Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīgas ielas jaunais bērnu laukums

Sveicināti, es nesaprotu mūsu pašvaldību kas nedomā par bērnu drošību, ir ierīkots bērnu laukums, bērni diezgan intensīvi apmeklē šo atpūtas vietu spēlē, bumbu, bet tagad ir sākusies sezonā pārgalvīgiem braucējiem kas brauc pa šo ielu ka pagadās vai tiešām nevar uztaisīt paaugstinājumus jo tas nav normāli, tapt arī krustojums kas ir uz Rīgas ielas 40 no kalna nesās ka nenormāli varbūt zināt kur var vērsties ar šo jautājumu...

????

Ja tur vēl ir futbola laukums bieži bumbas lido uz ceļa braucamās daļas krustojums tikai ar viena ceļazīme dodiet ceļu briesmīgi.!

pirms 4 mēnešiem, 2019.04.30 13:40

Par braucējiem

Par drošību jādomā arī citur. Likvertenu šoseja pie pieturas Dārziņi ir ļoti riskanta. Ejot pāri ceļam uz pieturu auto šaujas laukā no kalna gala milzīgā ātrumā. Šoferīši neaprēķina ātrumu, neredz aiz kalna, bet tur ir autobusu pieturas!

pirms 4 mēnešiem, 2019.05.01 09:47

Lauķis

Vērsieties slimnicā... tur pieskatīs auto un bunbas. Bērnus pieskatīs vecāki.

pirms 4 mēnešiem, 2019.05.02 17:30

Bez sarkasma

Lauķis paliek Lauķis lai tev laba veselība

pirms 4 mēnešiem, 2019.05.03 21:08

..

Ne bērniem , ne pieaugušajiem šajā minētajā bērnu laukumā nav droši, jo tur visu laiku uzturās jaunietis, kas visu laiku vēlas pieskarties sievietēm un aiztiek bērnus. Uzmanieties.

pirms 4 mēnešiem, 2019.05.04 11:38

murr

man tas stuuris vispaar nepatiik. brrr. tur visaadi elementi apgrozaas un dzivo. labi , kaman tur nav jadzivo.

pirms 4 mēnešiem, 2019.05.07 10:15

Vecmāmiņa

Uz šo laukumu eju ar savu mazbērnu. Man arī nav pieņemama bērnu drošība šajā laukumā.Novēroju ka bērni izskrien uz ielas ,pa kuru brauc mašīnas lielā ātrumā. Līdz nelaimei tikai viens solis.....

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.12 16:45

Pievieno komentāru