītniekiem nāksies piedzīvot KAPITĀLAS kataklizmas - prātam neaptveramas super zemestrīces, super vulkāna izvirdumus, super cunami, super gigantiski viļņi viscaur pasaulē slaucīs nost visu, kas to ceļā. Tiek lēsts, ka 2012. g. dec. varētu pārdzīvot 1/3 dzīvā uz zemes, bet tā vēl nav uzvara... - izdzīvotāju skaits pusgada laikā pēc "lielajām pārmaiņām" var sarukt līdz 1/10, cilvēki mirs badā & ies bojā arī citu iemeslu dēļ...

Nelaimes & likstas neilgs mūžīgi - Niburu ietekme mazināsies līdz ar tās attālināšanos & savas elipses formas orbītas turpināšanu. Būs izredzēti izdzīvojušie, viss sāksies no gala - pasaule atdzims & sāksies jauns cikls tās attīstībā, kas atkal beigsies pēc 3600 g.

NASA daudz par šo nerunā & tur visus viņiem zināmos faktus slepenībā & viņiem zināms tiešām daudz, viņi pat uzbūvējuši speciālu teleskopu, kas pastiprināti novēro "Niburu". Kāpēc viņi visu šo tur slepenībā? - Kā Tu domā, cik cilvēkus kaut vai tās pašas "mighty USA" spēkos izglābt?!? - Resursu pietiek, lai glābtu kādu 1/10 cilv. & tie būs katrā ziņā kādā nu sfērā kurais, bet tikai izredzētie... Domā ASV negatavojas 2012. g.?!? Bullshit! Tur visa "virhuška" visu jau sen zina - tiek spēlēta liela spēle...

Tomēr - tīri teorētiskas iespējas izdzīvot varētu būt arī, varētu tā teikt "arī izredzētajiem", kas "palikši aiz borta". Ir uz mūsu zemes lodes vietas, kuras šīs kataklizmas skars vismazāk - vietas, kas ir tālu no krasta līnijām, augstākas par 100m v.j.l., bez akmens kalna grēdu klātbūtnes, bez vulkānu klātbūtnes, kuri ir bijuši aktīvi pēdējo 10 000 g. laikā, vietas, kuras neatrodas seismiski aktīvajās zonās...

Es esmu lasījis & zinu ļoti daudz par Niburu & ar to saist. lietām, bet tad jau man visa nakts te būtu jāsēž & jādrukā. Tas, ko te uzrakstīju - tas tā, ja nu kāds šo te izlasīja - nelielam ieskatam, ja kāds gribēs, tad painteresēsies sīkāk, starp citu - Youtube ir pilnas ar video, kur var uzzināt daudz par šo... Uzraksti meklētājā kaut ko tamlīdzīgu "Surviving 2012." vai arī "Surviving Niburu" & gan jau atradīsi...

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 12:23

Tas tā

Bagātnieki pārmetīsies uz dzīvi uz Mēness. Tur jau ūdens ir atklāts, bet pagaidām tik vēl sasalušā veidā. šī gs. sākumā jau bija publicēts, kurš no Latvijas politiķiem un bagātniekiem ir nopirkurši mēness gabalus. Domāju, nav kur naudu likt, ka sāk jau pirkts mēness gabalus uz Mēness.
Bat vai kaut kas notiks 2012.gadā, nezinu. Runā par Zemes bojājeju tāpēc, ka šajā gadā visas Saules sistēmas planētas nostāsies vienā līnijā un tad kaut kam esot jānotiek. Nāks laiks, rādīs.

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 12:41

Janis

NASA jau ir oficiāli nopublicējis ziņu, ka 2012.gada rudenī sāksies masveida magnētiskās vētras un ka bojā ies ļoti daudzi, ja ne visi. un tā jau vairs tagad nav māžošanās ar cipariem. laikam, trakajiem maijiem būs bijusi taisnība. šāds vētras jau prognozē sen. cilvēce, kas paliks dzīva, atgriezīzies akmens laikmetā, jo bez elektroenerģijas mēs tur arī nonāksim, bet paŗlieku spēcīgās magnētiskās vētras iznīcinās visus transformatorus uz zemes. un tos salabot nevar, jāliek jauni, bet kā saražosi, ja nebūs elektrības? nekā. paies tikai pat 10 gadi līdz cilvēce pēc šī trieciena atgūsies. žēl. bet nu no neizbēgamā neaizbēgt nekur, nepaslēpties.

http://helpmejoseph.typepad.com/puma_for_life/2009/04/the-shift-of-the-ages-nasa-report-on-2012-warns-of-the-perfect-storm.html

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 12:50

zita

Tik daudz informācijas ka pilnīgi apjukt var. Viens ir skaidrs kaut kas būs, bet kas to neviens nezina :( Negribu mirt tik jauna :(

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 16:01

zita

Tik daudz informācijas ka pilnīgi apjukt var. Viens ir skaidrs kaut kas būs, bet kas to neviens nezina :( Negribu mirt tik jauna :(

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 16:01

Ārprāc

Es jau tagad dzīvoju ar domu ka miršu 2012 g. un pietam jauns. :(

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 17:51

deaf

Nebūs pasaules gals.Bus katastrofa,viss.Bībele raksta nav,bet ir cipara gads,aiz cipara .Ne 2012

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 19:05

Džek varabej

2005.gada uz menes 10 000 m2 zemes maksaaja 7ls. 2012.pasaules gals :))
jus zinaat kaa smejas ZIRGI!?!

tiessi to
es tagad daru

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 19:35

Gals

Kam pieder Mēness, kam man maksāt tos 7 Ls par 10 000m2? Es arī gribu nopirkt :)

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 20:07

CivRiv7-2

Peedeejaas mulkibas. Jau pirms 1000.g. paregoja pasaules galu.
Atceros, ka pec Nostradamusa paregojumiem ap 1998.g Vidusjuuraa vajadzeja atrast divgalvainu zivi.
2000.g pasaules galu sludinaja katrs "sevi cienosh" paregis.
2002.g visas planetas sastaajaas uz vienas ass, arii tad sludinaaja, ka gals ir klaat.
Kaut kaadi meesli veel bija paredzeeti 2008.g.

Taa, ka atslaabstiet.. :) Tiem, kas domaa, ka gals buus- norakstiet man savus iipashumus. :D

pirms 8 gadiem, 2009.11.16 20:44

...................

kārties tak tu vari,tas jau nebūs pasaules gals ja kāds pakarās, bet ja nopietni tad tās ir PASAKAS par pasaules galu, daudzi piesauc BĪBELI, bet to vāvuļojumu nav pat acīs redzējuši, daudzi vēl tagad tic LAIMESLĀCIM, kad tik pašam neko nedarīt,tic pat kad ZAGĻI izvedīs valsti no krīzes, bet ZAGĻA vieta ir CIETUMS,

pirms 8 gadiem, 2009.11.17 07:26

varbūt

Bet ja nu tiešam tajā 2012.gadā ir pasaules gals?? Nevienam jau tas tā pat netiks teikts, līdz nesāks kautkas slikts notikt.A ko darīt???

pirms 8 gadiem, 2009.11.17 10:55

777

Domāju visiem japakaras tuvaka meža.....un vissssssss

pirms 8 gadiem, 2009.11.17 10:58

...

http://2012god.ru/
Ванга говорит - ужасная катастрофа (катаклизм) в 2009м году

Бориска говорит - потоп в 2009 году

Кейси говорит - катаклизм в 2009 году

Нострадамус говорит - огненный дождь в 2009 году

Что ж, давайте попробуем проверить и предположить некоторые из возможных событий.

Мы имеем последний круг с поля = http://www.cropcircle-archive.com

pirms 8 gadiem, 2009.11.17 13:04

Pievieno komentāru