Pavasaris klāt, rolleristi arī.

Pa ziemu jau teju bija aizmirsušies šie bari ar savām pārspīlēti skaļajām grabažām.

Atceros, iepriekšējā vasarā forumā māte/mātes aizstāvēja savus "dārgos bērniņus" ar argumentu, ka "vismaz mans bērns nelieto narkotikas/alkoholu nez kur, un izbauda savu jaunību, kaut ko dara".

Jā, tiešām kaut ko dara - brauc pa ceļa vidu, arī ietvēm, šķietami tikai un vienīgi uz pakaļējā riteņa (tas laikam kāds konkrēts drošības pasākums, lai saudzētu sevi un apkārtējos), un tas derdzīgais troksnis... Cilvēki, kas dzīvo pie ielām, kur ir dzīvāka satiksme, noteikti zinās, uz ko es atsaucos.

Saprotu, ka neko daudz jau tur darīt nevar, bet, ak dies`, kā tas ir pieriebies! Man, personīgi, ir dziļi vienalga, ko šie "mīļie bērni" dara, kamēr vien man tajā nav jāklausās.

Ļoti ceru, ka šīs vasaras laikā parādīsies un izvērsīsies vardarbīga šo perdeļu apkarošana, visas metodes labas.

Tievā berta

Lai kaut maķenīt slāpētu savu nicīgo un nicinošo attieksmi pret motobraucējiem iesaku Tev, Ingeborg Linsān , iegādāties un lietot aptiekā pieejamos ausu aizbāžņus . Efektīvs līdzeklis trokšnu nomākšanai, zini, ko saku,pati lietoju, jo vīramāte krāc.

pirms 19 dienām, 2017.05.06 17:36

Jā, jā!!!

Tikko LV esot ieradusies daļa no Kanādas armijas, bet ausu aizbāžņi ir laba lieta. Ja nepalīdz, tad turi muti vaļā!

pirms 18 dienām, 2017.05.07 05:49

resnā Berta

Labrīt tautieši tenkotāji! Ja kāds traucē dzīvot ziņo policijai

pirms 18 dienām, 2017.05.07 08:08

s_er_h

Es personīgi priecātos, ja viņi visi klusiņām labāk kaut kur laistu vēnā heroīnu.

pirms 19 dienām, 2017.05.06 21:21

man nav vienalga

es viņus saucu par trimmeristiem een een een een

pirms 13 dienām, 2017.05.12 07:40

Rollerista mamma

Labprāt ieguldīšu līdzekļus sava dēla rollera uzlabošanā, lai troksnis ir vēl lielāks!!!!!!! Par prieku visiem, kas rolleristus nozākā. Kā jūs pret mums, tā mēs pret jums. LOL

pirms 12 dienām, 2017.05.13 11:13

l,jfv

un paprasi vecajam,lai pašu izpūtējā šovakar paņem!

pirms 12 dienām, 2017.05.13 21:12

nu-nu

nevajag ta!! Vismaz pastastit vajag savam bernam ka vizinaties uz viena ritena ir bistami. Jus tacu negribetu lai jusu berns ir invalids? Morali jau vins ar tadu mammu ir invalids, bet fiziski kaut pasargaijiet vinu.

pirms 11 dienām, 2017.05.14 18:45

Rollerista mamma

Mans bērns uz viena riteņa nebraukā. Pārējie bērni ir viņu vecāku atbildība.

pirms 9 dienām, 2017.05.16 17:48

SRE.

ATBALSTU! :)

pirms 3 dienām, 2017.05.22 20:17

Rollerista mammai

tu beibe esi slima, ko var gribet no atvasem ,gan sanemsi savas audzinasanas auglus

pirms 11 dienām, 2017.05.14 19:21

Rollerista mamma

Saskaņā ar mana ģimenes ārsta viedokli, esmu pilnīgi vesela :D Un interesanti, kas gan nepareizs ir manā audzināšanā? Ko māca bērniem šie naidpilnie komentāri? Manuprāt, slimi ir aicināt uz vardarbīgu izrēķināšanos ar bērniem. Tas ir tiešām slimi. Un vēl slimāk ir vēlēties, lai bērni lietotu narkotikas, kā tas iepriekš komentārā minēts. Lūk, tas ir slimi.

pirms 9 dienām, 2017.05.16 17:51

Kaža

Ingeborgs nopērc Relexen. Atradis par ko cepties.

pirms 10 dienām, 2017.05.15 14:56

Rollerista mamma

Un pārējiem, kam rolleristi traucē, tieši tas pats ieteikums no manas puses arī.

pirms 9 dienām, 2017.05.16 17:52

šī diskusija tikai norāda uz rolleristu vecāku empātiju līmeni- diemžēl ļoti zemu
rolleristu vecāki, tāpat arī viņu atvases, redz un jūt tikai savas vajadzības, savas neierobežotās tiesības un savu iegribu apmierināšanu. Rolleristiem nav patīkami rēķināties ar šī guļamrajona vairākuma iedzīvotāju mieru. Patērētāju paaudze ar vienīgo rūpi un saukli par "savām tiesībām"
Dzīve ir izmaiņu pilna un arī rolleristu vecuma izmaiņas nav aiz kalniem, tātad arī vēlmju izmaiņas arī turpat vien būs. Tikai pēc gadiem jāatcerās, kā rolleristi cītīgi centās ieriebt vienkāršajiem mirstīgajiem. Jauku vakaru.

pirms 9 dienām, 2017.05.16 20:32

Rollerista mamma

Ziniet, man traucē, ka kaimiņš sestdienas rītā no 7iem dzen naglas sienā. Man traucē smaka, kas kāpņu telpā nāk no veco ļaužu dzīvokļiem. Bet tādēļ es viņus negānu un nezākāju. Es to vienkārši pieņemu. Jo es dzīvoju pilsētā. Šeit visi viens otram kaut kādā veidā traucē. Ja netrokšņo, tad vienkārši smird. Tie, kam ir problēmas ar empātiju, tieši ir tie, kas nozākā rolleristus.

pirms 8 dienām, 2017.05.17 11:01

Rollerista tētis

Man ir ļoti augsts empātijas līmenis,jo, esot zem sievas kurpes, savādāk nevar.

pirms 8 dienām, 2017.05.17 12:58

Bmw

Bieži vien redzu pa bausku braukājam motorollerus, kuru skaņa ir tīri pieņemama un klusa, un liekas pat pietiekami jaudīgi. Bet nu ar ko šie sīči vazājas pa pilsētu ir kaut kādas miskastes, vārda tiešākajā nozīmē. Uzskatu, ka šie braucamrīki nav diezko uzticami arī no drošības viedokļa. Brauc uz 30 km/h, bez gaismām imitē kaskadieru trikus, traucē satiksmi un galvenais skan pa pus rajonu. Rolleristu vecāki, Jūs esat lietas kursā, kas par ierīcēm ir Jūsu bērniem zem pakaļas! Gribat, lai izbauda jaunību, nopērciet normālu rolleri un nevienam nebūs pretenziju, ja nevarat atļauties normālu braucamrīku, nepērciet neko! Jums drošāk un iedzīvotāji priecīgi! Loģiski domāt jāmāca..

pirms 7 dienām, 2017.05.18 08:34

rollerists

Bieži vien redzu pa bausku braukājam nu tādus Bmw, kuru graboši rēcošā skaņa jau pa gabalu brīdina-ļaudis, esat modri jo brauc bēemmvēe un, neskatoties uz to, ka šim rulzam sen jau bija laiks kapsētā, tajā iekšā sēdošo ģīmjos lasāms nepārprotams pārākums par vidusmēra latvieti

pirms 7 dienām, 2017.05.18 19:41

Mirttante

BMW das auto !

pirms 6 dienām, 2017.05.19 09:26

Bmw To rollerists

Šeit tagad nav runa par to, kas ar kādu mašīnu brauc. Katrs ir atbildīgs par savu braucamrīku. Un šie vecie sapuvušie bmw vadītāji nav ar neko labāki par tiem rolleristiem.

pirms 6 dienām, 2017.05.19 11:38

Bemberistam

Labi rūkts, domādams neizdomāsi , - " šie VECIE SAPUVUŠIE bmv VADĪTĀJI !!!!

pirms 6 dienām, 2017.05.19 14:12

Suramaru

Kurš no kura gala lasa, vari bešā palikt tā ka kabatas skrāpēs... :)

pirms 3 dienām, 2017.05.22 15:50

Aldis Zibenstobrs

Kā saka, suns bez astes kā zirgs bez ūdens.

pirms 3 dienām, 2017.05.22 15:55

mofey

faking nuubs, ej iebaz pirkstu rozete
#wildoutwheeliebooooii #rata4dzive

pirms 3 dienām, 2017.05.22 20:17

SRE.

haha my homie :D

pirms 3 dienām, 2017.05.22 20:29

Ideoti

Es gan dod pa vēnu , šņaucu un pīpēju , bet brīvajā laikā kad nav lomkas braucu uz pakaľējā riteņa zem kaifiem , šķiet diezgan interesanti ka visi poevērš uzmanību jo izpūtēju pārdevu lai paņemtu 1daiviņu ar putekli

pirms 3 dienām, 2017.05.22 20:21

MorfeyTētis

Es savam dēlam uzticu savu motociklu iž , viņš ir njegers a es ne aizej ielec miskaste

pirms 3 dienām, 2017.05.22 20:24

Krītiņš

Vismaz neesam kaut kādi veci izvirtuši opīši,kas sēž bdz un raud.

pirms 3 dienām, 2017.05.22 20:26

Pievieno komentāru