Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pilsētas svētki

Noskatījāmies jauko gājienu. Devāmies uz estrādi skatīties turpinājumu. Pie ieejas, jauka apsardzes darbiniece, lika uzrādīt somiņu. Atverot un ieraugot konfektes, kuras tikko bija nopirktas apmēram 15 gab, uz manu jautājumu vai nedrīkst, atbildēja-it īpaši konfektes un lika izmest miskaste! Jutāmies pazemoti! Paldies viņai par sabojāto svētku sajūtu.

Zaiga

Arī mums lika izmest maisiņu ar 5 pīrādziņiem! Pirms tam rakstīja ka našķi varēs ienest, nelaidīšot ar pilniem Rimi maisiņiem!

pirms 6 mēnešiem, 2019.06.22 22:03

tante no apsardzes

Pašas pēc tam no miskastes izcēlām un aprijām tos pīrādziņus!

pirms 6 mēnešiem, 2019.06.23 09:58

tiešām

Var neuzrādīt somiņas saturu, ja apsargam nav prokuratūras pilvaras par personīgo lietu kratīšanu, uz katru konkrētu indivīdu. Nevienam nav tiesības iejaukties manā somiņā, jo tas ir mans privātais īpašums, tas ir tiesisks pārkāpums, dēl kura var celt apsūdzību, par privātās dzīves aizskāramību...Ja ir apsargām ir oficiāla pilvara, konkrēti uz manu mantu tad cita lieta. Nessmu redzējusi nevienu noteikumu, kurā būtu rakstīts, ka apsargs to drīkst darīt! To es traktēju, kā cilvēka tiesību pārkāpumu!

pirms 6 mēnešiem, 2019.06.23 18:35

@tiešām

Un nekur nav teikts, ka apsargam vai kādam būtu pienākums tevi ielaist svētku teritorijā. Nerādi somiņu - ok, ej mājas. Nevienam tas neuztrauc, ka tu domā, ka "tas ir cilvēktiesību pārkāpums".
Protams, tas ir pilnīgs vājprāts, ka teritorijā nedrīkst ienest konfektes vai pīrādziņus, par to vajadzētu pieprasīt atbildību no svētku organizētājiem un neļaut viņiem nekad neko vairs organizēt.

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.26 16:21

somām

nav ko staigaat ar tarbaam pa pasakumiem. sieviskiem ar taas kosmetikas tik pilna ssomas opiepakotas, vienreiz uzliki šmiņķi, pietiek. nav ko špakteleties katru briidi, galu galaa jau ejam baudiit koncertu un izklaidi nevis kat kaadu modes šovu, izraadiišanos. viriešiem ta labi . žaketas kabataas šot o var nosleept!))

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.28 13:57

?

Man nav skaidrs, kur te tika iztereti 100 tūkstoši? Viss teju uz pašdarbniekiem balstīts, vai nauda aizgaja ntajsas skatuvēs un honorāros? Nekā diźa neredzeju...

pirms 6 mēnešiem, 2019.06.22 22:32

Zaiga

Vai tiešām man nebija jāatver somiņa? Viņi jau mani nelaida tālāk!

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.25 19:28

re

Tas viss ar valdības ziņu,apsargi dara savu darbu, kaut nekorekti , bet dara.

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.25 20:33

Anna

Tā jau gan ir nekaunība!

pirms 5 mēnešiem, 2019.07.04 17:23

iedzivotajs

jaa, uzruna galigs pazors. otrs Veejonis. i to tam labaak sanaaca.

pirms 5 mēnešiem, 2019.07.04 20:15

dumiķīt

Nu kāds gan tam sakars ar nacionalitāti! Bet vai svētku afišā bija brīdinājums, ka kratīs rikassomiņas un nedrīkstēs ienest konfektes vai ūdeni? Par alkoholu un ēdienu maisiem es piekrītu, bet pāris konfektes, nu nezinu gan.Saprastu, ka meklē spridzekļus un šaujamieročus, bet pīrādziņus un konfektes!

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.26 10:39

iedzivotaja

Nu jatniekela uzruna stav pari visam un ilgi paliks atmina visai Latvijai.Pazors..............................................

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.28 14:07

....

Man gan labāk patiktu ja mani kāds smuks policists apčamdītu, es visās vietās končas noslēptu.... sapņot jau nav kaitīgi...

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.29 16:51

draiskā

Es arī biksēs pīrādziņus sabāzu,neatrada,žēl...))

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.29 16:57

Pievieno komentāru